Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Wit (11)
  • Zwart (6)
  • Grijs (3)
  • Blauw (1)
  • Bruin (1)
  • Rood (1)

Zaal en vergaderruimte

Richt uw zaal en vergaderruimte in met stijlvol meubilair zoals opvouwbare tafels, comfortabele stoelen en praktische whiteboards. Kies uit duurzame materialen zoals RVS, aluminium en hoogwaardig polyethyleen voor een professionele en functionele omgeving.

Producten 1-23 van 23

nisbets

Producten 1-23 van 23

Bolero vierkante HDPE klaptafel 86cm
Tot 23% korting
Bolero vierkante HDPE klaptafel 86cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 740(H) x 860(B) x 860(D)mm

Tot 23% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)
slechts € 16,00 per stuk
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)

880(H)x440(W)x480(D)mm. Zithoogte: 440mm. Stalen frame. Polypropyleen zitting en rugleuning

slechts € 16,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 159,99
Excl. BTW
( € 16,00 per stuk )
Was € 228,99
Op voorraad
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,83m
Tot 25% korting
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,83m

Materiaal: ABS en staal. Afmeting: 1,83m.

Tot 25% korting
Vanaf
€ 149,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero rechthoekige inklapbare tafel wit 8ft
Tot 25% korting
Bolero rechthoekige inklapbare tafel wit 8ft

740(H)x2430(L)x860(W)mm. RVS frame. EN15732 Level 2 gecertificeerd

Tot 25% korting
Vanaf
€ 109,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Rechthoekige Centraal Opvouwbare Tafel 6ft Zwart
44% korting
Bolero Rechthoekige Centraal Opvouwbare Tafel 6ft Zwart

738(H) x 1836(L) x 760(W)mm. Stalen frame. Polyethyleen blad

44% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit
33% korting
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit

738(H)x1836(L)x760(W)mm. Maximaal draagvermogen: 200kg

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Bolero inklapbare ronde tafel 183cm
Tot 29% korting
Tot 29% korting
Vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero inklapbare bank 183cm
Tot 24% korting
Bolero inklapbare bank 183cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 183cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero PE Rechthoekige inklapbare tafel wit 122 cm (Per stuk)
Tot 18% korting
Bolero PE Rechthoekige inklapbare tafel wit 122 cm (Per stuk)

740(H) x 1220(W) x 607(D)mm. Per stuk verkocht

Tot 18% korting
Vanaf
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero staal & polypropyleen klapstoelen wit (10 stuks)
slechts € 13,00 per stuk
slechts € 13,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 129,99
Excl. BTW
( € 13,00 per stuk )
Was € 228,99
Niet op voorraad
Bolero opklapbare stoelen zwart (2 stuks)
vanaf € 40,00 per stuk
Bolero opklapbare stoelen zwart (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen en staal. Zithoogte: 44,5cm.

vanaf € 40,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 79,99
Excl. BTW
( € 40,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero ABS rechthoekige klaptafel grijs 122cm
Bolero ABS rechthoekige klaptafel grijs 122cm

750(H) x 1220(B) x 610(D)mm | Grijs

Vanaf
€ 101,49
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero ronde opklaptafel Ø153 cm wit
Tot 12% korting
Bolero ronde opklaptafel Ø153 cm wit

740(H) x 1530(Ø)mm. Per stuk verkocht

Tot 12% korting
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm
Tot 43% korting
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm

737(H) x 1520(B) x 753(D) mm. Per stuk verkocht

Tot 43% korting
Vanaf
€ 84,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,52m
Tot 15% korting
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,52m

Materiaal: ABS en staal. Afmeting: 1,52m.

Tot 15% korting
Vanaf
€ 131,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero hoes voor stapelstoel zwart
Bolero hoes voor stapelstoel zwart

Kleur: zwart. Materiaal: 100% polyester.

€ 17,29
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero stapelstoel (4 stuks)
vanaf € 65,00 per stuk
Bolero stapelstoel (4 stuks)

Kleur: zwart. Zithoogte: 44cm.

vanaf € 65,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 259,99
Excl. BTW
( € 65,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero stalen stapelstoel met vierkante rugleuning grijs (4 stuks)
vanaf € 37,25 per stuk
Bolero stalen stapelstoel met vierkante rugleuning grijs (4 stuks)

Zithoogte: 460mm. Aantal per verpakking: 4 stuks

vanaf € 37,25 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 148,99
Excl. BTW
( € 37,25 per stuk )
Op voorraad
Bolero banketstoelen met vierkante rugleuning blauw en goud (4 stuks)
vanaf € 40,50 per stuk
vanaf € 40,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 161,99
Excl. BTW
( € 40,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero banketstoelen met gebogen rugleuning rood & goud (4 stuks)
vanaf € 62,50 per stuk
vanaf € 62,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 249,99
Excl. BTW
( € 62,50 per stuk )
Op voorraad
Gopak Contour beukenhouten klaptafel 183cm
€ 349,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)
vanaf € 39,00 per stuk
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen en staal. Zithoogte: 44,5cm.

vanaf € 39,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 77,99
Excl. BTW
( € 39,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero rechthoekige inklapbare tafel 6ft wit
13% korting
Bolero rechthoekige inklapbare tafel 6ft wit

738(H)x1821(L)x751(B)mm. RVS frame. Polyethyleen blad

13% korting
€ 129,99
Excl. BTW
Was € 149,99
Op voorraad

Bij het inrichten van uw zaal of vergaderruimte is het cruciaal om te kiezen voor meubels die zowel stijlvol als functioneel zijn. Ons assortiment biedt opvouwbare tafels en comfortabele stoelen die zijn vervaardigd van duurzame materialen zoals RVS, aluminium en hoogwaardig polyethyleen, wat zorgt voor een lange levensduur en gemakkelijk onderhoud. Deze meubels zijn ideaal voor intensief gebruik in commerciële omgevingen, en met verschillende vormen zoals rechthoekig, rond en vierkant kunt u de opstelling aanpassen aan de specifieke behoeften van uw bijeenkomsten. Of het nu gaat om het hosten van seminars, bedrijfspresentaties of conferenties, ons aanbod omvat ook praktische elementen zoals whiteboards en transportwagens voor extra flexibiliteit en gebruiksgemak. Merken als Bolero en Gopak staan garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid, waardoor uw vergaderruimtes niet alleen professioneel ogen, maar ook efficiënt functioneren. Met stapelbare opties kunt u bovendien eenvoudig de ruimte herconfigureren en opslagruimte minimaliseren.