Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (4)
  • Grijs (2)
  • Wit (1)
  • Zwart (1)

Barstoelen en Barkrukken

Voorzie uw bar van stijlvolle en duurzame barstoelen en barkrukken, beschikbaar in materialen zoals gegalvaniseerd staal en hout. Kies uit klassieke of moderne ontwerpen van topmerken zoals Bolero en Fameg.

Producten 1-8 van 8

nisbets

Producten 1-8 van 8

Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen barkruk met rugleuning zwart (4 stuks)
vanaf € 43,50 per stuk
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen barkruk met rugleuning zwart (4 stuks)

Gegalvaniseerd stalen frame. Zwart. Zithoogte: 76cm.

vanaf € 43,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero barkrukken van zwart staal en acaciahout (2 stuks)
vanaf € 93,00 per stuk
Bolero barkrukken van zwart staal en acaciahout (2 stuks)

Stalen frame. Houten zitting. Zithoogte: 750mm

vanaf € 93,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 185,99
Excl. BTW
( € 93,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)

Stalen frame met kunststof zitting | Zithoogte 720mm

slechts € 37,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 84,99
Op voorraad
Bolero Bistro stalen barkruk met rugleuning grijs (4 stuks)
vanaf € 43,50 per stuk
Bolero Bistro stalen barkruk met rugleuning grijs (4 stuks)

Gegalvaniseerd stalen frame. Grijs. Zithoogte: 76cm. Stapelbaar

vanaf € 43,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 173,99
Excl. BTW
( € 43,50 per stuk )
Op voorraad
Fameg Bentwood barkruk beukenhout met walnoot finish
Fameg Bentwood barkruk beukenhout met walnoot finish

Beuken frame. Walnoot afwerking. Zithoogte: 75cm

€ 244,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero hoge kunstlederen barkruk met rugleuning donkerbruin
Tot 29% korting
Bolero hoge kunstlederen barkruk met rugleuning donkerbruin

Berkenhouten frame. Donkerbruin. Zithoogte: 76cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)
vanaf € 35,50 per stuk
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)

Gepoedercoat staal. Zithoogte: 770mm. Stapelbaar.

vanaf € 35,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 141,99
Excl. BTW
( € 35,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero houten barkruk met rugleuning
Bolero houten barkruk met rugleuning

Zithoogte: 750 mm | Rotan zitkussen | Berkenhouten frame

Vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
Op voorraad

Ons uitgebreide assortiment barstoelen en barkrukken is ontworpen om elk type horecagelegenheid van een passende zitoplossing te voorzien. Met materialen variërend van robuust gegalvaniseerd staal en gepoedercoat staal tot verfijnd hout en kunstleer, biedt ons aanbod veelzijdigheid en stijl voor elke omgeving. Of u nu een voorkeur hebt voor de tijdloze elegantie van houten stoelen of de industriële uitstraling van stalen krukken, er is voor elk wat wils. De selectie bestaat uit zowel klassieke als moderne ontwerpen, zodat u altijd de perfecte match vindt voor uw interieur. De hoogwaardige merken Bolero en Fameg staan garant voor duurzaamheid en comfort, wat cruciaal is voor een gastvrije en functionele baromgeving. Van barkrukken met rugleuningen voor extra ondersteuning tot minimalistische ontwerpen voor een strakke, moderne uitstraling, ons assortiment voldoet aan diverse esthetische en functionele eisen. Zorg ervoor dat uw bar niet alleen comfortabel is, maar ook een verleidelijke plek waar klanten graag samenkomen, dankzij onze zorgvuldig gekozen barstoelen en barkrukken.