Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (7)
  • Bruin (5)
  • Zwart (3)
  • Beige (2)
  • Wit (2)

Receptie

Voorzie uw receptie van hoogwaardige stoelen, entreematten, folderhouders en meer. Ontdek producten van topmerken zoals Bolero en Jantex om een gastvrije en functionele ontvangst te creëren.

Producten 1-21 van 21

nisbets

Producten 1-21 van 21

Jantex deurmat groot 90x150cm
Jantex deurmat groot 90x150cm

Afmeting: 90(b)x 150(l)cm.

€ 31,49
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero RVS bullet afvalbak open-top zilver 40L
26% korting
Bolero RVS bullet afvalbak open-top zilver 40L

Materiaal: RVS. | Capaciteit: 40L

26% korting
€ 64,99
Excl. BTW
Was € 87,99
Niet op voorraad
Jantex deurmat klein 60x90cm
Jantex deurmat klein 60x90cm

Afmeting: 60(b)x90(l)cm

€ 16,69
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Geborsteld Stalen Prullenbak Met Open Bovenkant Deksel 70L
25% korting
25% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 119,99
Op voorraad
Bolero grote receptiebel
60% korting
Bolero grote receptiebel

Metaal. 7(h)x10(Ø)cm.

60% korting
€ 2,99
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Bolero kleine receptiebel
49% korting
Bolero kleine receptiebel

Metaal. 6,5(h)x8,5(Ø)cm.

49% korting
€ 2,99
Excl. BTW
Was € 5,89
Op voorraad
Bolero 'D' Vorm Geborsteld Stalen Prullenbak Met Open Deksel 86L
14% korting
14% korting
€ 102,99
Excl. BTW
Was € 119,99
Niet op voorraad
Folderhouder A4
Folderhouder A4

1 vak. Voor 35 folders.

€ 9,59
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Ronde zwarte Bak Met Open Deksel 60L
€ 56,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek donkerbruin - (2 stuks)
vanaf € 83,00 per stuk
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek donkerbruin - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Antiek donkerbruin kunstleder. Zithoogte: 51cm.

vanaf € 83,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 165,99
Excl. BTW
( € 83,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel zwart (2 stuks)
vanaf € 115,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel zwart (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Hoogte: 94cm.

vanaf € 115,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 229,99
Excl. BTW
( € 115,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue keukenklok 24cm wit
14% korting
14% korting
€ 11,29
Excl. BTW
Was € 13,19
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel met ronde rug (2 stuks)
vanaf € 140,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel met ronde rug (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Zithoogte: 51cm.

vanaf € 140,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 279,99
Excl. BTW
( € 140,00 per stuk )
Niet op voorraad
Bolero eigentijdse eetkamerstoel natuurlijk beige - (2 stuks)
slechts € 93,06 per stuk
Bolero eigentijdse eetkamerstoel natuurlijk beige - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Natuurlijk beige. Zithoogte: 51cm.

slechts € 93,06 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 186,12
Excl. BTW
( € 93,06 per stuk )
Was € 317,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero kunstlederen stoel crème (2 stuks)
vanaf € 110,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel crème (2 stuks)

Berkenhouten frame. Kunstlederen zitting. Hoogte: 94cm. 2 stuks

vanaf € 110,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 219,99
Excl. BTW
( € 110,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel donkerbruin (2 stuks)
vanaf € 78,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel donkerbruin (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Hoogte: 94cm.

vanaf € 78,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 155,99
Excl. BTW
( € 78,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero bagage steekwagen
57% korting
Bolero bagage steekwagen

Geborsteld RVS. Max. capaciteit: 150kg.

57% korting
€ 160,01
Excl. BTW
Was € 370,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero eetkamerstoel beige (2 stuks)
slechts € 125,00 per stuk
Bolero eetkamerstoel beige (2 stuks)

Berkenhouten frame. Stoffen zitting. Zithoogte: 48cm.

slechts € 125,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 125,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero robuuste kunstlederen stoel donkerbruin (2 stuks)
vanaf € 140,00 per stuk
Bolero robuuste kunstlederen stoel donkerbruin (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Zithoogte: 50cm.

vanaf € 140,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 279,99
Excl. BTW
( € 140,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero lobby trolley
Bolero lobby trolley

Geborsteld RVS. Max. capaciteit: 100kg.

€ 582,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek bruin - (2 stuks)
slechts € 120,00 per stuk
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek bruin - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Antiek bruin kunstleder. Zithoogte: 51cm.

slechts € 120,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 239,99
Excl. BTW
( € 120,00 per stuk )
Op voorraad

Onze uitgebreide collectie receptiebenodigdheden zorgt voor een stijlvolle en efficiënte ontvangst in uw bedrijf. Met zorgvuldig geselecteerde producten zoals stoelen, entreematten en folderhouders, bieden we oplossingen die niet alleen functioneel zijn maar ook bijdragen aan een gastvrije sfeer. Onze stoelen, vervaardigd uit materialen zoals berkenhout & PU-schuim en PU-leer met een frame van berkenhout, bieden zowel comfort als duurzaamheid. De entreematten, gemaakt van hoogwaardige stoffen zoals 50% polyester en 50% viscose, garanderen een schone en veilige ingang voor uw gasten. Vertrouwde merken zoals Bolero, Display Developments Ltd, en Jantex staan garant voor de kwaliteit en betrouwbaarheid van de receptiebenodigdheden. Daarnaast vindt u in ons assortiment sleutelkasten, afvalbakken, en klokken & kookwekkers die bijdragen aan de organisatorische efficiëntie van uw receptie. Deze producten zijn essentieel voor een gestructureerde en goed functionerende ontvangstomgeving, die zowel uw personeel als uw gasten ten goede komt.