Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 913-960 van 1034

nisbets

Producten 913-960 van 1034

Polar U-serie koel-vrieswerkbank met 2 deuren 124L
21% korting
Polar U-serie koel-vrieswerkbank met 2 deuren 124L

480W. Capaciteit: 88L. 2+2 schappen

21% korting
€ 1.419,99
Excl. BTW
Was € 1.799,99
Op voorraad
Polar G Serie opzetvoorbereidingskoelkast met deksel 8x 1/4GN
21% korting
21% korting
€ 581,99
Excl. BTW
Was € 739,99
Niet op voorraad
Polar G-serie Slimline Multideck Displaykoelkast met Deur
30% korting
Polar G-serie Slimline Multideck Displaykoelkast met Deur

Capaciteit: 220L. 700 W. 3 verstelbare schappen.

30% korting
€ 1.499,99
Excl. BTW
Was € 2.139,99
Op voorraad
Polar G-serie Gastro 2-deurs display koeling 1200L
20% korting
Polar G-serie Gastro 2-deurs display koeling 1200L

600W | Netto capaciteit 770L | R290

20% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Niet op voorraad
Vogue RVS spoeltafel enkele spoelbak aan linkerzijde 120x60cm
Nieuw
€ 769,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-Series energiezuinige dubbeldeurs vrieskasten 1400L
14% korting
14% korting
€ 3.299,99
Excl. BTW
Was € 3.844,99
Niet op voorraad
Buffalo 600 Serie Onderkast 400 Mm. Let Op: Alleen Aanrechtmodel. Onderkast Wordt Apart Verkocht.
30% korting
30% korting
€ 200,99
Excl. BTW
Was € 285,99
Op voorraad
Polar GN laag model koelwerkbank 4-deurs
Polar GN laag model koelwerkbank 4-deurs

RVS. Geschikt voor GN. 4 deuren.

€ 1.988,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
Polar G-Series driedeurs multideck vriezer 1156L
25% korting
25% korting
€ 2.699,99
Excl. BTW
Was € 3.600,99
Op voorraad
Bolero Rodeo Bijzetstoelen (2 stuks)
slechts € 65,00 per stuk
Bolero Rodeo Bijzetstoelen (2 stuks)

Zithoogte: 437 mm. Verpakkingshoeveelheid: 2

slechts € 65,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 129,99
Excl. BTW
( € 65,00 per stuk )
Was € 157,99
Op voorraad
Polar U-serie 2-deurs vrieswerkbank en achteropstand 282L
27% korting
27% korting
€ 1.277,99
Excl. BTW
Was € 1.749,99
Op voorraad
Polar G-serie opstaande dubbele stabiele deur gastro vriezer 1200L
3% korting
Polar G-serie opstaande dubbele stabiele deur gastro vriezer 1200L

700W. Totale bruikbare capaciteit: 770 Ltr. R290

3% korting
€ 2.219,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Op voorraad
Bolero stalen en acaciahouten stoelen (4 stuks)
vanaf € 80,00 per stuk
Bolero stalen en acaciahouten stoelen (4 stuks)

Stalen frame. Zitting van acaciahout. Zithoogte: 450mm

vanaf € 80,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 299,99
Excl. BTW
( € 75,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero Bistro stalen zijstoelen Gunmetal grijs (4 stuks)
vanaf € 47,50 per stuk
Bolero Bistro stalen zijstoelen Gunmetal grijs (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Zithoogte: 440 mm. Stapelbaar

vanaf € 47,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 179,99
Excl. BTW
( € 45,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 60cm
Tot 11% korting
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 60cm

Stijl: Rustic Oak. Afmeting: 60x60cm. Voorgeboord.

Tot 11% korting
Vanaf
€ 53,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs pizza koelwerkbank met opzetkoelvitrine 256Ltr
Nieuw
10% korting
10% korting
€ 1.009,99
Excl. BTW
Was € 1.121,99
Op voorraad
Bolero ronde parasol rood 2,5 meter
Tot 8% korting
Bolero ronde parasol rood 2,5 meter

Groen | 2,37(h)x2,5(Ø)m

Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS steelpan 180x110mm
36% korting
Vogue RVS steelpan 180x110mm

180(Ø)mm. 2,6L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: FS665.

36% korting
€ 20,99
Excl. BTW
Was € 32,99
Op voorraad
Bolero Tafelblad Van Gehard Glas Met Lichtgrijs Steeneffect En Witte Rand 700 mm Voor Buiten
3% korting
3% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 102,99
Op voorraad
Polar G-serie enkele deur patisserie koelkast wit 522L
38% korting
38% korting
€ 984,99
Excl. BTW
Was € 1.599,99
Op voorraad
Bolero stoel met vierkante rug zwart - (4 stuks)
vanaf € 43,75 per stuk
Bolero stoel met vierkante rug zwart - (4 stuks)

Verchroomd stalen frame. Beukenfineer zitting. Zithoogte: 46cm. Stapelbaar.

vanaf € 43,75 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 174,99
Excl. BTW
( € 43,75 per stuk )
Op voorraad
Bolero ronde donkerblauwe parasol 2,5 meter
Tot 8% korting
Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie snelkoeler/snelvriezer met touchscreen 18/14kg
9% korting
9% korting
€ 3.928,99
Excl. BTW
Was € 4.299,99
Op voorraad
Buffalo Bistro contactgrill - Grote Vlakke Plaat
Buffalo Bistro contactgrill - Grote Vlakke Plaat

Vermogen: 2,2 kW. Groot. Platte boven- en onderplaten

€ 311,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/4 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 3,7L (4 stuks)
slechts € 4,75 per Unit
slechts € 4,75 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 4,75 per Unit )
Was € 21,99
14 dagen levertijd
Polar U-serie premium koeling enkele deur 550L
24% korting
Polar U-serie premium koeling enkele deur 550L

430W | Netto capaciteit 422L | R290

24% korting
€ 2.042,99
Excl. BTW
Was € 2.692,99
Op voorraad
Bolero Hotel/Kantoor Prullenbak 14L zwart
57% korting
57% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Polar U-serie premium tweedeurs displaykoeling laag model 205L
10% korting
10% korting
€ 1.257,99
Excl. BTW
Was € 1.396,99
Niet op voorraad
Polar G-serie staande dubbele staldeur gastronorm koelkast 1200L
11% korting
Polar G-serie staande dubbele staldeur gastronorm koelkast 1200L

280W. Bruikbare capaciteit: 780Ltr. Geschikt voor 2/1 GN bakken

11% korting
€ 1.669,99
Excl. BTW
Was € 1.879,99
Op voorraad
Polar G-serie 1-deurs slimline RVS koeling 440L
6% korting
6% korting
€ 1.315,99
Excl. BTW
Was € 1.399,99
Niet op voorraad
Polar U-serie werkbank koeling 6 laden
10% korting
10% korting
€ 2.753,99
Excl. BTW
Was € 3.059,99
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 6 lades 240L
Nieuw
11% korting
Polar G-serie koelwerkbank met 6 lades 240L

155W | 6 lades, 1x GN 1/1 bak per lade (niet inbegrepen) | R600a

11% korting
€ 2.230,99
Excl. BTW
Was € 2.499,99
Niet op voorraad
Polar G-serie hotelkamer displaykoeling 29L
Nieuw
slechts € 233,34 per Unit
slechts € 233,34 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 1.399,99
Excl. BTW
( € 233,34 per Unit )
Was € 2.199,99
Niet op voorraad
Bolero Bistro Bijzetstoelen Met Houten Zitkussen Wit (4 Stuks)
vanaf € 53,00 per stuk
Bolero Bistro Bijzetstoelen Met Houten Zitkussen Wit (4 Stuks)

Gegalvaniseerd staal. As zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 445 mm

vanaf € 53,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 211,99
Excl. BTW
( € 53,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero Venice Heavy Duty Parasol Crème 3,5M
18% korting
Bolero Venice Heavy Duty Parasol Crème 3,5M

Kleur: Crème. Luifel van 3,5 meter

18% korting
€ 245,99
Excl. BTW
Was € 299,99
Niet op voorraad
Polar C-serie Onderbouw RVS display Vrieskast
8% korting
Polar C-serie Onderbouw RVS display Vrieskast

270W. Bruikbare capaciteit: 129Ltr. R290. Roestvrij staal

8% korting
€ 1.009,99
Excl. BTW
Was € 1.099,99
Op voorraad
Polar G-serie energiezuinige multideck koelkast 918mm
Polar G-serie energiezuinige multideck koelkast 918mm

1300W. Breedte: 918mm. Drie verstelbare planken

€ 2.646,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-Serie rechtopstaande display vriezer 412L zwart
36% korting
36% korting
€ 1.411,99
Excl. BTW
Was € 2.199,99
Niet op voorraad
Bolero gietijzeren getrapte vierkante tafelvoet 72x 42cm
Tot 25% korting
Bolero gietijzeren getrapte vierkante tafelvoet 72x 42cm

Gietijzer. 720(H)x 425(W)mm. Standaard hoogte

Tot 25% korting
Vanaf
€ 82,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero rechthoekige gietijzeren tafelvoet 72x55cm
Tot 20% korting
Tot 20% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan linkerzijde 180x60cm
27% korting
27% korting
€ 609,99
Excl. BTW
Was € 839,99
Op voorraad
Bolero ronde statafel met essenhouten blad 60cm
43% korting
Bolero ronde statafel met essenhouten blad 60cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 105(h)x60(Ø)cm.

43% korting
€ 85,99
Excl. BTW
Was € 150,99
Op voorraad
Olympia Harley dessertlepels 180mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Polar U-serie energiezuinige 4 deurs vrieswerkbank 632L
10% korting
10% korting
€ 3.689,99
Excl. BTW
Was € 4.099,99
Op voorraad
Polar U-serie energiezuinige 2 deurs vrieswerkbank 281L
11% korting
11% korting
€ 2.680,99
Excl. BTW
Was € 2.999,99
Op voorraad
Polar G-serie gekoelde sushivitrine 5xGN 1/3
33% korting
33% korting
€ 638,99
Excl. BTW
Was € 959,99
Niet op voorraad
Polar G-serie vrieskast tweedeurs geforceerde luchtkoeling 1200L
Nieuw
13% korting
13% korting
€ 2.089,99
Excl. BTW
Was € 2.413,99
Niet op voorraad
Polar U-serie deli koelvitrine 385L
12% korting
12% korting
€ 2.465,99
Excl. BTW
Was € 2.804,99
Op voorraad