Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (31)
  • Helder (16)
  • Zwart (13)
  • Blauw (9)
  • Wit (9)
  • Bruin (5)
  • Grijs (1)
  • Koper (1)
  • Rood (1)

Nieuw tafelgerei

Ontdek ons nieuwe tafelgerei, van elegant servies en bestek tot stijlvol bargerei in diverse vormen en materialen. Upgrade uw tafelaankleding met premium ontwerpen en gewaagde kleuren van topmerken.

Producten 49-91 van 91

nisbets

Producten 49-91 van 91

Olympia Verona kristallen whiskyglazen 280ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per Unit
slechts € 4,42 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per Unit )
Op voorraad
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 115mm (8 stuks) DZ774
Nieuw
slechts € 6,25 per stuk
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 115mm (8 stuks) DZ774

115(Ø)x70(H)mm. Aantal per verpakking: 8 stuks

slechts € 6,25 per stuk
Pak van 8 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafel Presentatie Vierkant Schaal Roestvrij Staal 115X115mm
€ 6,29
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Ijsemmer Met Handvatten En Geëtst Detail Roestvrij Staal 1050ml
€ 16,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Conische Glazen UKCA 570ml(24 stuks)
slechts € 2,30 per Unit
slechts € 2,30 per Unit
Pak van 24 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 2,30 per Unit )
Was € 65,99
Op voorraad
Olympia Mayfair theeleepels 140mm (12 stuks)
Nieuw
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Tafelorganisator Acaciahout 210x160x150mm
Olympia Tafelorganisator Acaciahout 210x160x150mm

210(L)x160(B)x150(D)mm. Materiaal: Acaciahout

€ 21,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Drankenautomaat polypropyleen zwart 12L
22% korting
22% korting
€ 38,99
Excl. BTW
Was € 49,99
Niet op voorraad
Securit 4xA4 teakhouten witte LED menukaarthouder met paal en voet
12% korting
12% korting
€ 458,99
Excl. BTW
Was € 519,99
Op voorraad
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish met Olympia vloeibare brandpasta x24
22% korting
SPECIALE AANBIEDING Olympia Milan Chafing Dish met Olympia vloeibare brandpasta x24

Milan chafing dish en 24x Olympia blikjes vloeibare brandstof.

22% korting
€ 56,99
Excl. BTW
Was € 72,99
Op voorraad
Schott Zwiesel Ivento rode wijn glazen 480ml (6 stuks)
slechts € 7,84 per stuk
Schott Zwiesel Ivento rode wijn glazen 480ml (6 stuks)

480ml. Verpakkingshoeveelheid: 6. Aanbevolen portiegrootte: 250 ml

slechts € 7,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 7,84 per stuk )
Op voorraad
Olympia gietijzeren vierkante pan 155x225mm
Nieuw
Olympia gietijzeren vierkante pan 155x225mm

225(L)x155(B)x25(H)mm. Geschikt voor inductie

€ 10,09
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Whiteware Mokken 300ml (6 stuks)
slechts € 6,09 per Unit
Olympia Whiteware Mokken 300ml (6 stuks)

300ml. Materiaal: Porselein. Afmeting: 92(H)x82(Ø)mm

slechts € 6,09 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 36,49
Excl. BTW
( € 6,09 per Unit )
Op voorraad
Olympia Taverna tafelmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,35 per Unit
Olympia Taverna tafelmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

223(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvast staal & polyoxymethyleen

slechts € 1,35 per Unit
Pak van 12 slechts
€ 16,09
Excl. BTW
( € 1,35 per Unit )
Op voorraad
Olympia Tafel Presentatie RVS Mini Steelpan 125X35mm
23% korting
23% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 8,39
Op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 90mm
22% korting
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 90mm

90(Ø) x 60(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

22% korting
€ 6,09
Excl. BTW
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia Vintage Frietbeker 85mm
22% korting
Olympia Vintage Frietbeker 85mm

85(Ø)x85(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

22% korting
€ 5,29
Excl. BTW
Was € 6,79
Niet op voorraad
Comas Boj Satin Gunmetal Steakmes (6 stuks)
28% korting
28% korting
€ 40,97
Excl. BTW
Was € 56,99
Niet op voorraad
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 125mm
22% korting
Olympia Tafelpresentatie Mini Steelpan Gehamerd 125mm

125(Ø)x35(H)mm. Materiaal: Roestvrijstaal 200 Series

22% korting
€ 7,29
Excl. BTW
Was € 9,39
Niet op voorraad
Olympia Verona Hi Ball Kristallen Tumblerglazen 285ml (6 Stuks)
slechts € 3,12 per Unit
slechts € 3,12 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 18,72
Excl. BTW
( € 3,12 per Unit )
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia Fusion Kommen Met Oren 250ml (6 stuks)
slechts € 8,00 per Unit
Olympia Fusion Kommen Met Oren 250ml (6 stuks)

250ml. 130(L)x105(B)x50(H)mm. Aantal in verpakking: 6

slechts € 8,00 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 47,99
Excl. BTW
( € 8,00 per Unit )
Op voorraad
Olympia Graan Dispenser Enkel 4L
Nieuw
Olympia Graan Dispenser Enkel 4L

4Ltr. 185(L)x235(B)x605(H)mm

€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Taverna dessertlepels met zwarte handgrepen (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,43 per Unit
Olympia Taverna dessertlepels met zwarte handgrepen (12 stuks)

199(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal & polyoxymethyleen (POM)

slechts € 1,43 per Unit
Pak van 12 slechts
€ 17,09
Excl. BTW
( € 1,43 per Unit )
Op voorraad
Olympia Luna soeplepels middernachtblauw (12 stuks)
Nieuw
slechts € 3,21 per stuk
slechts € 3,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 3,21 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 205mm (4 stuks)
Nieuw
slechts € 17,50 per stuk
slechts € 17,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 17,50 per stuk )
Op voorraad
Beaumont Dubbele wijn-/champagnekoeler met standaard
€ 207,99
Excl. BTW
Op voorraad
Roltex S-Plank 40 x 30 cm Bio Polyester Leisteen (10 stuks)
slechts € 41,90 per Unit
slechts € 41,90 per Unit
Pak van 10 slechts
€ 418,99
Excl. BTW
( € 41,90 per Unit )
3-4 weken levertijd
Olympia Verona Long Drink Kristallen Tumblers 415ml (6 stuks)
slechts € 4,75 per Unit
slechts € 4,75 per Unit
Pak van 6 slechts
€ 28,49
Excl. BTW
( € 4,75 per Unit )
Op voorraad
Olympia gietijzeren vierkante schaal met oren 130x130mm
Nieuw
Olympia gietijzeren vierkante schaal met oren 130x130mm

130(L)x130(B)x30(H)mm. Geschikt voor inductie

€ 8,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Barware Driehoekige Roestvrijstalen Zeef
€ 6,29
Excl. BTW
Op voorraad
Utopia Saksische Wijnbekers 260ml (48 Stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 109,99
7-10 dagen levertijd
Utopia Wijnglazen Van Puur Glas, 310ml (48 Stuks)
slechts € 1,88 per stuk
Utopia Wijnglazen Van Puur Glas, 310ml (48 Stuks)

310 ml. Verpakking van 48 stuks. Aanbevolen maat: 250 ml

slechts € 1,88 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 1,88 per stuk )
Was € 101,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Flare Wijnemmer Gehamerd RVS 4,3L
24% korting
Olympia Flare Wijnemmer Gehamerd RVS 4,3L

203(Ø)x210(H)mm. Materiaal: RVS 200-serie

24% korting
€ 16,29
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
Securit 4xA4 houten wandmenuhouder
Securit 4xA4 houten wandmenuhouder

Voor 4 A4-vellen. Wandmontage (zonder paal of voet).

€ 191,99
Excl. BTW
7-10 dagen levertijd
Olympia Taverna theelepels met zwarte handgrepen (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,34 per Unit
Olympia Taverna theelepels met zwarte handgrepen (12 stuks)

183(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal & Polyoxymethylene

slechts € 1,34 per Unit
Pak van 12 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 1,34 per Unit )
Op voorraad
Olympia Cosmos RVS melkkan 145ml
Nieuw
€ 4,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Luna kommen met voet middernachtblauw 150mm (6 stuks)
Nieuw
slechts € 10,00 per stuk
slechts € 10,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 10,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia Luna driehoekige kommen middernachtblauw 228x175mm (6 stuks)
Nieuw
Olympia Luna driehoekige kommen middernachtblauw 228x175mm (6 stuks)

228(L)x175(B)x40(H)mm. Steengoed. Reactief glazuur

Pak van 6 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Cafe Aroma mokken rood 230ml (6 stuks)
Nieuw
slechts € 5,09 per stuk
Olympia Cafe Aroma mokken rood 230ml (6 stuks)

230ml. Aantal per verpakking: 6. Stootvaste rand. Vaatwasserbestendig

slechts € 5,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
14 dagen levertijd
Olympia RVS sauskom 450ml
Nieuw
Olympia RVS sauskom 450ml

450ml. 235 x 128 x 75mm

€ 7,59
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Luna aardewerk driehoekige borden middernachtblauw 207x158mm (6 stuks)
Nieuw
Pak van 6 slechts
€ 41,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ovale groenteschaal 300mm
Nieuw
Olympia ovale groenteschaal 300mm

300(L)x208(B)x45(D)mm. Geschikt voor deksel: P183

€ 7,39
Excl. BTW
Op voorraad
Utopia Reserva wijnglazen 350ml (24 stuks)
slechts € 3,92 per stuk
Utopia Reserva wijnglazen 350ml (24 stuks)

350 ml. Verpakkingshoeveelheid: 24

slechts € 3,92 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 93,99
Excl. BTW
( € 3,92 per stuk )
Was € 106,99
7-10 dagen levertijd

Bij Nisbets vindt u een uitgebreid assortiment nieuw tafelgerei dat perfect combineert met de inrichting van uw eetgelegenheid. Ons aanbod omvat een breed scala aan materialen zoals porselein, hoog geglazuurd porselein, hoog geglazuurde keramiek en RVS, waaronder de premium RVS 18/10. Deze veelzijdige selectie biedt u de mogelijkheid om servies en bestek te kiezen dat zowel stijlvol als duurzaam is. Van borden en kommen tot tumblers en wijnglazen, onze nieuw gelanceerde items zorgen voor een opvallende presentatie, of het nu gaat om een formele dinerervaring of een ontspannen baromgeving. Onze collectie bevat ontwerpen van vooraanstaande merken zoals Detectaplast, Cosy&Trendy, ABS Pottery, Bormioli, Cosy Moment en Ent-Ice Innovations Ltd. Naast klassieke ronde vormen vindt u ook innovatieve driehoekige, rechthoekige, ovale en vierkante ontwerpen, evenals gemengde vormen om uw tafeldekking een unieke uitstraling te geven. Of u nu kiest voor de verfijnde elegantie van hoog geglazuurd porselein of de robuustheid van RVS, bij Nisbets vindt u altijd het perfecte tafelgerei om uw gasten een onvergetelijke eetervaring te bieden.