Verfijn uw zoekopdracht
- Zilver (3)
- Blauw (1)
- Wit (1)
Speciaal bestek
Speciaal bestek biedt eetgerei ontworpen voor specifieke doeleinden, zoals kreeftenhaakjes, gebaksvorkjes en soeplepels. Verkrijgbaar in duurzame materialen als roestvrij staal en porselein, van merken zoals Olympia en Comas.
Olympia rijstlepel 13cm (24 stuks)
Lengte 13cm. Prijs per 24 stuks.
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 22,39 Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )

Olympia Buckingham gebaksvorkjes (12 stuks)
14,6(l)cm. 12 stuks.
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79 Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 8,19

Comas lichtgewicht bestekset RVS (50 stuks)
et bestaande uit tafelvork, tafelmes, koffielepel en servet
slechts € 0,77 per Unit
Pak van 50 slechts
€ 38,49 Excl. BTW
( € 0,77 per Unit )
Was € 44,99

Olympia Buckingham botermessen (12 stuks)
16,4(l)cm. 12 stuks.
slechts € 1,22 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,59 Excl. BTW
( € 1,22 per stuk )

Olympia Luna soeplepels middernachtblauw (12 stuks)
142(l) x 25(b) mm. 12 stuks
slechts € 3,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 38,49 Excl. BTW
( € 3,21 per stuk )
Was € 42,99





