Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Helder (5)
  • Bruin (2)
  • Zilver (1)

Bekijk ons complete Bekijk ons complete eGreen assortiment assortiment

Producten 1-10 van 10

nisbets

Producten 1-10 van 10

eGreen wegwerp shot glazen 30ml (1000 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
eGreen individueel verpakt 4-in-1 houten bestekset (250 stuks)
slechts € 0,22 per stuk
eGreen individueel verpakt 4-in-1 houten bestekset (250 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 250. Bevat 1 x vork, 1 x mes, 1 x lepel en 1 x servet

slechts € 0,22 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 53,99
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Niet op voorraad
eGreen individueel verpakte 3-in-1 houten bestekset (250 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
eGreen individueel verpakte 3-in-1 houten bestekset (250 stuks)

Elke verpakking bevat een houten vork, mes en servet

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 42,49
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Niet op voorraad
eGreen citroendoekjes (500 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
eGreen citroendoekjes (500 stuks)

Groot formaat. 500 Stuks.

slechts € 0,18 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 86,99
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Op voorraad
eGreen disposable glazen 285ml vulstreep (1000 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
slechts € 0,07 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Op voorraad
Egreen Wegwerp Champagneglazen 135ml (150 Stuks)
slechts € 0,54 per stuk
Egreen Wegwerp Champagneglazen 135ml (150 Stuks)

135 ml | Verpakkingshoeveelheid: 150

slechts € 0,54 per stuk
Pak van 150 slechts
€ 79,99
Excl. BTW
( € 0,54 per stuk )
Op voorraad
eGreen citroendoekjes (1000 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
eGreen citroendoekjes (1000 stuks)

Klein formaat. 1000 Stuks.

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
eGreen kunststof disposable bierbeker 590ml tot vulstreep (1000 stuks)
slechts € 0,11 per stuk
slechts € 0,11 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 103,99
Excl. BTW
( € 0,11 per stuk )
Op voorraad
eGreen kunststof disposable bierbeker 590ml tot rand (1000 stuks)
slechts € 0,10 per stuk
slechts € 0,10 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 94,99
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Op voorraad
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)
slechts € 3,25 per stuk
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)

Universele maat. Verpakkingsinhoud: 10 stuks.

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad