Verfijn uw zoekopdracht
Luchtverfrissers
Onze luchtverfrissers elimineren nare geurtjes en zorgen voor frisse toiletruimtes en gemeenschappelijke ruimtes. Ontdek dispensers, navullingen en urinoirmatjes van bekende merken zoals Rubbermaid, perfect voor een hygiënische omgeving.
Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Radiant Sense (12 stuks)
Inhoud: 75ml. 12 stuks
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99 Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )

Rubbermaid Microburst 3000 luchtverfrisser dispenser
Kleur: wit. 3000 sprays.
€ 36,49
Excl. BTW

Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Ice Age (12 stuks)
Inhoud: 75ml. Verpakkingseenheid: 12.
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99 Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )

Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling 'Energizing Spa (12 stuks)
Inhoud: 75ml. 12 stuks
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99 Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )

Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Purifying Spa (12 stuks)
Inhoud: 75ml. 12 stuks
slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99 Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )

Rubbermaid Microburst luchtverfrisser navulling Kilimanjaro (12 stuks)
Inhoud: 75ml. Verpakkingseenheid: 12.
slechts € 7,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 87,99 Excl. BTW
( € 7,34 per stuk )

Industriële luchtverfrissers zijn de beste methode om uw toiletruimtes, wasruimtes en gemeenschappelijke ruimtes fris te laten ruiken. Programmeerbare, automatische luchtverfrissers zorgen op discrete en efficiënte wijze voor een hygiënische omgeving. Dit aanbod bevat ook navullingen met een keur aan aangename aroma's. Met zo'n uitgebreide keuze vindt u hier altijd uw ideale luchtverfrisser.





