Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 241-288 van 1034

nisbets

Producten 241-288 van 1034

Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 340ml
19% korting
19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit
33% korting
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit

738(H)x1836(L)x760(W)mm. Maximaal draagvermogen: 200kg

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Polar C-Series display koelkast 400L
22% korting
Polar C-Series display koelkast 400L

185W. Witte afwerking. R600a

22% korting
€ 699,99
Excl. BTW
Was € 899,99
Niet op voorraad
Nisbets essentials vervangende fluorescerende lamp voor insectendoder 8w
63% korting
Nisbets essentials vervangende fluorescerende lamp voor insectendoder 8w

Per stuk verkocht. Lengte: 305mm. Past op FD499 Nisbets Essentials Insectendoder

63% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 16,09
Op voorraad
Vogue slagroomspuit 0,5L
22% korting
Vogue slagroomspuit 0,5L

Capaciteit 500ml. Te gebruiken met slagroompatronen CB163, CB439 of S659

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Vogue Soft Grip koksmes zwart 20cm
17% korting
Vogue Soft Grip koksmes zwart 20cm

Lemmetlengte: 20,3 cm. Gewicht: 240 g

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)

Afmeting: 760 x 510mm (76,2 x 50,8 cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/9 gastronormbak 150 mm
50% korting
Vogue roestvrijstalen 1/9 gastronormbak 150 mm

150 mm. Inhoud: 1 liter. 201 roestvrij staal

50% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 20cm
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue spatel met rubberen uiteinde 35cm
50% korting
50% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 3,99
Op voorraad
Bolero houten kinderstoel donkerbruin
Tot 11% korting
Bolero houten kinderstoel donkerbruin

Zithoogte 50cm | Hout | 74,5cm hoog

Tot 11% korting
Vanaf
€ 54,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 35cm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 4,79
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo vleessnijmachine 300 mm
8% korting
Buffalo vleessnijmachine 300 mm

180W. 300 mm mes (30 cm)

8% korting
€ 749,99
Excl. BTW
Was € 815,99
Op voorraad
Vogue spatel met rubber uiteinde 25cm
42% korting
42% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Olympia hi-ball longdrinkglazen 360ml (12 stuks)
slechts € 1,38 per stuk
slechts € 1,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,49
Excl. BTW
( € 1,38 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Caterlite ijscrusher
15% korting
Caterlite ijscrusher

80W. Vermaalt tot 12kg/uur

15% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm
Tot 29% korting
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(Ø)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex pedaalemmer zwart 45Ltr
26% korting
Jantex pedaalemmer zwart 45Ltr

Handsfree bediening. Materiaal: polypropyleen. 600(H)x405(W)x395(D)mm

26% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 120,99
Op voorraad
Vogue Siliconen bakmat met anti-aanbaklaag 520x315mm
40% korting
40% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia Taverna afgeronde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna afgeronde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 215mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en Polyoxymethylene

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Bolero Perth terrasstijl klapstoelen Rood (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero Perth terrasstijl klapstoelen Rood (2 stuks)

800(H)x387(W)x471(D)mm. Zithoogte: 440mm. Poedergecoat staal

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
Whites halterschort zwart-wit gestreept
Tot 13% korting
Whites halterschort zwart-wit gestreept

Polykatoen. Afmetingen: 71(b)x97(l)cm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met schuifdeuren zwart 198L
Nieuw
27% korting
27% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 749,99
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen
36% korting
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen

Lengte: 42cm. Per paar verkrijgbaar.

36% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 42,49
Op voorraad
Jantex Lobby stofblik en bezem set
10% korting
Jantex Lobby stofblik en bezem set

Breedte stofblik: 320 mm | Zwart

10% korting
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 49,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen pannendeksel 24 cm
2% korting
Vogue roestvrijstalen pannendeksel 24 cm

240(Ø)mm. Roestvrij staal. Compatibel met: FC096.

2% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Buffalo bain marie met tapkraan zonder bakken
13% korting
Buffalo bain marie met tapkraan zonder bakken

1,2kW natte warmte met aftapkraan. Capaciteit: 1x GN 1/1

13% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 137,99
Op voorraad
Polar G-Serie backbar koeler met scharnierdeuren 320L
Nieuw
32% korting
32% korting
€ 683,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/2 bak 200mm
44% korting
Vogue RVS GN 1/2 bak 200mm

Capaciteit: 12L. Diepte: 200mm. RVS 201

44% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Etiketteertang 16 cijfers
12% korting
Etiketteertang 16 cijfers

Voor gebruik met J330 etiketten

12% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 101,99
Op voorraad
Vogue Vershoudfolie 300 mm x 300 m
28% korting
Vogue Vershoudfolie 300 mm x 300 m

300(W)mm x 300(L)m. Met gekarteld snijblad. Per stuk

28% korting
€ 7,19
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm
9% korting
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm

Gietijzer | 20,3(Ø)cm | Geschikt voor inductie

9% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Vogue knijpfles/doseerfles transparant 340ml
Tot 40% korting
Tot 40% korting
Vanaf
€ 0,79
Excl. BTW
Op voorraad
Whites halterschort Bordeaux
Tot 13% korting
Whites halterschort Bordeaux

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex smalle afvalbak zwart 80L
17% korting
Jantex smalle afvalbak zwart 80L

Ruimtebesparend ontwerp. Materiaal: polypropyleen. 750(H)x520(B)x298(D)mm

17% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Niet op voorraad
Olympia cocktailshaker RVS
22% korting
22% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
Vogue werkbank blikopener 76,2 cm
17% korting
Vogue werkbank blikopener 76,2 cm

RVS | Afmeting: 770(H)mm | Opent blikken tot 58,4 cm

17% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 83,99
Op voorraad
Nisbets Essentials budget theelepels 18/0 135mm (12 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 0,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 1,39
Op voorraad
Polar C-serie koelvitrine met gebogen glasdeur 235L zwart
28% korting
28% korting
€ 749,99
Excl. BTW
Was € 1.039,99
Op voorraad
Bolero aluminium en PE rotan stoelen naturel (4 stuks)
vanaf € 50,00 per stuk
Bolero aluminium en PE rotan stoelen naturel (4 stuks)

Aluminium frame. PE rotan zitting. Zithoogte: 450mm. Stapelbaar

vanaf € 50,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
( € 50,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS eierdop
21% korting
Olympia RVS eierdop

4,6(h)x4,9(Ø)cm

21% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,89
Op voorraad
Olympia glazen kannen 0,5L (6 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 14,99
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant tan 43cm
4% korting
4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Polar U-Series koelwerkbank 3 deurs smal 231L
Nieuw
30% korting
30% korting
€ 1.220,99
Excl. BTW
Was € 1.749,99
Op voorraad
Vogue voorraadrek 4 etages 183(H) x 91,5(B) x 61(D)cm
Tot 22% korting
Vogue voorraadrek 4 etages 183(H) x 91,5(B) x 61(D)cm

Afmetingen: 1853(H) x 915(B) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 22% korting
Vanaf
€ 104,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Hoge Kinderstoel antiek wit
Tot 11% korting
Bolero Hoge Kinderstoel antiek wit

Kleur: Antiek Wit. Materiaal: Hout. Zithoogte: 500mm.

Tot 11% korting
Vanaf
€ 54,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS pannendeksel 36cm
5% korting
5% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad