Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (70)
  • Wit (33)
  • Helder (18)
  • Rood (12)
  • Zwart (11)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Zilver (5)
  • Beige (4)
  • Blauw (4)
  • Grijs (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Geel (1)

Milieuvriendelijke disposables

Kies voor milieuvriendelijke disposables en verbeter uw groene imago met onze composteerbare, biologisch afbreekbare en recyclebare producten. Perfect voor horecavoorzieningen die streven naar duurzaamheid en milieubewustzijn.

Producten 97-144 van 172

nisbets

Producten 97-144 van 172

Vegware composteerbare sandwichboxen met deksel medium (50 stuks)
slechts € 3,32 per stuk
Vegware composteerbare sandwichboxen met deksel medium (50 stuks)

225(B) x 310(D) mm | 8 3/4 x 12 1. Verpakkingshoeveelheid: 50

slechts € 3,32 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 165,99
Excl. BTW
( € 3,32 per stuk )
Op voorraad
Composteerbare baguettedoosjes met open zijde 25cm (500 stuks)
slechts € 0,23 per stuk
slechts € 0,23 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 110,99
Excl. BTW
( € 0,23 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare deksels voor 34 en 45cl koffiebekers (1000 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 82,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 144,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclebare Twist Handle Bruine Papieren Tassen Medium (250 stuks)
slechts € 0,16 per Unit
slechts € 0,16 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 37,99
Excl. BTW
( € 0,16 per Unit )
Niet op voorraad
Vegware composteerbare voedselpotten voor warm eten 340ml (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 96,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Niet op voorraad
Amefa Slim theelepels (480 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 480 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 63,99
Op voorraad
Colpac kraft frietbakjes composteerbaar large (1000 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 171,99
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Op voorraad
Sier Disposables Beker hout "schuin" 11cl. (FSC®) ø36 x h110/50mm (40 stuks)
slechts € 0,20 per Unit
slechts € 0,20 per Unit
Pak van 40 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,20 per Unit )
Was € 11,49
Op voorraad
Jantex groen Composteerbare Vuilniszakken 90L (20 Stuks)
slechts € 0,59 per Unit
Jantex groen Composteerbare Vuilniszakken 90L (20 Stuks)

Capaciteit: 90Ltr. Ideaal voor Commerciële Cateringlocaties. Verpakkingshoeveelheid: 20

slechts € 0,59 per Unit
Pak van 20 slechts
€ 11,69
Excl. BTW
( € 0,59 per Unit )
Niet op voorraad
Colpac kraft sandwichboxen met venster recyclebaar (250 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 90,99
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable 1000 deksels voor espressobekers 11,3cl (1000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 29,55
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 44,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Colpac kraft saladebakken met venster en insteeksluiting 1L (200 stuks)
slechts € 0,77 per stuk
slechts € 0,77 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 153,99
Excl. BTW
( € 0,77 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren deksel voor soepbekers FB166, FB168 (500 stuks)
slechts € 0,11 per stuk
slechts € 0,11 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 54,95
Excl. BTW
( € 0,11 per stuk )
Was € 94,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Sier Disposables Beker hout "schuin" 22cl. (FSC®) ø70 x h137/70mm (30 stuks)
slechts € 0,27 per Unit
slechts € 0,27 per Unit
Pak van 30 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,27 per Unit )
Was € 11,49
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe eetstokjes (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Sier Disposables Rechte rietje ø 6-8 mm / 20cm (50 stuks)
slechts € 0,10 per Unit
Sier Disposables Rechte rietje ø 6-8 mm / 20cm (50 stuks)

Sier Disposables Rechte rietje riet ø 6-8 mm / 20cm (doos 50)

slechts € 0,10 per Unit
Pak van 50 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,10 per Unit )
Was € 8,39
Op voorraad
Fiesta Recyclebare, afsluitbare afhaalzakken Groot (250 stuks)
slechts € 0,10 per Unit
slechts € 0,10 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 24,29
Excl. BTW
( € 0,10 per Unit )
Was € 55,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden vierkant (50 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden vierkant (50 stuks)

Maten: 159(B) - 261(B)mm | Verpakkingseenheid: 50 stuks

slechts € 0,18 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 8,79
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Sier Diposables Lepelrietje Papier (FSC®) (100 stuks)
slechts € 0,04 per Unit
Sier Diposables Lepelrietje Papier (FSC®) (100 stuks)

Lepelrietje papier (FSC®) (doos 100)

slechts € 0,04 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per Unit )
Was € 6,29
Niet op voorraad
Colpac biologisch afbreekbare friteszakken met krantenprint (1000 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 161,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse hamburgerbakjes 153mm (500 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Nuts Bijenwasdoek S 180 x 200mm (10 stuks)
Nieuw
slechts € 1,51 per stuk
slechts € 1,51 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 15,03
Excl. BTW
( € 1,51 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 473ml (1000 stuks)
Nieuw
slechts € 0,29 per stuk
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 473ml (1000 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 1000 | 96-serie | 460 g

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 289,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 700ml (200 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten natuurlijke kleur 253mm (200 stuks)
Nieuw
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare portiebakjes 5,7cl (2000 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
slechts € 0,08 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 140,99
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bakjes 45,4cl (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 65,80
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 119,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare bagasse voedseldozen met scharnierdeksel 22,8cm (200 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
slechts € 0,32 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 1600ml (100 stuks)
slechts € 0,31 per stuk
slechts € 0,31 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 30,45
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware Biobag composteerbare afvalzakken 80L (240 stuks)
slechts € 0,70 per stuk
slechts € 0,70 per stuk
Pak van 240 slechts
€ 167,34
Excl. BTW
( € 0,70 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
Amefa Slim bestekvorkjes (480 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 480 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 63,99
Op voorraad
Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 945ml (300 stuks)
Nieuw
slechts € 0,31 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 945ml (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA | 980 g

slechts € 0,31 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 92,25
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 163,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Composteerbare Burgerverpakkingen Wit 250x200mm (200 stuks)
slechts € 0,02 per Unit
slechts € 0,02 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 3,05
Excl. BTW
( € 0,02 per Unit )
Was € 5,19
Niet op voorraad
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 355ml (1000 stuks)
Nieuw
slechts € 0,13 per stuk
Vegware 96-serie composteerbare ronde bakjes 355ml (1000 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 1000 | 96-serie | 350 g

slechts € 0,13 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 125,85
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Was € 239,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Colpac Stagione recyclebare magnetronbestendige voedseldozen 750ml (300 stuks)
slechts € 0,52 per stuk
slechts € 0,52 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 153,99
Excl. BTW
( € 0,52 per stuk )
Op voorraad
Olympia herbruikbare koffiebeker 450ml (25 stuks)
Nieuw
slechts € 0,42 per stuk
slechts € 0,42 per stuk
Pak van 25 slechts
€ 10,37
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare bakjes voor warm voedsel 110ml (1000 stuks)
Nieuw
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 137,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 3 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 35,63
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Was € 64,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare PLA tassen medium (500 stuks)
Nieuw
slechts € 0,21 per stuk
slechts € 0,21 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 104,36
Excl. BTW
( € 0,21 per stuk )
Was € 234,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbare deksels voor 2,8cl sausbakjes (5000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 5000 slechts
€ 237,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Sier Diposables Refork rechte rietjes zwart ø 8 mm / 24cm (100 stuks)
slechts € 0,09 per Unit
Sier Diposables Refork rechte rietjes zwart ø 8 mm / 24cm (100 stuks)

Sier Diposables Refork rechte rietjes zwart ø 8 mm / 24cm (doos 100)

slechts € 0,09 per Unit
Pak van 100 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,09 per Unit )
Was € 11,49
Niet op voorraad
Vegware 185-serie composteerbare platte deksels (300 stuks)
Nieuw
slechts € 0,43 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare platte deksels (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA plat deksel

slechts € 0,43 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 126,99
Excl. BTW
( € 0,43 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Composteerbaar Fish & Chips Papier Wit 500x750mm (200 stuks)
slechts € 0,16 per Unit
slechts € 0,16 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 31,83
Excl. BTW
( € 0,16 per Unit )
Was € 41,99
Niet op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Duni dinerservetten composteerbaar grijs 40cm (720 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
slechts € 0,15 per stuk
Pak van 720 slechts
€ 106,31
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 188,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 185-serie composteerbare deksels (300 stuks)
Nieuw
slechts € 0,24 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare deksels (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | Papieren deksel met ventilatieopeningen

slechts € 0,24 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 70,09
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Was € 147,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Sier Disposables roerstaafje bamboe 140 x 5 x 1mm (1000 stuks)
slechts € 0,01 per Unit
Sier Disposables roerstaafje bamboe 140 x 5 x 1mm (1000 stuks)

Sier Disposables roerstaafje bamboe 140 x 5 x 1mm (doos 1000)

slechts € 0,01 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,01 per Unit )
Was € 7,29
Op voorraad
Vegware composteerbare NatureFlex zakken transparant 70x210mm (1000 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
slechts € 0,14 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 138,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare platte deksels voor 34cl en 45,4cl bakjes (500 stuks)
slechts € 0,21 per stuk
slechts € 0,21 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 103,99
Excl. BTW
( € 0,21 per stuk )
Op voorraad