Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (332)
  • Wit (267)
  • Helder (156)
  • Zwart (134)
  • Bruin (79)
  • Blauw (78)
  • Groen (59)
  • Grijs (58)
  • Rood (22)
  • Crème (19)
  • Koper (13)
  • Geel (12)
  • Oranje (9)
  • Beige (6)
  • Roze (3)
  • Goud (1)

Bekijk ons complete Olympia assortiment

Olympia biedt een uitgebreid assortiment van drankdispensers, porselein, bestek, chafing sets, glaswerk en buffet benodigdheden. Met mogelijkheden voor elk soort gelegenheid is Olympia een uitstekende keuze voor elke professionele cateraar die zoekt naar slijtvaste, lang levende en functionele catering uitrusting.

Producten 1-48 van 1287

nisbets

Producten 1-48 van 1287

Olympia Athena koffiekopjes 20cl (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Aantal per verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 4,79
Op voorraad
Olympia Milan chafing set 1/1 GN (4 stuks)
slechts € 33,00 per stuk
slechts € 33,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 131,99
Excl. BTW
( € 33,00 per stuk )
Was € 184,99
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 29,3(h) x 20(Ø)cm 6,35L
20% korting
20% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia Athena Stapelbare Soepkommen 160mm 290ml (12 Stuks)
slechts € 3,09 per stuk
Olympia Athena Stapelbare Soepkommen 160mm 290ml (12 Stuks)

107(Ø)mm. Levenslange rand chip garantie. BS4034: Hotelware norm

slechts € 3,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 36,99
Excl. BTW
( € 3,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia brandpasta gel 3 uur (12 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 12 vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)

215(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Was € 6,69
Op voorraad
Olympia Athena soep en pastakommen met rand 228mm (6 stuks)
slechts € 3,84 per stuk
Olympia Athena soep en pastakommen met rand 228mm (6 stuks)

228(Ø)mm | 23(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randbeschadiging. BS4034: Hotelware norm

slechts € 3,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 3,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia Buckingham theelepels (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 7,99
Op voorraad
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)

115mm (L). 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 1,99
Op voorraad
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)

28,35 ml / 30 ml. Aantal stuks: 12.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,49
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Athena Hotelware stapelbare theekoppen en schotels (24 stuks)
slechts € 2,10 per Unit
slechts € 2,10 per Unit
Pak van 24 slechts
€ 50,39
Excl. BTW
( € 2,10 per Unit )
Was € 62,99
Op voorraad
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,68 per stuk
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,68 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,68 per stuk )
Was € 13,69
Op voorraad
Olympia kelnermes
Olympia kelnermes

12(l)x2(b)x1,1(d)cm

€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 217 mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en polyoxymethyleen

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia pompkan 5L
Tot 17% korting
Olympia pompkan 5L

5L. Vacuüm geïsoleerd

Tot 17% korting
Vanaf
€ 24,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia shotglazen 2,5cl (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Olympia Athena borden met brede rand 202mm (12 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
Olympia Athena borden met brede rand 202mm (12 stuks)

202(Ø)mm | 20,3(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randbeschadiging. BS4034: Hotelware standaard​

slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Op voorraad
Bulk koop 6 Olympia kristallon polypropyleen ronde antislipdienbladen (6 Stuks)
slechts € 2,65 per stuk
Bulk koop 6 Olympia kristallon polypropyleen ronde antislipdienbladen (6 Stuks)

Maat: 356(Ø)mm. Materiaal: polypropyleen. Verpakkingshoeveelheid: 6 (xC557)

slechts € 2,65 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,89
Excl. BTW
( € 2,65 per stuk )
Was € 20,29
Op voorraad
Olympia Kristallon grote stapelbare PP bestekbak
22% korting
22% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Nantucket stijl drankdispenser met draadonderstel 8.5L
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia rechthoekige elektrische chafing dish
20% korting
Olympia rechthoekige elektrische chafing dish

Glazen deksel. 25(h)x59(b)x45,5(d)cm.

20% korting
€ 458,99
Excl. BTW
Was € 575,99
Op voorraad
Olympia Athena ondertassen 145 mm (24 stuks)
slechts € 1,50 per stuk
Olympia Athena ondertassen 145 mm (24 stuks)

Ø 145 mm. Past op kopjes CC201, GG870, en CC200. Lifetime Edge Chip Warranty. BS4034: hotelwarenorm

slechts € 1,50 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 35,99
Excl. BTW
( € 1,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan met pompactie 3L
Tot 11% korting
Olympia RVS thermoskan met pompactie 3L

3L (105½oz). RVS dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd

Tot 11% korting
Vanaf
€ 22,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 1,5L
22% korting
22% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 18,79
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 35,3x27,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Buckingham tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,71 per stuk
slechts € 0,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,71 per stuk )
Was € 13,49
Op voorraad
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 22,6cm (12 Stuks)
slechts € 3,25 per stuk
Olympia Athena Borden Met Smalle Rand 22,6cm (12 Stuks)

226(Ø)mm | 23(Ø)cm. Levenslange garantie tegen randschade. BS4034: Hotelware standaard​

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 38,99
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Kelso theelepel (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso theelepel (12 stuks)

135(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 2,49
Op voorraad
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 5,29
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)

245 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 175ml

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Whiteware Coupeborden 25cm (12 Stuks)
slechts € 7,00 per stuk
Olympia Whiteware Coupeborden 25cm (12 Stuks)

Afmeting: 25(Ø)cm | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 7,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 83,99
Excl. BTW
( € 7,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia RVS sausbakjes 40ml (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
Olympia RVS sausbakjes 40ml (12 stuks)

24(H)x62(Ø)mm. 40ml. Stapelbaar

slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Op voorraad
Olympia Whiteware Ramekins 7cm (12 Stuks)
slechts € 1,87 per stuk
Olympia Whiteware Ramekins 7cm (12 Stuks)

6cl | 12 stuks| Met levenslange garantie tegen randbeschadiging

slechts € 1,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,39
Excl. BTW
( € 1,87 per stuk )
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Olympia servethouder voor 50 servetten 9,5x12x14cm
17% korting
17% korting
€ 5,39
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Olympia Biscotti Glazen Potten Set 6,3L en 3,8L
23% korting
Olympia Biscotti Glazen Potten Set 6,3L en 3,8L

Glazen Potten Set 6350ml en 3800ml

23% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 28,49
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 1L
22% korting
22% korting
€ 11,39
Excl. BTW
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia Champagnestop
Olympia Champagnestop

Materiaal: chroom

€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)
vanaf € 1,25 per stuk
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)

57(H)x86(Ø)mm. Materiaal: RVS. Aantal stuks: 12

vanaf € 1,25 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 13,79
Excl. BTW
( € 1,15 per stuk )
Op voorraad
Olympia Athena cappuccinokopjes 22,8cl (24 stuks)
slechts € 1,96 per stuk
slechts € 1,96 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 1,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia Steel Sundae Beker - 250ml
15% korting
Olympia Steel Sundae Beker - 250ml

250 ml. 100(Ø)x100(H)mm

15% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,69
Op voorraad
Olympia Athena borden met smalle rand 205mm (12 stuks)
slechts € 2,50 per stuk
Olympia Athena borden met smalle rand 205mm (12 stuks)

205(Ø)mm | 20,3(Ø)cm. Levenslange randafslaggarantie. BS4034: Hotelware standaard​

slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Baguette dessertvorken (12 stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Op voorraad
Olympia broodmand 51x39cm
18% korting
Olympia broodmand 51x39cm

20(h)x51(b)x39(d)cm. Kleur: naturel.

18% korting
€ 22,89
Excl. BTW
Was € 27,99
Op voorraad
Olympia Boston shotglazen 6cl (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,19
Op voorraad
Olympia Frames acaciahouten buffetverhogers (3 stuks)
Nieuw
slechts € 10,17 per stuk
slechts € 10,17 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 10,17 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad