Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 289-336 van 1034

nisbets

Producten 289-336 van 1034

Vogue aluminium bakplaat 318x216mm
2% korting
Vogue aluminium bakplaat 318x216mm

20(H) x 318(B) x 216(D)mm. Aluminium

2% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg
20% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg

Aflezing: 1g. kg of lb modus

20% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Bolero witte pedaalemmer 5L
55% korting
Bolero witte pedaalemmer 5L

Handsfree bediening. Uitneembare binnenemmer. Materiaal: RVS. 284(H)x203(Ø)mm

55% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
Buffalo commerciële rijstkoker 4L
12% korting
Buffalo commerciële rijstkoker 4L

Rijstcapaciteit: 10 liter gekookt / 4,2 liter droog

12% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 136,99
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm
Nieuw
5% korting
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm

Foliedispenser 30,5cm. Geschikt voor folies/papier M809, J370, GM214

5% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Op voorraad
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)

175(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)

170(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,39
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Bolero RVS bullet afvalbak open-top zilver 40L
26% korting
Bolero RVS bullet afvalbak open-top zilver 40L

Materiaal: RVS. | Capaciteit: 40L

26% korting
€ 64,99
Excl. BTW
Was € 87,99
Niet op voorraad
Vogue RVS mengkom 12L
23% korting
Vogue RVS mengkom 12L

Afmetingen: 135(H) x 455(Ø)mm | Capaciteit: 12L

23% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Bolero stapelbare aluminium stoelen (4 stuks)
vanaf € 67,50 per stuk
Bolero stapelbare aluminium stoelen (4 stuks)

Aluminium frame en zitting | Zithoogte: 45cm | Stapelbaar.

vanaf € 67,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 269,99
Excl. BTW
( € 67,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)
vanaf € 77,50 per stuk
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)

Aluminium frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 730 mm. Stapelbaar

vanaf € 77,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 309,99
Excl. BTW
( € 77,50 per stuk )
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/6 gastronormbak 200 mm
48% korting
Vogue roestvrijstalen 1/6 gastronormbak 200 mm

Capaciteit: 3 liter. Diepte: 200 mm. RVS 201

48% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Europochette zwart bestekzakje met wit servet (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Europochette zwart bestekzakje met wit servet (500 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 500. Kleur: Zwart en wit

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 79,49
Op voorraad
Vogue glasrekverhogers 49 vakken
Tot 21% korting
Vogue glasrekverhogers 49 vakken

45(H)x500(W)x500(D)mm. Maximale glasdiameter: 66mm. Vaatwasmachinebestendig

Tot 21% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-Series display vriesdiepvrieskist 200L
Nieuw
29% korting
29% korting
€ 439,99
Excl. BTW
Was € 619,99
Verwacht op 12/10/26
Olympia Kristallon PP Rond antislip dienblad zwart 406mm
Tot 16% korting
Tot 16% korting
Vanaf
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar C-serie energiezuinige toonbankkoeling zwart 68L
33% korting
33% korting
€ 349,99
Excl. BTW
Was € 519,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm
35% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm

Capaciteit: 19,5L. GN 1/1. Vol formaat. Zonder deksel

35% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Nisbets Essentials kwarts toastergrill
5% korting
Nisbets Essentials kwarts toastergrill

Elektrisch. Vermogen: 2.1kW. Breedte: 440mm

5% korting
€ 126,99
Excl. BTW
Was € 133,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen stoofpan 36 cm
19% korting
Vogue roestvrijstalen stoofpan 36 cm

360(Ø) mm. 18,5 L. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T147.

19% korting
€ 75,99
Excl. BTW
Was € 93,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 45 x 35cm
12% korting
12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad
Hygiplas Koksmes Rood 25cm
26% korting
Hygiplas Koksmes Rood 25cm

Lemmetlengte: 25,4 cm. Gewicht: 200 g. Rood voor rauw vlees

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 610 mm
33% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 610 mm

610 mm | Biedt plaats aan 4 tot 5 bonnen

33% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Polar G-Series geforceerde lucht dubbele deur koelkast 1200L
26% korting
26% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 2.149,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie steelpan 24cm 5L
20% korting
Vogue RVS inductie steelpan 24cm 5L

240(Ø)mm. 5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

20% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Vogue torenrek van draad met 4 etages 610x610mm
26% korting
Vogue torenrek van draad met 4 etages 610x610mm

Afmetingen: 1830(H) x 610(W) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

26% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 135,99
Op voorraad
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)
slechts € 1,46 per stuk
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)

2 laags. Rollengte: 150 m. Velbreedte: 88 mm. FSC Mix

slechts € 1,46 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 1,46 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m
22% korting
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m

44(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

22% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,89
Op voorraad
Bolero Bistro stalen stoelen met houten zitting zwart (4 stuks)
vanaf € 53,00 per stuk
Bolero Bistro stalen stoelen met houten zitting zwart (4 stuks)

Stalen frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 44cm. Stapelbaar.

vanaf € 53,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 211,99
Excl. BTW
( € 53,00 per stuk )
Op voorraad
Buffalo Barblender 2,5L met geluidskap
6% korting
Buffalo Barblender 2,5L met geluidskap

Krachtige motor van 1,68 kW met variabele snelheid

6% korting
€ 299,99
Excl. BTW
Was € 319,99
Op voorraad
Polar G-Serie staande displaykoelkast 368L wit
39% korting
39% korting
€ 653,99
Excl. BTW
Was € 1.069,99
Niet op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 10kg
13% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 10kg

Verdeling: 2g. kg of lb modus

13% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 10cm
31% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 10cm

Inhoud: 5,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

31% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Niet op voorraad
Bolero 4-benige gietijzeren tafelvoet 48x39cm
Tot 8% korting
Bolero 4-benige gietijzeren tafelvoet 48x39cm

Gietijzer. 48(h)x39,5(b)cm. Salontafel hoogte.

Tot 8% korting
Vanaf
€ 71,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Donderdag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met klapdeuren zwart 198L
Nieuw
12% korting
12% korting
€ 659,99
Excl. BTW
Was € 749,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm
11% korting
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm

24(Ø)cm | RVS | Geschikt voor inductie

11% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkers wanten
5% korting
Matfer Bourgeat bakkers wanten

Lengte: 43cm. Verkocht per paar.

5% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 28,49
Niet op voorraad
Polar G-Serie backbar koelkast met scharnierende deur 128L
Nieuw
24% korting
24% korting
€ 419,99
Excl. BTW
Was € 549,99
Niet op voorraad
Polar G-serie minibar koelkast
21% korting
Polar G-serie minibar koelkast

30L | Koelmiddel: R600a

21% korting
€ 189,99
Excl. BTW
Was € 239,99
Niet op voorraad
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)

Brandtijd: 8 uur. 75 stuks.

slechts € 0,08 per stuk
Pak van 75 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser
16% korting
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser

Materiaal: gepolijst RVS. Voor DL920, DL921, GD833, GD834, CF970 en CF971.

16% korting
€ 94,99
Excl. BTW
Was € 112,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen stoofpan 24 cm
50% korting
Vogue roestvrijstalen stoofpan 24 cm

240(Ø)mm. 4,5Ltr. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

50% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 47,99
Op voorraad
Whites halterschort marineblauw
Tot 13% korting
Whites halterschort marineblauw

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Recycleerbare Platte Handvat Bruine Papieren Tassen Groot (250 stuks)
slechts € 0,12 per Unit
slechts € 0,12 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,12 per Unit )
Was € 32,99
Op voorraad
Buffalo infrarood warmhoudbrug 2 lampen
27% korting
Buffalo infrarood warmhoudbrug 2 lampen

2X 250W | Passend voor GN 1/1 bak

27% korting
€ 87,99
Excl. BTW
Was € 120,99
Op voorraad
Araven transparante ingrediëntenbak 50Ltr
31% korting
Araven transparante ingrediëntenbak 50Ltr

Materiaal: polyethyleen. Inhoud: 50L.

31% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad