Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (6)
  • Wit (4)
  • Zilver (3)
  • Helder (1)
  • Zwart (1)

Disposable kleding

Bescherm uzelf en uw omgeving met ons uitgebreide assortiment disposable kleding, waaronder haarnetjes, handschoenen en schorten. Onze wegwerpartikelen zijn beschikbaar in diverse materialen zoals polyethyleen, vinyl en latex, geschikt voor uiteenlopende professionele behoeften.

Producten 1-15 van 15

nisbets

Producten 1-15 van 15

Nitril handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,06 per stuk
vanaf € 0,06 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 5,59
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: blauw. Verpakkingseenheid: 50.

slechts € 0,42 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 20,69
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm
Nieuw
5% korting
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm

Foliedispenser 30,5cm. Geschikt voor folies/papier M809, J370, GM214

5% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Op voorraad
Hygiplas vinyl handschoenen blauw poedervrij
vanaf € 0,04 per stuk
vanaf € 0,04 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 3,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Disposable polyethyleen halterschorten 14,5 micron wit (100 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 100 vanaf
€ 12,29
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Op voorraad
Vogue Gepoederde Vinyl Handschoenen Blauw (100 stuks)
vanaf € 0,07 per stuk
vanaf € 0,07 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 6,19
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)
slechts € 0,46 per stuk
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)

Universele maat. Kleur: blauw. 50 stuks.

slechts € 0,46 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen
Nieuw
slechts € 0,07 per stuk
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen

Maten: S XL. Verpakkingsgrootte: 100 stuks. Materiaal: vinyl

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 6,09
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)
Nieuw
slechts € 0,02 per stuk
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)

Maten: S-XL | 200 stuks | TPE (thermoplastisch elastomeer)

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Hygiplas vinyl handschoenen transparant gepoederd
vanaf € 0,06 per stuk
vanaf € 0,06 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Latex handschoenen wit gepoederd
vanaf € 0,05 per stuk
vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,38
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Disposable polyethyleen halterschorten 14,5 micron blauw (100 stuks)
vanaf € 0,12 per stuk
vanaf € 0,12 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Op voorraad
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)
vanaf € 0,05 per stuk
Unicare latex handschoenen poedervrij transparant (100 stuks)

Maten: S tot XL. Verpakkingsinhoud: 100 stuks

vanaf € 0,05 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 4,69
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
KN95 mondkapje (50 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
KN95 mondkapje (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: wit. Verpakkingseenheid: 50 stuks.

slechts € 5,00 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Op voorraad
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)
slechts € 3,25 per stuk
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)

Universele maat. Verpakkingsinhoud: 10 stuks.

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad