Verfijn uw zoekopdracht
- Wit (6)
- Bont (2)
- Helder (2)
Vloeibare krijtstiften
Vloeibare krijtstiften bieden een betrouwbare manier om op diverse oppervlakken zoals borden, menu's en ramen te schrijven. Geschikt voor gebruik op glas, metaal, steen en meer.
Securit 6mm vloeibaar krijtstift wit
Beitelpunt. Wit. Per stuk verkocht
14% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,39

Securit krijtbord reiniger 750ml
Capaciteit: 750ml. Sneldrogende spray reiniger
12% korting
€ 14,69
Excl. BTW
Was € 16,69

Securit 2mm vloeibare krijtstiften Wit (4 stuks)
Precisiepunt. Wit. Aantal stuks: 4
slechts € 3,45 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 13,79 Excl. BTW
( € 3,45 per stuk )
Was € 15,59

Securit set wisbare krijtstiften 6mm (8 stuks)
8 verschillende kleuren. Smalle, bijtelvormige punt, 2x6mm.
slechts € 4,38 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 34,99 Excl. BTW
( € 4,38 per stuk )
Was € 39,99

Securit wisbare krijtstiften 2mm assorti (4 stuks)
Punt: 1x2mm. 4 stuks.
slechts € 3,45 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 13,79 Excl. BTW
( € 3,45 per stuk )
Was € 15,59

Securit sjablonen
Set van 5. Met o.a. cijfers, het alfabet en 13 figuren.
€ 22,39
Excl. BTW

Securit wisbare krijtstift wit 15mm
Wit. Brede, vierkante punt, 7x15mm.
12% korting
€ 7,89
Excl. BTW
Was € 8,99

Securit 6mm vloeibare krijtpennen wit (8 stuks)
Schuine punt. Vlekvast
slechts € 4,38 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 34,99 Excl. BTW
( € 4,38 per stuk )
Was € 39,99

Securit uitwisbare krijtstiften 15mm (8 stuks)
8 verschillende kleuren. Brede, vierkante punt, 7x15mm.
slechts € 7,50 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 59,99 Excl. BTW
( € 7,50 per stuk )
Was € 67,99

Securit krijtstiften 15mm wit (8 stuks)
Wit. Brede, vierkante punt, 7x15mm.
slechts € 7,63 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 60,99 Excl. BTW
( € 7,63 per stuk )
Was € 68,99










.jpg)