Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (70)
  • Wit (33)
  • Helder (18)
  • Rood (12)
  • Zwart (11)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Zilver (5)
  • Beige (4)
  • Blauw (4)
  • Grijs (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Geel (1)

Milieuvriendelijke disposables

Kies voor milieuvriendelijke disposables en verbeter uw groene imago met onze composteerbare, biologisch afbreekbare en recyclebare producten. Perfect voor horecavoorzieningen die streven naar duurzaamheid en milieubewustzijn.

Producten 145-172 van 172

nisbets

Producten 145-172 van 172

Fiesta Composteerbare Burgerwikkels Blauw Stip 250x350mm (200 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
Fiesta Composteerbare Burgerwikkels Blauw Stip 250x350mm (200 stuks)

Vetbestendig. 250(B)x350(L)mm. Hoeveelheid: 200

slechts € 0,05 per Unit
Pak van 200 slechts
€ 8,89
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Op voorraad
Colpac kraft bagel cups composteerbaar (1000 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 259,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare saladebakken met PLA vensters 1600ml (200 stuks)
slechts € 0,53 per stuk
slechts € 0,53 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 105,99
Excl. BTW
( € 0,53 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten prikkers 18cm (200 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 2,19
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta saladebak met PET venster 1200ml (150 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
Fiesta saladebak met PET venster 1200ml (150 stuks)

Verpakking: 150 stuks. Inhoud: 1200ml

slechts € 0,40 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Colpac Zest composteerbare kraft saladedozen 500ml (500 stuks)
slechts € 0,30 per stuk
slechts € 0,30 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 147,72
Excl. BTW
( € 0,30 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Colpac kraft tortillabakje composteerbaar (1000 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 234,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
14 dagen levertijd
Fiesta Recyclebaar Premium Tablin Dinerservet Zwart 40x40cm Airlaid 1/8 Vouw (500 stuks)
slechts € 0,25 per Unit
slechts € 0,25 per Unit
Pak van 500 slechts
€ 121,99
Excl. BTW
( € 0,25 per Unit )
Op voorraad
Vegware paninizakjes composteerbaar (500 stuks)
slechts € 0,37 per stuk
slechts € 0,37 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 182,99
Excl. BTW
( € 0,37 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclebare Afsluitbare Afhaalzakken Klein (250 stuks)
slechts € 0,07 per Unit
slechts € 0,07 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 16,23
Excl. BTW
( € 0,07 per Unit )
Was € 31,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Sier Disposables Rechte Rietje ø 6-8 mm / 25cm (50 stuks)
slechts € 0,13 per Unit
Sier Disposables Rechte Rietje ø 6-8 mm / 25cm (50 stuks)

Sier Disposables Rechte rietstro diam ø 6-8 mm / 25cm (doos 50)

slechts € 0,13 per Unit
Pak van 50 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,13 per Unit )
Was € 9,39
Op voorraad
Vegware composteerbare sausbakjes 118ml (2000 stuks)
Nieuw
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 93,11
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 195,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware 96-serie insert 88ml insert voor composteerbare ronde bakjes (1000 stuks)
Nieuw
slechts € 0,07 per stuk
Vegware 96-serie insert 88ml insert voor composteerbare ronde bakjes (1000 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 1000 | 96-serie | 85 g invoegen

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 65,23
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Was € 137,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Recyclable PET deksels voor bagasse sausbakjes (1000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 23,80
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Was € 34,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe tangen 16cm (50 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bolle deksels voor 23cl bakjes (1000 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 115,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Op voorraad
Vegware 79-serie deksels voor dubbelwandige bekers 230ml (500 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 115,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Op voorraad
Colpac deksels voor magnetronbestendige kraft soepkommen recyclebaar 225ml en 350ml (500 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 137,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes groene strepen 210mm (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes groene strepen 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 710ml (300 stuks)
Nieuw
slechts € 0,50 per stuk
Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 710ml (300 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA | 690 g

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 149,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Op voorraad
Vegware 79-Serie composteerbare koffiebeker deksels (1000 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 116,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Niet op voorraad
Vegware composteerbare handschoenen voor voedselbereiding blauw - medium (2400 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 2400 slechts
€ 120,80
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 208,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare saladebakken met PLA vensters 1200ml (200 stuks)
slechts € 0,49 per stuk
slechts € 0,49 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 97,99
Excl. BTW
( € 0,49 per stuk )
Op voorraad
Colpac Zest kraft saladebakken met acetaat venster en insteeksluiting composteerbaar 825ml (250 stuks)
slechts € 0,77 per stuk
slechts € 0,77 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 190,99
Excl. BTW
( € 0,77 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare platte deksels zonder gat 20cl (1000 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 52,34
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 106,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta recyclebare servetten 40x40cm 2laags 1/8 vouw grijs (2000 stuks)
slechts € 0,05 per Unit
slechts € 0,05 per Unit
Pak van 2000 slechts
€ 96,99
Excl. BTW
( € 0,05 per Unit )
Op voorraad
Colpac Zest composteerbare kraft saladedozen 900ml (250 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
slechts € 0,42 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 102,65
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Was € 135,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vegware composteerbaar papieren mes (1000 stuks)
slechts € 0,04 per Unit
slechts € 0,04 per Unit
Pak van 1000 slechts
€ 34,43
Excl. BTW
( € 0,04 per Unit )
Was € 60,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX