Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Blauw (15)
  • Wit (5)
  • Bruin (3)
  • Zilver (3)
  • Gestreept (2)
  • Rood (2)
  • Zwart (2)
  • Beige (1)
  • Grijs (1)
  • Groen (1)

Beschermende Kleding

Beschermende kleding biedt duurzame en betrouwbare bescherming voor portiers en onderhoudsteams, met een scala aan unisex overalls en jassen. Gemaakt van materialen zoals polykatoen en latex, zorgt onze selectie voor veiligheid en comfort in elke werkomgeving.

Producten 1-36 van 36

nisbets

Producten 1-36 van 36

Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm
4% korting
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm

Lengte: 43,2 cm. Per stuk verkocht

4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen
36% korting
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen

Lengte: 42cm. Per paar verkrijgbaar.

36% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 42,49
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant tan 43cm
4% korting
4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
Lion Haircare haarnet blauw (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: blauw. Verpakkingseenheid: 50.

slechts € 0,42 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 20,69
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Op voorraad
Matfer Bourgeat bakkers wanten
5% korting
Matfer Bourgeat bakkers wanten

Lengte: 43cm. Verkocht per paar.

5% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 28,49
Niet op voorraad
Vanaf
€ 17,99
Excl. BTW
Hittebestendige handschoen
Hittebestendige handschoen

Universele maat. Per stuk verkrijgbaar.

€ 16,99
Excl. BTW
Op voorraad
Disposable polyethyleen halterschorten 14,5 micron wit (100 stuks)
Prijs toppers
Prijs toppers
Pak van 100 vanaf
€ 12,29
Excl. BTW
( € 0,13 per stuk )
Op voorraad
Whites waterdicht halterschort blauw
Whites waterdicht halterschort blauw

Nylon | 71,1(b)x101,6(l)cm

€ 15,89
Excl. BTW
Op voorraad
Pavoni siliconen ovenhandschoen
Pavoni siliconen ovenhandschoen

Silicone. Per stuk verkrijgbaar.

€ 22,39
Excl. BTW
Op voorraad
Whites waterdicht halterschort blauw-wit gestreept
Whites waterdicht halterschort blauw-wit gestreept

Materiaal: nylon. Afmeting: 71,1(b)x101,6(l)cm.

€ 10,19
Excl. BTW
Op voorraad
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)
slechts € 0,46 per stuk
Lion Haircare lichtblauwe baardnetjes (50 stuks)

Universele maat. Kleur: blauw. 50 stuks.

slechts € 0,46 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen
Nieuw
slechts € 0,07 per stuk
Hygiplas vinyl zwarte poedervrije handschoenen

Maten: S XL. Verpakkingsgrootte: 100 stuks. Materiaal: vinyl

slechts € 0,07 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 6,09
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Masterclass Naadloze Siliconen Ovenhandschoen Rood
€ 30,49
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)
Nieuw
slechts € 0,02 per stuk
Nisbets Essentials poedervrije TPE handschoenen blauw (200 stuks)

Maten: S-XL | 200 stuks | TPE (thermoplastisch elastomeer)

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Whites waterdichte halterschort groen
Whites waterdichte halterschort groen

PVC nylon. Afmeting: 910 B x 1060 L mm

€ 19,19
Excl. BTW
Op voorraad
Diepvrieshandschoenen (paar)
Diepvrieshandschoenen (paar)

Oranje/blauw. Per paar verkrijgbaar. Universele maat.

€ 15,89
Excl. BTW
Op voorraad
Whites overgooierschort met zak royal blue
Whites overgooierschort met zak royal blue

Universeel. Royal Blue. Polykatoen

€ 10,59
Excl. BTW
Op voorraad
Pavoni siliconen ovenwant
Pavoni siliconen ovenwant

Silicone. Per stuk verkrijgbaar.

€ 8,39
Excl. BTW
Op voorraad
Burnguard enkele ovenwant 38,1cm
Burnguard enkele ovenwant 38,1cm

Lengte: 38,1. Per stuk verkrijgbaar.

€ 51,99
Excl. BTW
Op voorraad
Burnguard ovenwant 45,7cm
Burnguard ovenwant 45,7cm

Lengte: 45,7cm. Per stuk verkrijgbaar.

€ 73,99
Excl. BTW
Op voorraad
Burnguard SteamGuard schoonmaakhandschoenen
Burnguard SteamGuard schoonmaakhandschoenen

Lengte: 50,8cm. Per paar verkrijgbaar.

€ 53,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites horeca labjas

Maten: M t/m XL | Polykatoen

Vanaf
€ 24,49
Excl. BTW
Burnguard QuicKlean ovenwant 45cm
Burnguard QuicKlean ovenwant 45cm

Lengte: 45cm. Per stuk verkrijgbaar.

€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites waterdicht halterschort rood-wit gestreept
Whites waterdicht halterschort rood-wit gestreept

Materiaal: nylon. Afmeting: 71,1(b)x101,6(l)cm.

€ 10,19
Excl. BTW
Op voorraad
Schoonmaak en onderhoud handschoenen

Verkrijgbaar in de maten S, M of L

Vanaf
€ 5,59
Excl. BTW
Disposable polyethyleen halterschorten 14,5 micron blauw (100 stuks)
vanaf € 0,12 per stuk
vanaf € 0,12 per stuk
Pak van 100 vanaf
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Op voorraad
Vanaf
€ 23,49
Excl. BTW
MAPA Trident heavy duty schoonmaakhandschoenen (paar)
MAPA Trident heavy duty schoonmaakhandschoenen (paar)

Latex Janitorial Glove. 600mm lang. Maat 8

€ 25,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Buffalo verstelbare polyamide poot
Buffalo verstelbare polyamide poot

Geschikt voor HX568, CK079 en CU768

€ 9,99
Excl. BTW
Op voorraad
KN95 mondkapje (50 stuks)
slechts € 5,00 per stuk
KN95 mondkapje (50 stuks)

Maat: universeel. Kleur: wit. Verpakkingseenheid: 50 stuks.

slechts € 5,00 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 249,99
Excl. BTW
( € 5,00 per stuk )
Op voorraad
Burnguard QuicKlean halterschort
Burnguard QuicKlean halterschort

Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 64(b)x93(l)cm.

€ 73,99
Excl. BTW
Op voorraad
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)
slechts € 3,25 per stuk
eGreen kunststof gelaatsscherm (10 stuks)

Universele maat. Verpakkingsinhoud: 10 stuks.

slechts € 3,25 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 32,49
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Op voorraad
Whites hygiënische damesjas M
€ 11,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vegware composteerbare handschoenen voor voedselbereiding blauw - medium (2400 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 2400 slechts
€ 120,80
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 208,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX