Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Beige (14)
  • Blauw (13)
  • Zwart (4)
  • Helder (3)
  • Wit (2)

Horeca Schoonmaakproducten

Houd uw horecazaak piekfijn in orde met onze schoonmaakproducten, zoals poetsrollen, vaatwaskorven en glazenrekken. Onze selectie omvat topmerken en hoogwaardige materialen voor efficiënte en grondige reiniging.

Producten 1-36 van 36

nisbets

Producten 1-36 van 36

Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue vaatwasrek voor borden
LOW PRICE
Vogue vaatwasrek voor borden

100(H)x500(B)x500(D)mm

LOW PRICE
€ 24,49
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Vogue glazenrek 49 vakken
Tot 9% korting
Vogue glazenrek 49 vakken

100(H)x500(B)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 66mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue vaatwasrek voor bestek
LOW PRICE
Vogue vaatwasrek voor bestek

100(H)x500(W)x500(D)mm

LOW PRICE
€ 21,39
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue glazenkorf met 36 compartimenten
Tot 9% korting
Vogue glazenkorf met 36 compartimenten

Afmeting: 10(h)x50(b)x50(d)cm

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex spoelborstel 3voudig
Jantex spoelborstel 3voudig

16,5(h)x15,5(b)x10(d)cm

€ 8,79
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue glasrekverhogers 49 vakken
Tot 21% korting
Vogue glasrekverhogers 49 vakken

45(H)x500(W)x500(D)mm. Maximale glasdiameter: 66mm. Vaatwasmachinebestendig

Tot 21% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue open vaatwasrek voor kopjes
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 24,49
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue opzetrand voor glazenrek 25 vakken
Tot 21% korting
Vogue opzetrand voor glazenrek 25 vakken

45(H)x500(W)x500(D)mm. Maximale glasdiameter: 93mm. Vaatwasmachinebestendig

Tot 21% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue glazenrek 25 compartimenten
Tot 9% korting
Vogue glazenrek 25 compartimenten

100(H)x500(B)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 93mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bar liner op rol zwart 10m
€ 43,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Koppelbare bar schapmat
10% korting
10% korting
€ 3,59
Excl. BTW
Was € 3,99
Op voorraad
Vogue glasrek 16 vakken
Tot 9% korting
Vogue glasrek 16 vakken

100(H)x500(W)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 113mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex spoelborstel enkel
€ 13,59
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue glasrack opzetstukken 16 vakken
Tot 7% korting
Vogue glasrack opzetstukken 16 vakken

45(H)x500(W)x500(D)mm. Maximale glasdiameter: 113mm. Vaatwasmachinebestendig

Tot 7% korting
Vanaf
€ 15,09
Excl. BTW
Op voorraad
Utopia Shooter Shotglazen 25ml (100 stuks)
slechts € 0,68 per stuk
slechts € 0,68 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 0,68 per stuk )
Was € 77,99
7-10 dagen levertijd
Cambro Camrack vaatwaskorf met 36 compartimenten max. glashoogte 17,4cm
€ 91,99
Excl. BTW
Op voorraad
Glazenmatten 23,2x21,5cm (10 stuks)
slechts € 0,69 per stuk
Glazenmatten 23,2x21,5cm (10 stuks)

23,2(b)x21,5(d)cm. 10 stuks.

slechts € 0,69 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 6,89
Excl. BTW
( € 0,69 per stuk )
Was € 8,09
Op voorraad
Cambro Camrack 49 vakken max glashoogte 133mm beige
Cambro Camrack 49 vakken max glashoogte 133mm beige

143(H) x 500(W) x 500(D)mm. Vaatwasserbestendig

€ 79,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack vaatwaskorf met 16 compartimenten max. glashoogte 9,2cm
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue hoge glazenkorf 50cm
Vogue hoge glazenkorf 50cm

Materiaal: PE-gecoat.

€ 48,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 133mm beige
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 133mm beige

184(H) x 500(W) x 500(D)mm. Maximale glas diameter: 87(Ø)mm. Vaatwasserbestendig

€ 77,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack vaatwaskorf met 25 compartimenten max. glashoogte 9,2cm
slechts € 12,80 per Unit
slechts € 12,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 63,99
Excl. BTW
( € 12,80 per Unit )
Op voorraad
Bar liner op rol transparant 10m
€ 43,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 298mm beige
24% korting
Cambro Camrack 25 vakken max glas hoogte 298mm beige

349(H) x 500(W) x 500(D)mm. Maximale glas diameter: 87(Ø)mm. Vaatwasser bestendig

24% korting
€ 109,72
Excl. BTW
Was € 144,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Cambro Camrack 25 vakken max glashoogte 215mm beige
Cambro Camrack 25 vakken max glashoogte 215mm beige

267(H) x 500(W) x 500(D)mm. Maximale glasdiameter: 87(Ø)mm. Vaatwasmachinebestendig

€ 107,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack vaatwaskorf met 36 compartimenten max. glashoogte 25,7cm
7% korting
7% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 128,99
Op voorraad
Cambro Camrack 49 compartimenten max glashoogte 215mm beige
Cambro Camrack 49 compartimenten max glashoogte 215mm beige

267(H) x 500(W) x 500(D)mm. Vaatwasserbestendig

€ 109,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack 49 compartimenten max glashoogte 174mm beige
Cambro Camrack 49 compartimenten max glashoogte 174mm beige

225(H) x 500(W) x 500(D)mm. Vaatwasserbestendig

€ 93,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack vaatwaskorf met 36 compartimenten max. glashoogte 13,3cm
€ 78,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack vaatwaskorf met 16 compartimenten max. glashoogte 25,7cm
€ 123,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue hoge glazenkorf 40cm
Vogue hoge glazenkorf 40cm

Materiaal: PE-gecoat. Capaciteit: 16 glazen.

€ 43,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack 25 compartimenten max glashoogte 257mm beige
Cambro Camrack 25 compartimenten max glashoogte 257mm beige

308(H) x 500(W) x 500(D)mm. Maximale glasdiameter: 87(Ø)mm. Vaatwasmachinebestendig

€ 123,99
Excl. BTW
Op voorraad
Cambro Camrack vaatwaskorf met 25 compartimenten max. glashoogte 17,4cm
€ 101,99
Excl. BTW
Op voorraad

Onze uitgebreide reeks horeca schoonmaakproducten is ontworpen om te voldoen aan de hoge hygiënestandaarden die in de horeca verwacht worden. Of u nu duurzame glazenrekken van polypropyleen of praktische poetsrollen van papier nodig hebt, ons assortiment dekt alle aspecten van een efficiënte en grondige reinigingsroutine. Onze hoogwaardige materialen zoals kunststof, draad en plastic zorgen ervoor dat elk product robuust en betrouwbaar is, ideaal voor intensief gebruik in bars, restaurants en hotels. Met betrouwbare merken zoals Hilton Banks, Olympia, Beaumont, Cambro, Jantex en Utopia, bent u verzekerd van producten die niet alleen functioneel maar ook duurzaam zijn. Van vaatwaskorven en glazenspoelmachines tot barplanken bekleding en barmatten, ons aanbod zorgt ervoor dat uw operationele processen naadloos en effectief verlopen. Houd uw glaswerk, werkruimtes en baroppervlakken vlekkeloos schoon en georganiseerd met onze professionele schoonmaakoplossingen, en waarborg zo een schone en gastvrije omgeving voor uw klanten.