Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (61)
  • Zwart (54)
  • Grijs (43)
  • Wit (43)
  • Helder (39)
  • Bruin (35)
  • Blauw (21)
  • Groen (12)
  • Rood (7)
  • Geel (6)
  • Beige (3)
  • Bont (2)
  • Decoratief (2)
  • Crème (1)
  • Gestreept (1)
  • Oranje (1)

Uitverkoop

Producten 145-192 van 384

nisbets

Producten 145-192 van 384

Bolero chiswick eetkamerstoelen grijs (2 stuks)
slechts € 70,10 per stuk
Bolero chiswick eetkamerstoelen grijs (2 stuks)

Antiek eikeneffect hardhouten frame | Stoffen bekleding | 507mm

slechts € 70,10 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 140,20
Excl. BTW
( € 70,10 per stuk )
Was € 278,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Nuts Bijenwasdoek S 180 x 200mm (10 stuks)
Nieuw
slechts € 1,51 per stuk
slechts € 1,51 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,03
Excl. BTW
( € 1,51 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Granieteffect, 580mm
26% korting
Bolero Rond Tafelblad Van Glasvezel, Donker Granieteffect, 580mm

Kleur: donker graniet. Afmeting: 38(H) x 580(Ø)mm

26% korting
€ 55,38
Excl. BTW
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 600 elektrische bakplaat 60/30 FTRE geribbelde plaat
57% korting
57% korting
€ 496,71
Excl. BTW
Was € 1.152,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Grigio koksbroek zwart-grijs gestreept 44
40% korting
Chaud Devant Grigio koksbroek zwart-grijs gestreept 44

Kleur: zwart-grijze streep. Maat: 44.

40% korting
€ 40,01
Excl. BTW
Was € 66,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro plat polycarbonaat deksel GN 1/4
53% korting
Cambro plat polycarbonaat deksel GN 1/4

GN 1/4. Voor gebruik met de Cambro polycarbonaat GN 1/4 bakken.

53% korting
€ 1,59
Excl. BTW
Was € 3,39
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M pizzaoven met 1 kamer type Rome 1
28% korting
28% korting
€ 921,93
Excl. BTW
Was € 1.274,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie energiezuinig reeks dubbeldeurs staand vriesvak
40% korting
Polar U-serie energiezuinig reeks dubbeldeurs staand vriesvak

902W. Capaciteit: 1400Ltr. Breedte: 1400mm

40% korting
€ 2.944,06
Excl. BTW
Was € 4.895,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 230mm (6 Stuks)
slechts € 8,47 per stuk
Olympia Drift Grijze Effen coupe borden 230mm (6 Stuks)

230(Ø)x27(H)mm. Verpakkingshoeveelheid: 6. Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 8,47 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 50,78
Excl. BTW
( € 8,47 per stuk )
Was € 105,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chef Works Urban Hartford unisex koksbuis met rits lange mouw grijs S
27% korting
27% korting
€ 46,24
Excl. BTW
Was € 62,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Waring foodprocessor 3,8L
54% korting
Waring foodprocessor 3,8L

Capaciteit: 3,8L. Vermogen: 700W.

54% korting
€ 915,37
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden
59% korting
Polar U-serie enkele deur bar koeling met laden

280W. Draaideur. 2x schuiflades. R600a

59% korting
€ 1.130,80
Excl. BTW
Was € 2.744,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Herengilet 5 knopen zwart XS
46% korting
46% korting
€ 17,95
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar C-serie energie-efficiënte koelkast met gebogen deur wit 86L
30% korting
30% korting
€ 390,99
Excl. BTW
Was € 560,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Comas Bilbao Cake Fork 140mm
Comas Bilbao Cake Fork 140mm

Afmeting: 140mm | Hoeveelheid: 12

Pak van 12 slechts
€ 7,29
Excl. BTW
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Bistro Metalen Bank Donkergrijs 1000mm (2 stuks)
slechts € 79,98 per Unit
Bolero Bistro Metalen Bank Donkergrijs 1000mm (2 stuks)

450(H) x 370(B) x 1000(L)mm. Gepoedercoatstalen frame

slechts € 79,98 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 159,95
Excl. BTW
( € 79,98 per Unit )
Was € 259,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo grote elektrische gietijzeren bakplaat voor op het aanrecht
40% korting
40% korting
€ 201,85
Excl. BTW
Was € 336,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Comas Madrid dessertmes (12 stuks)
slechts € 2,71 per stuk
slechts € 2,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 2,71 per stuk )
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Europel Snap Frame A1 25mm Zilver
25% korting
25% korting
€ 37,30
Excl. BTW
Was € 49,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare bakjes 45,4cl (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 65,80
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 119,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Adeline Armstoelen Leisteenblauw (4 stuks)
slechts € 27,20 per Unit
Bolero Adeline Armstoelen Leisteenblauw (4 stuks)

Stalen frame met poedercoating. 855(H)x588(B)x561(D)mm. Aantal: 4 stuks

slechts € 27,20 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 108,78
Excl. BTW
( € 27,20 per Unit )
Was € 254,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas LDPE snijplanken set met rek (7 stuks)
Nieuw
Pak van 7 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo warmhoud buffetmeubel
Nieuw
36% korting
Buffalo warmhoud buffetmeubel

2000W | 4x GN 1/1 (bakken niet inbegrepen)

36% korting
€ 1.180,84
Excl. BTW
Was € 1.835,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning black wash (2 stuks)
vanaf € 57,52 per stuk
Bolero houten stoel met gekruiste rugleuning black wash (2 stuks)

Berkenhouten frame. Rieten zitting. Zithoogte: 47cm.

vanaf € 57,52 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 115,03
Excl. BTW
( € 57,52 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Fratello UFX heren koksbuis zwart maat L
12% korting
12% korting
€ 81,97
Excl. BTW
Was € 92,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 1600ml (100 stuks)
slechts € 0,31 per stuk
slechts € 0,31 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 30,45
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Rubbermaid Quick Cart stoffen schoonmaakwagen medium
25% korting
Rubbermaid Quick Cart stoffen schoonmaakwagen medium

Heavy-duty | Stijlvolle vormgeving | Medium

25% korting
€ 401,96
Excl. BTW
Was € 532,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Lincat Silverlink 600 salamander grill GR3
Nieuw
30% korting
Lincat Silverlink 600 salamander grill GR3

Elektrisch | 2,8kW | 600mm breed

30% korting
€ 486,92
Excl. BTW
Was € 693,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Herenpantalon zwart standaard lengte 79cm
42% korting
Herenpantalon zwart standaard lengte 79cm

Maat: 92cm. Binnenbeenlengte: 79cm.

42% korting
€ 14,68
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 650 set deuren voor onderkast 65/70 P2
69% korting
69% korting
€ 130,56
Excl. BTW
Was € 427,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Damespantalon zwart standaard lengte 4
56% korting
Damespantalon zwart standaard lengte 4

Maat: 4 / EU 32. Binnenbeenlengte: 79cm.

56% korting
€ 13,76
Excl. BTW
Was € 31,49
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chaud Devant Skinny Denim Stretch dames pantalon blauw 3XL
41% korting
41% korting
€ 54,71
Excl. BTW
Was € 91,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Gastro M 700 plus elektrische bakplaat GM70/80 FTRES 2/3 glad 1/3 geribbeld
37% korting
37% korting
€ 1.448,10
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Buffalo Churro Maker
35% korting
Buffalo Churro Maker

1.6kW. Output: tot 60 churro wafels/uur

35% korting
€ 243,22
Excl. BTW
Was € 374,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Chef Jas Sabor Wit Maat Xxl
Nieuw
10% korting
10% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 66,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero Aluminium Rond Tafelblad Donkergrijs 580mm
30% korting
30% korting
€ 64,19
Excl. BTW
Was € 91,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Houston Hi Ball Tumblers 410ml (6 Stuks)
slechts € 1,54 per Unit
slechts € 1,54 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 9,20
Excl. BTW
( € 1,54 per Unit )
Was € 17,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Shoes for Crews Grind vegan herenschoenen zwart 46
Nieuw
33% korting
33% korting
€ 57,85
Excl. BTW
Was € 86,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Topalit Classic Line vierkant tafelblad beton 80cm
21% korting
21% korting
€ 104,83
Excl. BTW
Was € 131,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Canvas ronde borden met smalle rand roestoranje 26,5cm (6 stuks)
slechts € 15,59 per stuk
slechts € 15,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 93,49
Excl. BTW
( € 15,59 per stuk )
Was € 169,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Whites Easyfit Teflon unisex koksbroek met kleine ruit zwart-wit XS
Tot 40% korting
Tot 40% korting
Vanaf
€ 12,79
Excl. BTW
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Kristallon hoog deksel voor 0,75L schaal
75% korting
75% korting
€ 1,45
Excl. BTW
Was € 5,69
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Hygiplas vierkant deksel blauw klein
77% korting
Hygiplas vierkant deksel blauw klein

Deksel voor 1,5 en 3,5L voedseldoos. Kleur: blauw.

77% korting
€ 0,69
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 298mm beige
24% korting
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 298mm beige

349(H) x 500(W) x 500(D)mm. Maximale glas diameter: 87(Ø)mm. Vaatwasser bestendig

24% korting
€ 109,72
Excl. BTW
Was € 144,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Fondant Kommen Mint Groen 215mm (4 Stuks)
slechts € 9,36 per stuk
Olympia Fondant Kommen Mint Groen 215mm (4 Stuks)

Mint | 21,5(Ø)cm| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 9,36 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 37,44
Excl. BTW
( € 9,36 per stuk )
Was € 60,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Crafti's waskrijtjes (200 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
Crafti's waskrijtjes (200 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 200

slechts € 0,20 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 38,95
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Was € 51,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue geïsoleerde pizzatas polyester
54% korting
Vogue geïsoleerde pizzatas polyester

Afmeting: 12,5(h)x42(b)x48(d)cm

54% korting
€ 7,56
Excl. BTW
Was € 16,29
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX