Verfijn uw zoekopdracht
Tissues
Ontdek ons assortiment tweelaagse zachte en luxe tissues, ideaal voor hotels, recepties en lobby's. Geleverd in handige kartonnen dozen voor efficiënt gebruik.
Tork Premium 100-pak gezichtsreinigingsdoekjes extra soft 2-laags (30 stuks)
Tork Facial Tissues Cube. 30x100. 2-laags
slechts € 1,97 per stuk
Pak van 30 slechts
€ 58,99 Excl. BTW
( € 1,97 per stuk )

Tork Premium 100-pak gezichtsreinigingsdoekjes extra soft 2-laags (30 stuks)
30x100 stuks | 2-laags
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 30 slechts
€ 59,99 Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )


