Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Helder (121)
  • Zilver (3)
  • Bruin (1)

Glazen

Onze collectie glazen biedt een ruime keuze aan hoogwaardige tumblers, wijnglazen, longdrinkglazen, champagneglazen, shotglazen en martini glazen. Gemaakt van materialen zoals glas, kristalglas en gehard glas, ideaal voor elke horeca-omgeving.

Producten 49-96 van 125

nisbets

Producten 49-96 van 125

Olympia mini RVS melkbus klein 6cl
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Chef & Sommelier Grand Sublym wijnglazen 426ml (12 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
Chef & Sommelier Grand Sublym wijnglazen 426ml (12 stuks)

426ml/15oz. Aanbevolen serveergrootte: 250ml. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 6,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Was € 97,99
Op voorraad
Olympia serveerplank voor shotglazen
16% korting
Olympia serveerplank voor shotglazen

Voor 6 shotglazen (GF919). 2x6x50cm.

16% korting
€ 6,89
Excl. BTW
Was € 8,19
Op voorraad
Arcoroc Elegance wijnglazen 14,5 cl (12 stuks)
slechts € 2,84 per stuk
slechts € 2,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 33,99
Excl. BTW
( € 2,84 per stuk )
Was € 43,49
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection cognacglazen 40cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Amelia geharde wijnglazen 19cl (12 stuks)
slechts € 4,75 per stuk
slechts € 4,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 56,99
Excl. BTW
( € 4,75 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
Arcoroc Amelia geharde wijnglazen 25cl (12 stuks)
slechts € 4,84 per stuk
slechts € 4,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 57,99
Excl. BTW
( € 4,84 per stuk )
Was € 72,99
Op voorraad
Arcoroc brandy- cognacglaszen 25cl (6 stuks)
slechts € 4,67 per stuk
slechts € 4,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 27,99
Excl. BTW
( € 4,67 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc brandy- cognacglazen 41cl (6 stuks)
slechts € 5,75 per stuk
slechts € 5,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 34,49
Excl. BTW
( € 5,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rosario Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Chime Crystal Champagne glazen 225 ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)
slechts € 3,27 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)

620ml. 6 stuks. Aanbevolen schenkmaat: 250ml

slechts € 3,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,59
Excl. BTW
( € 3,27 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Olympia Bierglazen 34cl (24 Stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Was € 48,99
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection margaritaglazen 25cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Op voorraad
Olympia kristallen longdrinkglazen 38,5cl (6 stuks)
slechts € 1,28 per stuk
slechts € 1,28 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 7,63
Excl. BTW
( € 1,28 per stuk )
Was € 19,79
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Cordoba wijnglazen 340ml (6 stuks)
Nieuw
slechts € 3,67 per stuk
slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 27,99
Op voorraad
Olympia sapglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 0,59 per stuk
slechts € 0,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per stuk )
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia Chime wijnglazen 49,5cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 49,5cl (6 stuks)

495ml / 497ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen schenkinhoud: 250ml

slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Was € 24,49
Op voorraad
Olympia glazenrek verchroomd 40,5cm
22% korting
22% korting
€ 3,49
Excl. BTW
Was € 4,49
Op voorraad
Olympia RVS mini melkbus 120ml
10% korting
Olympia RVS mini melkbus 120ml

120ml | 4,5(Ø)x 8(h)cm

10% korting
€ 2,69
Excl. BTW
Was € 2,99
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection wijnglazen 22cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 340ml (48 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 59,99
Op voorraad
Duralex Gigogne Tumblers 16cl (6 Stuks)
slechts € 0,99 per stuk
slechts € 0,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 5,89
Excl. BTW
( € 0,99 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection cognacglazen 25,5cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Duralex Provence Tumblers 25cl (6 Stuks)
slechts € 1,95 per stuk
slechts € 1,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,69
Excl. BTW
( € 1,95 per stuk )
Op voorraad
Duralex Picardie Tumblers 9cl (6 Stuks)
slechts € 1,05 per stuk
slechts € 1,05 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 6,29
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Duralex Picardie longdrinkglazen 36cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Elegance champagneglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
slechts € 4,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 52,99
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Arcoroc Broadway whiskyglazen 300ml (24 stuks)
slechts € 4,25 per stuk
slechts € 4,25 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 101,99
Excl. BTW
( € 4,25 per stuk )
Was € 142,99
Op voorraad
Schott Zwiesel Pure Crystal Tumblers 389ml (6 Stuks)
slechts € 9,17 per stuk
slechts € 9,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 9,17 per stuk )
Was € 65,99
Op voorraad
Arcoroc Salto Tumblers Transparant 32cl (6 Stuks)
slechts € 3,99 per stuk
slechts € 3,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 23,89
Excl. BTW
( € 3,99 per stuk )
Op voorraad
Olympia glazen mini melkfles 20cl (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 11,49
Niet op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection martiniglazen 16cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Op voorraad
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)
slechts € 1,30 per stuk
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)

290ml / 10oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Chef & Sommelier Cabernet Tulip Champagneglazen 160ml (24 Stuks)
slechts € 4,59 per stuk
slechts € 4,59 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 109,99
Excl. BTW
( € 4,59 per stuk )
Op voorraad
Utopia Timeless Vintage champagnecoupes 270ml (12 stuks)
slechts € 4,34 per stuk
slechts € 4,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 4,34 per stuk )
Was € 59,99
7-10 dagen levertijd
Chef & Sommelier Cabernet Tulip wijnglazen 25cl (24 stuks)
slechts € 5,71 per stuk
slechts € 5,71 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 136,99
Excl. BTW
( € 5,71 per stuk )
Niet op voorraad
Utopia Side longdrinkglas 290ml (48 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
Utopia Side longdrinkglas 290ml (48 stuks)

290ml. Verpakkingseenheid: 48.

slechts € 2,00 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 109,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Rosario wijnglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Was € 27,99
Op voorraad
Olympia Cocktail pina colada cocktailglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
slechts € 4,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Op voorraad
Chef & Sommelier Primary Tumblers 270ml (24 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 75,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 101,99
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 39,5cl (6 stuks)
slechts € 2,89 per stuk
slechts € 2,89 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,29
Excl. BTW
( € 2,89 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)

230ml / 8oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnglazen met korte steel 308ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia bierglazen op voet 420ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Utopia Casablanca longdrinkglazen 280ml (48 stuks)
slechts € 1,57 per stuk
slechts € 1,57 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 1,57 per stuk )
Was € 85,99
7-10 dagen levertijd
Schott Zwiesel Belfesta Kristal Witte Wjnglazen 408ml (6 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Op voorraad
Olympia Cocktail ginglazen 620ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
slechts € 4,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Niet op voorraad

Onze uitgebreide collectie glazen is ideaal voor elke horeca-omgeving en verzekert een gevarieerd en hoogwaardige selectie. Elk glas in ons assortiment, van tumblers en wijnglazen tot longdrinkglazen en martini glazen, is zorgvuldig vervaardigd uit materialen zoals glas, kristalglas, gehard glas en innovatieve materialen zoals Krysta glas en polycarbonaat. Deze vormen niet alleen een elegante presentatie maar bieden ook uitzonderlijke duurzaamheid en helderheid die essentieel zijn voor professioneel gebruik. Onder de gerenommeerde merken die wij voeren, vindt u Bormioli, Nisbets Essentials, Olympia, Arcoroc, Chef & Sommelier en Duralex. Elk merk biedt unieke voordelen die overeenkomen met de specifieke eisen van diverse dranken, van wijn en champagne tot cocktails en shots. Onze selectie glazen zorgt ervoor dat uw drankaanbod niet alleen stijlvol wordt gepresenteerd, maar ook blijft voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen, wat onmisbaar is voor de consistentie en uitstekende service in uw horecaonderneming.