Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Helder (121)
  • Zilver (3)
  • Bruin (1)

Glazen

Onze collectie glazen biedt een ruime keuze aan hoogwaardige tumblers, wijnglazen, longdrinkglazen, champagneglazen, shotglazen en martini glazen. Gemaakt van materialen zoals glas, kristalglas en gehard glas, ideaal voor elke horeca-omgeving.

Producten 1-48 van 125

nisbets

Producten 1-48 van 125

Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 8,99
Op voorraad
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)

28,35 ml / 30 ml. Aantal stuks: 12.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,49
Op voorraad
Olympia shotglazen 2,5cl (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Duralex stapelbare tumblers 200 ml (6 stuks)
slechts € 1,87 per stuk
Duralex stapelbare tumblers 200 ml (6 stuks)

200 ml. Aantal per verpakking: 6 stuks.

slechts € 1,87 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 1,87 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Savoie wijnglazen 19cl (48 stuks)
vanaf € 1,71 per stuk
vanaf € 1,71 per stuk
Pak van 48 vanaf
€ 76,39
Excl. BTW
( € 1,60 per stuk )
Op voorraad
Duralex Gigogne Tumblers 22cl (6 Stuks)
slechts € 1,54 per stuk
slechts € 1,54 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 9,19
Excl. BTW
( € 1,54 per stuk )
Was € 11,49
Op voorraad
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)

310ml | ca. 298ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Olympia Boston shotglazen 6cl (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,19
Op voorraad
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)
slechts € 1,53 per stuk
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)

430 ml | 430 ml. Aantal per verpakking: 12

slechts € 1,53 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 1,53 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Arcoroc Savoie champagneglazen 17cl (48 stuks)
vanaf € 3,13 per stuk
vanaf € 3,13 per stuk
Pak van 48 vanaf
€ 149,99
Excl. BTW
( € 3,13 per stuk )
Op voorraad
Olympia hi-ball longdrinkglazen 360ml (12 stuks)
slechts € 1,38 per stuk
slechts € 1,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,49
Excl. BTW
( € 1,38 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Arcoroc Reims champagneglazen 14,5 cl (12 stuks)
slechts € 1,91 per stuk
Arcoroc Reims champagneglazen 14,5 cl (12 stuks)

14,5 cl. Gemaakt van glas.12 stuks

slechts € 1,91 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,89
Excl. BTW
( € 1,91 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 32cl (6 stuks)
slechts € 2,45 per stuk
slechts € 2,45 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Bormioli Bodega Tumblers 22,5cl (36 Stuks)
slechts € 1,42 per stuk
Bormioli Bodega Tumblers 22,5cl (36 Stuks)

22,5cl. Gehard glas. 36 stuks

slechts € 1,42 per stuk
Pak van 36 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Was € 60,99
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 285ml zonder vulstreep (48 stuks)
slechts € 0,82 per stuk
slechts € 0,82 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 38,99
Excl. BTW
( € 0,82 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Bormioli Bodega Tumblers 37cl (12 Stuks)
slechts € 2,50 per stuk
slechts € 2,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 35,49
Op voorraad
Arcoroc Juliette wijnglazen 300ml (24 stuks)
slechts € 6,67 per stuk
Arcoroc Juliette wijnglazen 300ml (24 stuks)

300ml. Verpakkingseenheid: 24.

slechts € 6,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 159,99
Excl. BTW
( € 6,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Casablanca shots 4cl (12 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
slechts € 0,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 4,99
Op voorraad
Chef & Sommelier Primary Tumblers 36cl (24 Stuks)
slechts € 3,09 per stuk
slechts € 3,09 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 3,09 per stuk )
Was € 92,99
Op voorraad
Arcoroc Norvege stapelbare glazen 25cl (6 stuks)
slechts € 2,02 per stuk
slechts € 2,02 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,09
Excl. BTW
( € 2,02 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Duralex Picardie Tumblers 13cl (6 Stuks)
slechts € 1,32 per stuk
slechts € 1,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 7,89
Excl. BTW
( € 1,32 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 250ml (6 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Was € 25,99
Niet op voorraad
Bormioli Bodega Tumblers 51cl (12 Stuks)
slechts € 2,88 per stuk
slechts € 2,88 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 2,88 per stuk )
Was € 41,49
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection champagneglazen 20cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Maléa Tumblers 300ml (6 Stuks)
slechts € 3,40 per stuk
Arcoroc Maléa Tumblers 300ml (6 Stuks)

300ml. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 3,40 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,39
Excl. BTW
( € 3,40 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Olympia Cocktail Martiniglazen 210ml (6 stuks)
slechts € 2,45 per stuk
Olympia Cocktail Martiniglazen 210ml (6 stuks)

210 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6

slechts € 2,45 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,69
Excl. BTW
( € 2,45 per stuk )
Was € 17,69
Op voorraad
Duralex Picardie drinkglazen 250 ml (6 stuks)
slechts € 2,14 per stuk
Duralex Picardie drinkglazen 250 ml (6 stuks)

250 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6 stuks.

slechts € 2,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,79
Excl. BTW
( € 2,14 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Islande shotglazen 6cl (72 stuks)
slechts € 1,35 per stuk
slechts € 1,35 per stuk
Pak van 72 slechts
€ 96,99
Excl. BTW
( € 1,35 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Granity longdrinkglazen 46cl (24 stuks)
slechts € 3,59 per stuk
slechts € 3,59 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 86,15
Excl. BTW
( € 3,59 per stuk )
Was € 110,99
Op voorraad
Arcoroc Savoie wijnglazen 24cl (48 stuks)
vanaf € 2,07 per stuk
vanaf € 2,07 per stuk
Pak van 48 vanaf
€ 92,59
Excl. BTW
( € 1,93 per stuk )
Op voorraad
Duralex Gigogne Tumblers 9cl (6 Stuks)
slechts € 1,07 per stuk
slechts € 1,07 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 6,39
Excl. BTW
( € 1,07 per stuk )
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen met tekst 450ml (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,30 per stuk
slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 19,49
Op voorraad
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 350ml (24 stuks)
slechts € 5,71 per stuk
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 350ml (24 stuks)

350ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid: 250ml

slechts € 5,71 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 136,99
Excl. BTW
( € 5,71 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Salto Tumblers Transparant 35cl (6 Stuks)
slechts € 2,97 per stuk
slechts € 2,97 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,79
Excl. BTW
( € 2,97 per stuk )
Was € 23,89
Op voorraad
Olympia Modale champagneglazen 21,5cl (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection bierglazen 34cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Niet op voorraad
Utopia Pure Glass Champagneglazen 190ml (24 Stuks)
slechts € 3,25 per stuk
slechts € 3,25 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 77,99
Excl. BTW
( € 3,25 per stuk )
Was € 88,99
7-10 dagen levertijd
Utopia Tahiti tiki glazen transparant 45cl (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Was € 42,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)

365ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Utopia Timeless Vintage ginglazen 550ml (12 stuks)
slechts € 6,42 per stuk
slechts € 6,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 76,99
Excl. BTW
( € 6,42 per stuk )
Was € 87,99
7-10 dagen levertijd
Olympia geharde sapglazen 200 ml (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,49
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnproefglazen/portglazen 150ml (6 stuks)
slechts € 2,79 per stuk
slechts € 2,79 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 2,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection sherry-/portglazen 12cl (6 stuks)
slechts € 2,32 per stuk
slechts € 2,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,89
Excl. BTW
( € 2,32 per stuk )
Op voorraad
Nisbets Essentials Tumblers 230ml (12 Stuks)
slechts € 0,80 per stuk
slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,49
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 11,19
Op voorraad
Arcoroc Magnifique wittewijnglazen 35cl (24 stuks)
slechts € 6,80 per stuk
slechts € 6,80 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 162,99
Excl. BTW
( € 6,80 per stuk )
Was € 207,99
Op voorraad
Olympia Rocks Tumblers 28,5cl (48 Stuks)
slechts € 1,05 per stuk
slechts € 1,05 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 61,99
Op voorraad
Utopia Ambassador gin tonic glazen 56cl (6 stuks)
slechts € 4,44 per stuk
slechts € 4,44 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,59
Excl. BTW
( € 4,44 per stuk )
Was € 30,49
7-10 dagen levertijd

Onze uitgebreide collectie glazen is ideaal voor elke horeca-omgeving en verzekert een gevarieerd en hoogwaardige selectie. Elk glas in ons assortiment, van tumblers en wijnglazen tot longdrinkglazen en martini glazen, is zorgvuldig vervaardigd uit materialen zoals glas, kristalglas, gehard glas en innovatieve materialen zoals Krysta glas en polycarbonaat. Deze vormen niet alleen een elegante presentatie maar bieden ook uitzonderlijke duurzaamheid en helderheid die essentieel zijn voor professioneel gebruik. Onder de gerenommeerde merken die wij voeren, vindt u Bormioli, Nisbets Essentials, Olympia, Arcoroc, Chef & Sommelier en Duralex. Elk merk biedt unieke voordelen die overeenkomen met de specifieke eisen van diverse dranken, van wijn en champagne tot cocktails en shots. Onze selectie glazen zorgt ervoor dat uw drankaanbod niet alleen stijlvol wordt gepresenteerd, maar ook blijft voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen, wat onmisbaar is voor de consistentie en uitstekende service in uw horecaonderneming.