Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (5)
  • Helder (2)
  • Wit (2)
  • Zilver (2)
  • Oranje (1)

EHBO disposables

Ons assortiment EHBO disposables omvat essentiële wegwerpartikelen zoals handschoenen, pleisters, mondkapjes en oogdouches. Zorg voor een veilige werkomgeving met producten van topmerken zoals Aero en Reliance Medical.

Producten 1-12 van 12

nisbets

Producten 1-12 van 12

Blauwe pleisters assorti (100 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Blauwe pleisters assorti (100 stuks)

100 stuks. Verschillende groottes.

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 1,88
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,89
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Nitril handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,06 per stuk
vanaf € 0,06 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 5,59
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Aeroburn brandwondenset medium
€ 58,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Gepoederde Vinyl Handschoenen Blauw (100 stuks)
vanaf € 0,07 per stuk
vanaf € 0,07 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 6,19
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Hygiplas vinyl handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,04 per stuk
vanaf € 0,04 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Vogue poedervrije vinyl handschoenen transparant (100 stuks)
vanaf € 0,04 per stuk
vanaf € 0,04 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 3,19
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Oogspoeling capsules 2cl (25 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
Oogspoeling capsules 2cl (25 stuks)

Inhoud per capsule: 2cl. Verpakkingseenheid: 2cl

slechts € 0,32 per stuk
Pak van 25 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas vinyl handschoenen transparant gepoederd
vanaf € 0,06 per stuk
vanaf € 0,06 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Latex handschoenen wit gepoederd
vanaf € 0,05 per stuk
vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,38
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
KN95 mondkapje (50 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
KN95 mondkapje (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: wit. Verpakkingseenheid: 50 stuks.

slechts € 5,00 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Op voorraad
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)
slechts € 3,25 per stuk
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)

Universele maat. Verpakkingsinhoud: 10 stuks.

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad