Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 817-864 van 1034

nisbets

Producten 817-864 van 1034

Olympia Harley soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Kings dessertmessen 22cm massief heft 22,3cm (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder 102mm paars
Nieuw
Tot 34% korting
Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie rood
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie rood

Universele maat. kleur: rood. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Polar C Series koelkast RVS 600L
29% korting
Polar C Series koelkast RVS 600L

185W. Totale bruikbare capaciteit: 428L. R600a

29% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.269,99
Op voorraad
Bolero stalen stapelstoel met vierkante rugleuning grijs (4 stuks)
vanaf € 37,25 per stuk
Bolero stalen stapelstoel met vierkante rugleuning grijs (4 stuks)

Zithoogte: 460mm. Aantal per verpakking: 4 stuks

vanaf € 37,25 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 148,99
Excl. BTW
( € 37,25 per stuk )
Op voorraad
Polar U-serie vier-deurs displaykoeler voor achter de bar
27% korting
27% korting
€ 1.899,99
Excl. BTW
Was € 2.599,99
Niet op voorraad
Polar G-serie energiezuinige aanrecht voedsel display koelkast zwart 120L
28% korting
28% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 799,99
Op voorraad
Buffalo warmhoudvitrine 68L
37% korting
Buffalo warmhoudvitrine 68L

Vermogen: 800W. Capaciteit: 6x GN 1/3.

37% korting
€ 299,99
Excl. BTW
Was € 478,99
Op voorraad
Bolero Valletta Grijs Gelat Oosterse tafel 1560mm
49% korting
49% korting
€ 68,99
Excl. BTW
Was € 135,99
Niet op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten industriële tafel 180x90cm
Tot 10% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten industriële tafel 180x90cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x180(b)x90(d)cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 339,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Complete tafel Vierkant zwarte steen effect 700mm
39% korting
39% korting
€ 77,99
Excl. BTW
Was € 126,99
Niet op voorraad
Polar C-Series dubbele deur vrieskasten 744L
32% korting
Polar C-Series dubbele deur vrieskasten 744L

650W. Breedte: 1215mm. Capaciteit: 744L

32% korting
€ 1.299,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Niet op voorraad
Polar G-serie direct draw fust bierdispenser, dubbel
33% korting
Polar G-serie direct draw fust bierdispenser, dubbel

Twee vaten en twee kranen. roestvrij staal

33% korting
€ 1.449,99
Excl. BTW
Was € 2.179,99
Niet op voorraad
Polar U-serie Bakkerij Counter Koelkast met Granieten Blad 634L
9% korting
Polar U-serie Bakkerij Counter Koelkast met Granieten Blad 634L

350W. Granieten werkblad. Bruikbare capaciteit: 444Ltr. R600a

9% korting
€ 2.192,99
Excl. BTW
Was € 2.399,99
Niet op voorraad
Bolero Heavy Duty Watervulparasolvoet - 100Kg (Gevuld)
9% korting
9% korting
€ 90,99
Excl. BTW
Was € 99,99
Niet op voorraad
Bolero vierkante aluminium klaptafel met RVS blad 60cm
Tot 8% korting
Bolero vierkante aluminium klaptafel met RVS blad 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 8% korting
Vanaf
€ 82,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie Dual Zone Wijnkoelkast roestvrij staal - 172 flessen
36% korting
36% korting
€ 1.299,99
Excl. BTW
Was € 2.019,99
Op voorraad
Bolero terracotta gelateerde stalen zijstoelen (4 stuks)
slechts € 62,50 per stuk
Bolero terracotta gelateerde stalen zijstoelen (4 stuks)

Zithoogte: 450 mm. Verpakkingshoeveelheid: 4

slechts € 62,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 62,50 per stuk )
Was € 279,99
Niet op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 9 lades 368L
Nieuw
26% korting
Polar G-serie koelwerkbank met 9 lades 368L

235W | 9 lades met GN 1/1 capaciteit (bakken niet inbegrepen) | R600a

26% korting
€ 2.370,99
Excl. BTW
Was € 3.199,99
Op voorraad
Bolero banketstoelen met vierkante rugleuning blauw en goud (4 stuks)
vanaf € 40,50 per stuk
vanaf € 40,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 161,99
Excl. BTW
( € 40,50 per stuk )
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel koelkast zwart 100L
10% korting
10% korting
€ 546,99
Excl. BTW
Was € 606,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero ronde parasol creme 2,5 meter
Tot 8% korting
Bolero ronde parasol creme 2,5 meter

Kleur: crème. Afmeting: 2,37(h)x2,5(Ø)m

Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Buffalo dubbele inductie friteuse 2x 3000W
Nieuw
13% korting
Buffalo dubbele inductie friteuse 2x 3000W

2 x 3kW | Capaciteit per tank 7,5L

13% korting
€ 565,99
Excl. BTW
Was € 649,99
Op voorraad
Bolero stoel met vierkante rug eiken - (4 stuks)
vanaf € 49,00 per stuk
Bolero stoel met vierkante rug eiken - (4 stuks)

Verchroomd stalen frame. Beukenfineer zitting. Zithoogte: 46cm. Stapelbaar.

vanaf € 49,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 195,99
Excl. BTW
( € 49,00 per stuk )
Op voorraad
Buffalo spiraalmixer 20L
20% korting
Buffalo spiraalmixer 20L

20L. 230V/1,1kW.

20% korting
€ 958,99
Excl. BTW
Was € 1.203,99
Op voorraad
Polar G-serie staande koelkast met dubbele deur wit 1152L
Nieuw
10% korting
10% korting
€ 1.399,99
Excl. BTW
Was € 1.549,99
Op voorraad
Polar G-serie melkkoelkast, 20L
40% korting
Polar G-serie melkkoelkast, 20L

70W | Totaal bruikbare inhoud: 16,8Ltr | R600a

40% korting
€ 238,99
Excl. BTW
Was € 397,99
Niet op voorraad
Polar U-serie Energiezuinige 4-deurs Tafel Koelkast 632L
23% korting
23% korting
€ 2.199,99
Excl. BTW
Was € 2.855,99
Op voorraad
Buffalo 600 Serie 4 Zone Inductiekookplaat 2 x 3Kw. Let Op: Alleen Aanrechtmodel. Onderkast Wordt Apart Verkocht.
3% korting
3% korting
€ 713,99
Excl. BTW
Was € 733,99
Op voorraad
Polar U-serie 2-deurs counter met euronorm opslag 427L
20% korting
20% korting
€ 1.427,99
Excl. BTW
Was € 1.784,99
Op voorraad
Polar G-serie gekoelde saladette 288L
22% korting
Polar G-serie gekoelde saladette 288L

RVS met marmeren werkblad. Geschikt voor GN. 2 deuren.

22% korting
€ 743,99
Excl. BTW
Was € 958,99
Op voorraad
Buffalo Bistro Dubbele Contactgrill Glad/Glad
23% korting
Buffalo Bistro Dubbele Contactgrill Glad/Glad

Power: 2.9kW. Dubbele grill. Gladde boven- en onderplaten

23% korting
€ 308,99
Excl. BTW
Was € 399,99
Op voorraad
Bolero rond tafelblad wit 60cm
Tot 13% korting
Bolero rond tafelblad wit 60cm

Afmeting: 60cm. Voorgeboord.

Tot 13% korting
Vanaf
€ 34,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank 4 laden 240L
19% korting
Polar G-serie koelwerkbank 4 laden 240L

RVS. Geschikt voor GN 1/1. 4 laden.

19% korting
€ 1.535,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Niet op voorraad
Polar U-Series energie-efficiënte enkele deur koelkast 700L
11% korting
11% korting
€ 2.192,99
Excl. BTW
Was € 2.467,99
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel donkerbruin (2 stuks)
vanaf € 78,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel donkerbruin (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Hoogte: 94cm.

vanaf € 78,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 155,99
Excl. BTW
( € 78,00 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 2x GN 1/1 lades
11% korting
Polar G-serie koelwerkbank met 2x GN 1/1 lades

100W | 2x GN 1/1 lades | Capaciteit 65L

11% korting
€ 1.073,99
Excl. BTW
Was € 1.199,99
Niet op voorraad
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)

Capaciteit: 125ml. Materiaal: Glas. Verpakkingseenheid: 6 stuks

slechts € 1,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 13,99
Op voorraad
Polar G-serie 3-deurs pizza koelwerkbank met opzetvitrine 436Ltr
Nieuw
10% korting
10% korting
€ 1.468,99
Excl. BTW
Was € 1.629,99
Op voorraad
Polar U-serie vier deurs counter koelkast 553L
35% korting
Polar U-serie vier deurs counter koelkast 553L

300W. Bruikbare capaciteit: 393Ltr. R600a

35% korting
€ 1.479,99
Excl. BTW
Was € 2.259,99
Niet op voorraad
Polar U-serie premium laag model koeling 140L
Nieuw
7% korting
Polar U-serie premium laag model koeling 140L

160W | Netto capaciteit 91L | R600a

7% korting
€ 1.121,99
Excl. BTW
Was € 1.199,99
Op voorraad
Bolero Parijse Stijl Rotan Bijzetstoel Lichtgroen (2 stuks)
slechts € 101,50 per stuk
slechts € 101,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 202,99
Excl. BTW
( € 101,50 per stuk )
Was € 269,99
Niet op voorraad
Polar G-serie 3-deurs barkoeling met klapdeuren RVS 330L
Nieuw
31% korting
31% korting
€ 822,99
Excl. BTW
Was € 1.199,99
Op voorraad
Polar U-serie tafelmodel Ijsmachine met Uvc 20Kg
41% korting
Polar U-serie tafelmodel Ijsmachine met Uvc 20Kg

185W. Tot 20kg/dag. Met UVC functie

41% korting
€ 446,99
Excl. BTW
Was € 754,99
Op voorraad
Bolero Mat Zwart Vierkant Buitentafelblad 700mm
15% korting
15% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 81,99
Op voorraad
Polar G-serie laag model tweedeurs barkoeling 198L
Nieuw
32% korting
32% korting
€ 578,99
Excl. BTW
Was € 849,99
Op voorraad
Bolero, voorgeboord rond tafelblad met marmereffect, 600 mm
5% korting
5% korting
€ 58,99
Excl. BTW
Was € 61,99
Op voorraad