Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (7)
  • Blauw (2)
  • Groen (1)
  • Helder (1)
  • Wit (1)

Taartdecoratie

Verrijk uw bakcreaties met ons uitgebreide assortiment taartdecoratiebenodigdheden, zoals slagroompatronen, spuitzakken en spuitmonden. Ideaal voor het geven van de perfecte finishing touch aan uw taarten en gebak.

Producten 1-13 van 13

nisbets

Producten 1-13 van 13

Schneider wegwerpspuitzakken groen 47cm (100 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 17,39
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Was € 20,29
Op voorraad
Vogue Antislip blauwe wegwerpspuitzakken (100 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
Vogue Antislip blauwe wegwerpspuitzakken (100 stuks)

Afmeting per zak: 510 x 460 mm | Polyethyleen

slechts € 0,18 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Op voorraad
ISI slagroompatronen (50 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
ISI slagroompatronen (50 stuks)

Geschikt voor ISI slagroomapparaten K637, CB503, CB502 en CB504

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Op voorraad
Vogue slagroompatronen (10 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
Vogue slagroompatronen (10 stuks)

Past op CB162, K637 & GG485 slagroomspuiten. Aantal stuks: 10

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Schneider wegwerpspuitzakken wit 54,5cm (100 stuks)
slechts € 0,31 per stuk
slechts € 0,31 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 30,99
Excl. BTW
( € 0,31 per stuk )
Was € 35,49
Op voorraad
Vogue slagroompatronen (50 stuks)
slechts € 0,44 per stuk
Vogue slagroompatronen (50 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. Geschikt voor slagroomspuiten CB162, K637 en GG485.

slechts € 0,44 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 0,44 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Vogue slagroompatronen (24 stuks)
slechts € 0,64 per stuk
Vogue slagroompatronen (24 stuks)

Past op CB162, K637 en GG485 slagroomapparaten

slechts € 0,64 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 15,29
Excl. BTW
( € 0,64 per stuk )
Op voorraad
Kitchenkraft Keukentouw
21% korting
21% korting
€ 4,89
Excl. BTW
Was € 6,19
Op voorraad
ISI slagroompatronen (10 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
ISI slagroompatronen (10 stuks)

Doosje met 10 slagroompatronen voor het K637 slagroomapparaat.

slechts € 0,94 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Op voorraad
Vogue slagroompatronen grootverpakking (100 stuks)
slechts € 0,41 per stuk
slechts € 0,41 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 40,99
Excl. BTW
( € 0,41 per stuk )
Was € 51,99
Op voorraad
Schneider wegwerpspuitzakken blauw 47cm (100 stuks)
slechts € 0,22 per stuk
slechts € 0,22 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 21,09
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Vogue slagroompatronen (200 stuks)
slechts € 0,41 per stuk
Vogue slagroompatronen (200 stuks)

Bulkaanbieding - 200 slagroompatronen (voor CB162)

slechts € 0,41 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 81,99
Excl. BTW
( € 0,41 per stuk )
Was € 101,99
Op voorraad
Kisag slagroompatronen (50 stuks)
slechts € 1,26 per stuk
Kisag slagroompatronen (50 stuks)

50 stuks. Voor gebruik met Kisag slagroomapparaat J446.

slechts € 1,26 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 1,26 per stuk )
Op voorraad