Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Bruin (46)
  • Wit (25)
  • Zwart (9)
  • Helder (8)
  • Gestreept (5)
  • Beige (4)
  • Groen (4)
  • Rood (3)
  • Blauw (2)
  • Roze (2)
  • Bont (1)
  • Grijs (1)

Milieuvriendelijke disposables

Ons assortiment milieuvriendelijke disposables omvat robuuste, composteerbare borden, kommen, bestek, bekers en voedselboxen. Gemaakt van materialen zoals papier, bagasse, en hout, bieden deze producten een duurzame oplossing voor al uw wegwerpbenodigdheden.

Producten 1-48 van 105

nisbets

Producten 1-48 van 105

Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Jantex Jumbo 2-laags toiletpapier 300m rol (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)
LOW PRICE
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)

210(L)mm | 210 mm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers peddelvorm 9cm (100 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren cocktail roerrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,69
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 210mm zwart  Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)
slechts € 1,46 per stuk
Jantex Mini Jumbo toiletrol navulling 2 laags 150 m (12 stuks)

2 laags. Rollengte: 150 m. Velbreedte: 88 mm. FSC Mix

slechts € 1,46 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 17,49
Excl. BTW
( € 1,46 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten roerstaafjes 14cm (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse hamburgerdoosjes 152mm (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse maaltijddozen 182mm (250 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers met krul (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Niet op voorraad
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)

155(L)mm | 15,2 cm. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren rietjes 140mm zwart Individueel verpakt (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Colpac Clasp kraft baguetteverpakking met insteeksluiting recyclebaar (500 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 197,99
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare onbedrukte pizzadozen 30,5 cm (100 stuks)
slechts € 0,39 per stuk
Fiesta composteerbare onbedrukte pizzadozen 30,5 cm (100 stuks)

311(L)x311(B)x46(D)mm. Aantal stuks: 100. FSC Recycled

slechts € 0,39 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 0,39 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare houten cocktailroerstaafjes 150mm (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes roze 210mm (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes roze 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare soepbekers 98mm 455ml (500 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 42,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare deksels voor 23cl koffiebekers (1000 stuks)
slechts € 0,07 per stuk
slechts € 0,07 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 64,99
Excl. BTW
( € 0,07 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 24,8cm (250 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
slechts € 0,29 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare sausbakjes 2,8cl (5000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 5000 slechts
€ 239,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes kraft (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes kraft (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)
slechts € 0,60 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)

358(L)x358(W)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. FSC Recycled

slechts € 0,60 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Niet op voorraad
Fasana papieren tafelkleed op rol 1,20x50m
51% korting
51% korting
€ 21,39
Excl. BTW
Was € 43,99
Op voorraad
Swantex gerecycled lunch servetten kraft 32x30cm 1-laags voorgevouwen (6000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 6000 slechts
€ 96,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Jantex Z vouw papieren handdoekjes Groen 1 laags 3000 vellen
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 3000 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare papieren buigrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 6,89
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable deksels voor koffiebekers 340ml (1000 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 82,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen voedseldozen 600ml (400 stuks)
slechts € 0,26 per stuk
slechts € 0,26 per stuk
Pak van 400 slechts
€ 102,99
Excl. BTW
( € 0,26 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 17,9cm (50 stuks)
slechts € 0,10 per stuk
slechts € 0,10 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes roze 210mm (250 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes roze 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,04 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 8,59
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes zwart 210mm (250 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare papieren smoothie rietjes zwart 210mm (250 stuks)

210(L)mm. Verpakking: 250 stuks. Commercieel composteerbaar. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Gerecyclede servetten van kraftpapier 2-laags (2000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 75,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Vegware Composteerbare Kraft Sandwichzakken (1000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten theelepels (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,79
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten roerstaafjes 19cm (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
500 Fiesta Compostable composteerbare dubbelwandige koffiebekers 35,5cl (500 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 55,07
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Was € 116,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 26cm (50 stuks)
slechts € 0,19 per stuk
slechts € 0,19 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 9,19
Excl. BTW
( € 0,19 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)

237(L)x237(B)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 100 stuks. FSC Recycled

slechts € 0,28 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten dessertlepels 16,6cm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare voedselbakjes (50 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 4,39
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe spiesjes 120mm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,69
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Vegware composteerbare bagasse fritesbakjes 17,5cm (500 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 115,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Niet op voorraad

Onze milieuvriendelijke disposables zijn ontworpen voor bedrijven die zowel kwaliteitsvolle prestaties als duurzaamheid vooropstellen. Dit assortiment omvat een breed scala aan producten, waaronder composteerbare borden, kommen, bestek, bekers en voedselboxen, allemaal vervaardigd uit milieuvriendelijke materialen zoals papier, karton, bagasse, PLA en hout. Elk product in ons assortiment biedt niet alleen gebruiksgemak en robuustheid, maar draagt ook substantieel bij aan het verminderen van de ecologische voetafdruk van uw bedrijf. Merken zoals Fiesta, Vegware en Colpac staan bekend om hun toewijding aan duurzaamheid en kwaliteit, en hun producten garanderen zowel functionaliteit als milieubewustheid. Of u nu op zoek bent naar recyclebare servetten, biologisch afbreekbare rietjes of composteerbare voedselbakjes, ons assortiment biedt de perfecte oplossing voor al uw wegwerpbehoeften. Deze disposables zijn niet alleen een verstandige keuze voor het milieu, maar ook een verantwoorde investering in de toekomst van uw onderneming.