Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (70)
  • Wit (33)
  • Helder (18)
  • Rood (12)
  • Zwart (11)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Zilver (5)
  • Beige (4)
  • Blauw (4)
  • Grijs (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Geel (1)

Milieuvriendelijke disposables

Kies voor milieuvriendelijke disposables en verbeter uw groene imago met onze composteerbare, biologisch afbreekbare en recyclebare producten. Perfect voor horecavoorzieningen die streven naar duurzaamheid en milieubewustzijn.

Producten 1-48 van 172

nisbets

Producten 1-48 van 172

Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Jantex Jumbo 2-laags toiletpapier 300m rol (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Fiesta gerecyclede bruine papieren draagtassen medium (250 stuks)
slechts € 0,11 per Unit
Fiesta gerecyclede bruine papieren draagtassen medium (250 stuks)

Medium. 255(H) x 215(W)mm | 25,5 x 21,5cm. Verpakking: 250 stuks

slechts € 0,11 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 0,11 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)
LOW PRICE
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)

210(L)mm | 210 mm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers peddelvorm 9cm (100 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren cocktail roerrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,69
Op voorraad
Sier Dispsoabels Vetvrij papier 300 x 300mm (300 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
Sier Dispsoabels Vetvrij papier 300 x 300mm (300 stuks)

Sier Dispsoabels Vetvrij papier 300 x 300mm (doos 300)

slechts € 0,05 per Unit
Pak van 300 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Was € 19,79
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 210mm zwart  Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)
slechts € 1,46 per stuk
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)

2 laags. Rollengte: 150 m. Velbreedte: 88 mm. FSC Mix

slechts € 1,46 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 1,46 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Recyclebare Papieren Sauspotten Medium 59ml (250 stuks)
slechts € 0,03 per Unit
slechts € 0,03 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 6,29
Excl. BTW
( € 0,03 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten roerstaafjes 14cm (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse hamburgerdoosjes 152mm (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recycleerbare Platte Handvat Bruine Papieren Tassen Groot (250 stuks)
slechts € 0,12 per Unit
slechts € 0,12 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,12 per Unit )
Was € 32,99
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse maaltijddozen 182mm (250 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers met krul (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)

155(L)mm | 15,2 cm. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 140mm zwart Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
eGreen individueel verpakt 4-in-1 houten bestekset (250 stuks)
slechts € 0,22 per stuk
eGreen individueel verpakt 4-in-1 houten bestekset (250 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 250. Bevat 1 x vork, 1 x mes, 1 x lepel en 1 x servet

slechts € 0,22 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Niet op voorraad
eGreen individueel verpakte 3-in-1 houten bestekset (250 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
eGreen individueel verpakte 3-in-1 houten bestekset (250 stuks)

Elke verpakking bevat een houten vork, mes en servet

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 42,49
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Niet op voorraad
Colpac Clasp kraft baguetteverpakking met insteeksluiting recyclebaar (500 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 197,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare houten cocktailroerstaafjes 150mm (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes roze 210mm (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes roze 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare soepbekers 98mm 455ml (500 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 42,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare deksels voor 23cl koffiebekers (1000 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
slechts € 0,07 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 64,99
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare kartonnen voedseldozen 1,8L (180 stuks)
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 180 slechts
€ 141,99
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 24,8cm (250 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
slechts € 0,29 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare sausbakjes 2,8cl (5000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 5000 slechts
€ 239,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Baguettezakken met Glasine Venster 300x100x60mm (1000 stuks)
slechts € 0,04 per Unit
slechts € 0,04 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 0,04 per Unit )
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes kraft (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes kraft (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)
slechts € 0,60 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)

358(L)x358(W)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. FSC Recycled

slechts € 0,60 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Niet op voorraad
Fasana papieren tafelkleed op rol 1,20x50m
51% korting
51% korting
€ 21,39
Excl. BTW
Was € 43,99
Op voorraad
Jantex Z vouw papieren handdoekjes Groen 1 laags 3000 vellen
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 3000 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren buigrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 6,89
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable deksels voor koffiebekers 340ml (1000 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 82,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen voedseldozen 600ml (400 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 400 slechts
€ 102,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 17,9cm (50 stuks)
slechts € 0,10 per stuk
slechts € 0,10 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Op voorraad
Colpac recyclebare kraft saladebakken met deksel groot 1300ml (150 stuks)
slechts € 0,91 per stuk
slechts € 0,91 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 135,99
Excl. BTW
( € 0,91 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes roze 210mm (250 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes roze 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,04 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Jantex C-gevouwen handdoeken 1-laags blauw (2850 vellen) (12 stuks)
slechts € 2,75 per stuk
slechts € 2,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 32,99
Excl. BTW
( € 2,75 per stuk )
Was € 41,99
Niet op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes zwart 210mm (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes zwart 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Broodzakken met Glassine Venster 266x215x88mm (1000 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
slechts € 0,05 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Op voorraad
Vegware Composteerbare Kraft Sandwichzakken (1000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten theelepels (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,79
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbare Palmblad Borden Vierkant 200mm (100 stuks)
slechts € 0,42 per Unit
slechts € 0,42 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
( € 0,42 per Unit )
Niet op voorraad