Verfijn uw zoekopdracht
Disposable schalen en bakken
Disposable schalen en bakken bieden stijlvolle en praktische oplossingen voor het serveren van diverse gerechten bij evenementen en catering. Kies uit materialen zoals aluminium en folie, en geniet van de veelzijdigheid en handige wegwerpopties voor elke gelegenheid.
Fiesta Recyclable rechthoekige aluminium serveerschalen GN 1/1 (5 stuks)
53(b)x32(d)cm. 5 stuks.
slechts € 2,14 per stuk
Pak van 5 slechts
€ 10,69 Excl. BTW
( € 2,14 per stuk )

Fiesta Recyclable rechthoekige aluminium serveerschalen GN 1/2 (5 stuks)
32,5(b)x26(d)cm. 5 stuks.
slechts € 0,90 per stuk
Pak van 5 slechts
€ 4,49 Excl. BTW
( € 0,90 per stuk )

19% korting
€ 6,29
Excl. BTW
Was € 7,79

APS disposable serveerschaal 41x31cm
Serveerschaal 41x31 cm.
13% korting
€ 4,19
Excl. BTW
Was € 4,79




