Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 961-1008 van 1034

nisbets

Producten 961-1008 van 1034

Jantex Kentucky dweilkar met wringer rood 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Polar C-serie energiezuinige koelkast met gebogen deur zwart 86L
30% korting
30% korting
€ 390,99
Excl. BTW
Was € 560,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar C-serie tafelmodel wijnkoeling 16 flessen
Nieuw
42% korting
42% korting
€ 186,99
Excl. BTW
Was € 319,99
Op voorraad
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning naturel (2 stuks)
vanaf € 125,00 per stuk
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning naturel (2 stuks)

Berkenhouten frame. Rieten zitting. Zithoogte: 47cm.

vanaf € 125,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 243,99
Excl. BTW
( € 122,00 per stuk )
Niet op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank 1 deur en 2 laden 240L
20% korting
Polar G-serie koelwerkbank 1 deur en 2 laden 240L

RVS. Geschikt voor GN 1/1. 1 deur en 2 laden.

20% korting
€ 1.223,99
Excl. BTW
Was € 1.529,99
Niet op voorraad
Polar G-serie hotelkamer displaykoeling 29L
44% korting
44% korting
€ 212,99
Excl. BTW
Was € 379,99
Niet op voorraad
Buffalo sous vide waterbad 12,5L
50% korting
50% korting
€ 264,99
Excl. BTW
Was € 529,99
Op voorraad
Bolero Platte Metalen Parasolvoet Wit - 18Kg
22% korting
22% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Niet op voorraad
Polar U-serie professionele 2-deurs koeling RVS 1300L
30% korting
Polar U-serie professionele 2-deurs koeling RVS 1300L

RVS. Geschikt voor GN 2/1. 2 deuren.

30% korting
€ 1.757,99
Excl. BTW
Was € 2.499,99
Niet op voorraad
Polar C-serie countertop display koelkast wit 100L
10% korting
10% korting
€ 546,99
Excl. BTW
Was € 606,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie Gastronorm koelwerkbank met zes laden
32% korting
Polar U-serie Gastronorm koelwerkbank met zes laden

300 W. Nettocapaciteit: 158 L. 6 laden

32% korting
€ 1.982,99
Excl. BTW
Was € 2.899,99
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/4 met deksel & 7 kleurclips 100 mm 2,5L (4 stuks)
slechts € 4,38 per Unit
slechts € 4,38 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 4,38 per Unit )
Was € 19,99
Niet op voorraad
Polar G-serie driedeurs displaykoeling 1300L
25% korting
25% korting
€ 1.799,99
Excl. BTW
Was € 2.399,99
Niet op voorraad
Polar G-serie roestvrij stalen wijnkoelkast 47 flessen
13% korting
13% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.039,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley dessertlepels 188mm (12 stuks)

188(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue softgrip schilmesje 9cm
20% korting
Vogue softgrip schilmesje 9cm

Lengte: 9cm. Materiaal: RVS met hoog koolstofgehalte.

20% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Blauw 350x450mm
12% korting
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Blauw 350x450mm

20(H) x 450(W) x 350(D)mm. 485 g. Stapelbaar

12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Polar G-serie Melkkoeler met 4.5L container
42% korting
42% korting
€ 219,99
Excl. BTW
Was € 376,99
Niet op voorraad
Vogue aluminium pizzascherm 355mm
22% korting
22% korting
€ 7,19
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Buffalo 600 Serie Elektrische Bakplaat 400 Mm
4% korting
Buffalo 600 Serie Elektrische Bakplaat 400 Mm

3kW. Breedte: 400 mm. Gladde plaat. LET OP: Alleen aanrechtmodel. Onderkast wordt apart verkocht.

4% korting
€ 578,99
Excl. BTW
Was € 601,99
Op voorraad
Polar U-serie werkbank koeling 4 laden plus flessennest (8 flessen)
13% korting
13% korting
€ 2.651,99
Excl. BTW
Was € 3.059,99
Niet op voorraad
Polar U-serie delicatessen vitrine koelkast 485L
24% korting
Polar U-serie delicatessen vitrine koelkast 485L

Capaciteit: 485Ltr. 1200(H)x1500(B)x680(D)mm

24% korting
€ 2.749,99
Excl. BTW
Was € 3.599,99
Op voorraad
Vogue aluminium pizzascherm 305mm
22% korting
22% korting
€ 6,39
Excl. BTW
Was € 8,19
Op voorraad
Bolero vierkante stalen tafel grijs 70cm
12% korting
Bolero vierkante stalen tafel grijs 70cm

Kleur: grijs. Afmeting: 70x70cm.

12% korting
€ 129,99
Excl. BTW
Was € 146,99
Niet op voorraad
Polar U-serie vierdeurs slanke koelwerkbank
34% korting
Polar U-serie vierdeurs slanke koelwerkbank

300W. Nettocapaciteit: 312 liter. 4 schappen

34% korting
€ 1.427,99
Excl. BTW
Was € 2.149,99
Op voorraad
Polar U-serie premium driedeurs vrieswerkbank 420L
25% korting
Polar U-serie premium driedeurs vrieswerkbank 420L

670W | Netto capaciteit 307L | R290

25% korting
€ 2.255,99
Excl. BTW
Was € 3.008,99
Op voorraad
Polar G-serie dubbele deur koelwerkbank zwart 257L
2% korting
Polar G-serie dubbele deur koelwerkbank zwart 257L

Capaciteit: 257L. 155W. 2 verstelbare schappen

2% korting
€ 835,99
Excl. BTW
Was € 849,99
Op voorraad
Polar G-serie tweedeurs displaykoeling met lichtbak 950L klapdeuren
Nieuw
8% korting
8% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.739,99
Op voorraad
Polar G-serie staande koelkast met dubbele deuren 600L
16% korting
Polar G-serie staande koelkast met dubbele deuren 600L

300W. Totale bruikbare capaciteit: 376 Ltr

16% korting
€ 1.249,99
Excl. BTW
Was € 1.479,99
Niet op voorraad
Polar G-serie Slimline display koeling 300L
30% korting
30% korting
€ 764,99
Excl. BTW
Was € 1.099,99
Op voorraad
Polar G-serie display vriezer
Nieuw
€ 992,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Niet op voorraad
Polar C-serie Energiezuinige Koelkast met Gebogen Deur Zwart 235L
9% korting
9% korting
€ 917,99
Excl. BTW
Was € 1.009,99
Niet op voorraad
Polar G-serie gebaksvitrine 400L
28% korting
28% korting
€ 1.367,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad
Bolero rond melamine tafelblad essenhout effect voorgeboord 60cm
Tot 23% korting
Tot 23% korting
Vanaf
€ 49,99
Excl. BTW
14 dagen levertijd
Polar U-Series ijsblokjesmachine gourmet 47kg output
19% korting
Polar U-Series ijsblokjesmachine gourmet 47kg output

Spray ijsblokjes. 550W. Automatisch vullen. 28kg opslag

19% korting
€ 1.562,99
Excl. BTW
Was € 1.934,99
Niet op voorraad
Polar U-serie bardisplay met 2 schuifdeuren
10% korting
10% korting
€ 1.605,99
Excl. BTW
Was € 1.784,99
Op voorraad
Polar G-serie slanke GN-kastmodel koelkast met enkele deur & 3 laden
22% korting
22% korting
€ 1.839,99
Excl. BTW
Was € 2.349,99
Op voorraad
Bolero Windsor Aluminium Groene Hoge Krukken (2 stuks)
slechts € 96,00 per stuk
slechts € 96,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 191,99
Excl. BTW
( € 96,00 per stuk )
Was € 219,99
Op voorraad
Polar G-serie staande staldeur gastronorm koelkast 600L
11% korting
Polar G-serie staande staldeur gastronorm koelkast 600L

220W. Bruikbare capaciteit: 387Ltr. Geschikt voor 2/1GN bakken

11% korting
€ 1.249,99
Excl. BTW
Was € 1.399,99
Op voorraad
Polar U-serie dubbele deur Werkbank koeling met Achterwand 282L
25% korting
Polar U-serie dubbele deur Werkbank koeling met Achterwand 282L

350W. Totale Bruikbare Capaciteit: 205Ltr. R600a

25% korting
€ 1.104,99
Excl. BTW
Was € 1.469,99
Op voorraad
Polar U-serie 2-deurs vrieswerkbank 282L
32% korting
Polar U-serie 2-deurs vrieswerkbank 282L

750W | Netto capaciteit 282L | R290

32% korting
€ 1.285,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad
Polar U-serie 3-deurs koelwerkbank met glazen deuren
Nieuw
17% korting
Polar U-serie 3-deurs koelwerkbank met glazen deuren

300W. Capaciteit: 465Ltr Breedte: 1795mm

17% korting
€ 1.313,99
Excl. BTW
Was € 1.589,99
Op voorraad
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)
vanaf € 87,50 per stuk
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)

Aluminium frame | Polyrotan zitting | Zithoogte 45cm | Stapelbaar | 4 stuks

vanaf € 87,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 349,99
Excl. BTW
( € 87,50 per stuk )
Op voorraad
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 1 lade 3x GN 1/1 150mm
38% korting
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 1 lade 3x GN 1/1 150mm

270W | Capaciteit: 3x GN 1/1 150mm | Koelmiddel: R290

38% korting
€ 1.199,99
Excl. BTW
Was € 1.937,99
Op voorraad
Polar G-serie GN-koelkast, slank model, met 1 deur en 2 laden
11% korting
11% korting
€ 1.789,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met marmeren werkblad 240L
10% korting
Polar G-serie koelwerkbank met marmeren werkblad 240L

155W | Netto capaciteit 201L | R600a

10% korting
€ 862,99
Excl. BTW
Was € 959,99
Op voorraad
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning ecru (2 stuks)
vanaf € 94,50 per stuk
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning ecru (2 stuks)

Berkenhouten frame. Rieten zitting. Zithoogte: 47cm.

vanaf € 94,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 188,99
Excl. BTW
( € 94,50 per stuk )
Op voorraad
Z kledingrek zware uitvoering met 20 kledinghangers
Nieuw
Z kledingrek zware uitvoering met 20 kledinghangers

Getest tot 260 kg. Inclusief 20 polypropyleen kledinghangers

€ 439,99
Excl. BTW
Op voorraad