Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (61)
  • Zwart (54)
  • Grijs (43)
  • Wit (43)
  • Helder (39)
  • Bruin (35)
  • Blauw (21)
  • Groen (12)
  • Rood (7)
  • Geel (6)
  • Beige (3)
  • Bont (2)
  • Decoratief (2)
  • Crème (1)
  • Gestreept (1)
  • Oranje (1)

Uitverkoop

Producten 97-144 van 384

nisbets

Producten 97-144 van 384

Bolero Rodeo hoge kruk camel
33% korting
Bolero Rodeo hoge kruk camel

Zithoogte: 1060 mm. Individueel verkocht

33% korting
€ 87,72
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero eigentijdse eetkamerstoel natuurlijk beige - (2 stuks)
slechts € 93,06 per stuk
Bolero eigentijdse eetkamerstoel natuurlijk beige - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Natuurlijk beige. Zithoogte: 51cm.

slechts € 93,06 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 186,12
Excl. BTW
( € 93,06 per stuk )
Was € 317,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Matfer Bourgeat Spin Dryer slacentrifuge Swing XS 10L
33% korting
33% korting
€ 133,89
Excl. BTW
Was € 200,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Universeel Opbergrek Starterset Voor Basics Plus Planken, 530 mm Diep
33% korting
Cambro Universeel Opbergrek Starterset Voor Basics Plus Planken, 530 mm Diep

Geschikt voor Cambro Basics Plus stellingkast (530 mm diepe kasten)

33% korting
€ 75,86
Excl. BTW
Was € 112,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare soepbeker 91cl (500 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
slechts € 0,15 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 74,29
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 111,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon polypropyleen bekers blauw 142ml (12 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,53
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)
vanaf € 20,22 per stuk
Bolero Bistro lage krukken met houten zittingen gegalvaniseerd staal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Essen zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 450mm

vanaf € 20,22 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 80,86
Excl. BTW
( € 20,22 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Latex handschoenen wit gepoederd
vanaf € 0,05 per stuk
vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,38
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare deksels voor 34 en 45cl koffiebekers (1000 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 82,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 144,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue polycarbonaat voorraadcontainer 18L
60% korting
Vogue polycarbonaat voorraadcontainer 18L

Capaciteit: 18L. Materiaal: polycarbonaat

60% korting
€ 15,00
Excl. BTW
Was € 37,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Papieren Theelepels 132mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
Fiesta Composteerbare Papieren Theelepels 132mm (100 stuks)

132(L)mm. Hoeveelheid in de verpakking: 100

slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,15
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand zwart 26,5cm (6 stuks)
slechts € 14,99 per stuk
slechts € 14,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 89,89
Excl. BTW
( € 14,99 per stuk )
Was € 169,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro barkrukken met houten zitting gegalvaniseerd staal (4 stuks)
slechts € 28,26 per stuk
Bolero Bistro barkrukken met houten zitting gegalvaniseerd staal (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Essenhout zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 760mm

slechts € 28,26 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 113,04
Excl. BTW
( € 28,26 per stuk )
Was € 212,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo hotdogwarmer
38% korting
38% korting
€ 101,59
Excl. BTW
Was € 162,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fastpac deksels voor grote rechthoekige voedseldozen 1350ml (150 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 54,12
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue geïsoleerde pizzatas vinyl
53% korting
Vogue geïsoleerde pizzatas vinyl

Afmeting: 19,5(h)x45,5(b)x45,5(d)cm

53% korting
€ 10,05
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Papieren Vorken 155mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,53
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 7,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buff hoofddoek zwart
60% korting
Buff hoofddoek zwart

Maat: universeel. Kleur: zwart. Materiaal: polyester microvezel.

60% korting
€ 10,31
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue hands-free infrarood kraan met sensor op batterijvoeding
Nieuw
43% korting
43% korting
€ 81,27
Excl. BTW
Was € 142,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Faerch Contour recyclebare kommen met deksel 1000ml (200 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
slechts € 0,34 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 67,85
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 83,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Tafelblad Van Gehard Glas Voor Buiten, donker Granieteffect, Witte Rand 700mm
49% korting
49% korting
€ 52,09
Excl. BTW
Was € 102,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable 1000 deksels voor espressobekers 11,3cl (1000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 29,55
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 44,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Uniform Works dames T-shirt met V-hals zwart XL
48% korting
Uniform Works dames T-shirt met V-hals zwart XL

Borstomvang: 117-122cm. Maat XL.

48% korting
€ 15,47
Excl. BTW
Was € 29,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar besturingsprintplaat
Nieuw
53% korting
Polar besturingsprintplaat

Geschikt voor Polar 20kg ijsmachine model: ZB20. (Productcode: T316)

53% korting
€ 17,52
Excl. BTW
Was € 37,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Capri Dienblad Houtskoolkleur Gladde Oppervlakte 340x460mm
slechts € 7,99 per Unit
slechts € 7,99 per Unit
Pak van 24 slechts
€ 191,75
Excl. BTW
( € 7,99 per Unit )
Was € 359,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable papieren deksel voor soepbekers FB166, FB168 (500 stuks)
slechts € 0,11 per stuk
slechts € 0,11 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 54,95
Excl. BTW
( € 0,11 per stuk )
Was € 94,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Roltex Classic dienblad design-grijs 46x36cm
52% korting
Roltex Classic dienblad design-grijs 46x36cm

Stijl: design-grijs. Afmeting: 46x36cm.

52% korting
€ 11,21
Excl. BTW
Was € 23,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue isoleer pizzatassen binnentas
61% korting
61% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Santino koksbuis wit S
42% korting
42% korting
€ 45,94
Excl. BTW
Was € 78,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Spuitmond glad 16mm
80% korting
Spuitmond glad 16mm

16mm. Polycarbonaat. Lengte: ca. 60mm.

80% korting
€ 0,61
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Papieren Messen 165mm (100 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 3,33
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 6,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M geëmailleerde GN 1/2 bak 4cm diep
54% korting
Gastro M geëmailleerde GN 1/2 bak 4cm diep

GN 1/2. 4cm diep. Geëmailleerd.

54% korting
€ 7,15
Excl. BTW
Was € 15,59
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Serveerrok zwart maat 8
77% korting
Serveerrok zwart maat 8

Maat: 8 / EU 36.

77% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Cambox Utility Bus Box 9x12 Poly Black
47% korting
47% korting
€ 8,30
Excl. BTW
Was € 15,59
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclebare, afsluitbare afhaalzakken Groot (250 stuks)
slechts € 0,10 per Unit
slechts € 0,10 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 24,29
Excl. BTW
( € 0,10 per Unit )
Was € 55,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Topalit Classic Line vierkant tafelblad wit 70cm
22% korting
22% korting
€ 65,54
Excl. BTW
Was € 83,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 650 gasfornuis 65/70 CFG
45% korting
Gastro M 650 gasfornuis 65/70 CFG

Vermogen: 22,2kW. Met 4 branders en oven. Propaangas.

45% korting
€ 1.206,24
Excl. BTW
Was € 2.185,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Tafelblad Van Gehard Glas Voor Buiten, Zwart Geborsteld, Vierkant, Grijze Rand, 700mm
33% korting
33% korting
€ 73,86
Excl. BTW
Was € 109,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M vaatwasser DW51 400V
49% korting
49% korting
€ 1.242,87
Excl. BTW
Was € 2.424,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Topalit Smartline rond tafelblad beton 80cm
25% korting
25% korting
€ 101,05
Excl. BTW
Was € 133,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M pizzaoven met 2 kamers type Rome 2
20% korting
20% korting
€ 1.357,32
Excl. BTW
Was € 1.692,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar C-serie tafelmodel koelkast zwart 100L
10% korting
10% korting
€ 546,99
Excl. BTW
Was € 606,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Denver outdoor/indoor stapelbare stoel beige
20% korting
20% korting
€ 133,37
Excl. BTW
Was € 165,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Steeneffect, 580mm
24% korting
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Steeneffect, 580mm

Kleur: donkere steen. Afmeting: 38(H) x 580(Ø)mm

24% korting
€ 59,07
Excl. BTW
Was € 77,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Comas Nice dessertvork (12 stuks)
slechts € 1,01 per stuk
slechts € 1,01 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,12
Excl. BTW
( € 1,01 per stuk )
Was € 22,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)
vanaf € 63,27 per stuk
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)

Aluminium frame. Polyethyleen zitting. Hoogte: 45cm. Stapelbaar. 4 stuks.

vanaf € 63,27 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 253,06
Excl. BTW
( € 63,27 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M spiraalmixer 7L
41% korting
Gastro M spiraalmixer 7L

Vaste Kop. 7L/5kg. 230V/370W.

41% korting
€ 606,57
Excl. BTW
Was € 1.034,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo pizza oven met 45cm pizzasteen
31% korting
Buffalo pizza oven met 45cm pizzasteen

Voor pizza's tot 45cm. 230V/2kW.

31% korting
€ 324,83
Excl. BTW
Was € 468,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX