Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Helder (121)
  • Zilver (3)
  • Bruin (1)

Glazen

Onze collectie glazen biedt een ruime keuze aan hoogwaardige tumblers, wijnglazen, longdrinkglazen, champagneglazen, shotglazen en martini glazen. Gemaakt van materialen zoals glas, kristalglas en gehard glas, ideaal voor elke horeca-omgeving.

Producten 97-125 van 125

nisbets

Producten 97-125 van 125

Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Utopia Casablanca longdrinkglazen 36cl (48 stuks)
slechts € 2,48 per stuk
slechts € 2,48 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 118,99
Excl. BTW
( € 2,48 per stuk )
Was € 135,99
7-10 dagen levertijd
Utopia Tahiti tiki glazen onyx 45cl (6 stuks)
slechts € 6,25 per stuk
slechts € 6,25 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 37,49
Excl. BTW
( € 6,25 per stuk )
Was € 42,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Bar Collection kristallen gin tonic glazen 645ml (6 stuks)
slechts € 4,49 per stuk
slechts € 4,49 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,89
Excl. BTW
( € 4,49 per stuk )
Was € 34,49
Op voorraad
Utopia Timeless whiskyglas 360ml (12 stuks)
slechts € 8,25 per stuk
slechts € 8,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 98,99
Excl. BTW
( € 8,25 per stuk )
Was € 112,99
7-10 dagen levertijd
Utopia Timeless Vintage shotglazen 60ml (12 stuks)
slechts € 2,05 per stuk
slechts € 2,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 2,05 per stuk )
Op voorraad
Utopia Tahiti tiki glazen rookgrijs 45cl (6 stuks)
slechts € 6,59 per stuk
slechts € 6,59 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 39,49
Excl. BTW
( € 6,59 per stuk )
Was € 44,99
7-10 dagen levertijd
Chef & Sommelier Lima Hi-ball Glazen 450ml (6 stuks)
slechts € 5,09 per stuk
Chef & Sommelier Lima Hi-ball Glazen 450ml (6 stuks)

450ml. 6 stuks. Materiaal: kwarx glas.

slechts € 5,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 30,49
Excl. BTW
( € 5,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Modale wijnglazen 52cl (6 stuks)
slechts € 2,99 per stuk
slechts € 2,99 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,89
Excl. BTW
( € 2,99 per stuk )
Was € 23,39
Niet op voorraad
Utopia Casablanca longdrinkglazen 28,5cl (12 stuks)
slechts € 2,02 per stuk
slechts € 2,02 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 24,24
Excl. BTW
( € 2,02 per stuk )
Was € 36,99
Op voorraad
Utopia Casablanca whiskyglazen 24cl (48 stuks)
slechts € 1,44 per stuk
slechts € 1,44 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 68,99
Excl. BTW
( € 1,44 per stuk )
Was € 78,99
7-10 dagen levertijd
Utopia Boston shotglazen 4cl (12 stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
7-10 dagen levertijd
Schott Zwiesel Pure Crystal rode wijnglazen 550ml (6 stuks)
slechts € 13,17 per stuk
slechts € 13,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 78,99
Excl. BTW
( € 13,17 per stuk )
Op voorraad
Duralex Picardie Tumblers 31cl (6 Stuks)
slechts € 2,30 per stuk
slechts € 2,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,79
Excl. BTW
( € 2,30 per stuk )
Was € 16,19
Op voorraad
Olympia Hi-Ball Tumblers 170ml (12 Stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection martiniglazen 27,5cl (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Olympia Stapelbare Tumblers 20cl (12 Stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Utopia Saxon champagneglazen 160ml (48 stuks)
slechts € 2,21 per stuk
slechts € 2,21 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 105,99
Excl. BTW
( € 2,21 per stuk )
Was € 119,99
7-10 dagen levertijd
Arcoroc Mineral champagneglazen 160ml (24 stuks)
slechts € 4,67 per stuk
slechts € 4,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 111,99
Excl. BTW
( € 4,67 per stuk )
Was € 139,99
Op voorraad
Utopia Timeless Vintage martiniglazen 230ml (12 stuks)
slechts € 4,34 per stuk
slechts € 4,34 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 4,34 per stuk )
Was € 63,99
7-10 dagen levertijd
Arcoroc Normandie geharde wijnglazen 24cl (12 stuks)
slechts € 6,09 per stuk
slechts € 6,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 72,99
Excl. BTW
( € 6,09 per stuk )
Was € 91,99
Op voorraad
Arcoroc Normandie geharde champagneglazen 14cl (12 stuks)
slechts € 6,00 per stuk
slechts € 6,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 6,00 per stuk )
Was € 90,99
Op voorraad
Arcoroc Normandie geharde wijnglazen 16cl (12 stuks)
slechts € 5,42 per stuk
slechts € 5,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 64,99
Excl. BTW
( € 5,42 per stuk )
Was € 81,99
Op voorraad
Arcoroc longdrinkglazen 23cl (48 stuks)
slechts € 0,99 per stuk
slechts € 0,99 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 47,49
Excl. BTW
( € 0,99 per stuk )
Was € 58,99
Op voorraad
Utopia Hurricane cocktailglazen 370ml (24 stuks)
slechts € 4,00 per stuk
slechts € 4,00 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 4,00 per stuk )
Was € 109,99
7-10 dagen levertijd
Olympia Baroque Tumblers 395ml (6 Stuks)
Nieuw
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia conische whiskyglazen 26,8cl (12 stuks)
slechts € 1,36 per stuk
slechts € 1,36 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 1,36 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Arcoroc Mineral wijnglazen 270ml (24 stuks)
slechts € 6,13 per stuk
Arcoroc Mineral wijnglazen 270ml (24 stuks)

270ml. Verpakkingseenheid: 24.

slechts € 6,13 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 146,99
Excl. BTW
( € 6,13 per stuk )
Op voorraad
Utopia Saxon wijnglazen 340ml (48 stuks)
slechts € 2,34 per stuk
Utopia Saxon wijnglazen 340ml (48 stuks)

340ml. Verpakkingseenheid: 48.

slechts € 2,34 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 111,99
Excl. BTW
( € 2,34 per stuk )
Was € 126,99
7-10 dagen levertijd

Onze uitgebreide collectie glazen is ideaal voor elke horeca-omgeving en verzekert een gevarieerd en hoogwaardige selectie. Elk glas in ons assortiment, van tumblers en wijnglazen tot longdrinkglazen en martini glazen, is zorgvuldig vervaardigd uit materialen zoals glas, kristalglas, gehard glas en innovatieve materialen zoals Krysta glas en polycarbonaat. Deze vormen niet alleen een elegante presentatie maar bieden ook uitzonderlijke duurzaamheid en helderheid die essentieel zijn voor professioneel gebruik. Onder de gerenommeerde merken die wij voeren, vindt u Bormioli, Nisbets Essentials, Olympia, Arcoroc, Chef & Sommelier en Duralex. Elk merk biedt unieke voordelen die overeenkomen met de specifieke eisen van diverse dranken, van wijn en champagne tot cocktails en shots. Onze selectie glazen zorgt ervoor dat uw drankaanbod niet alleen stijlvol wordt gepresenteerd, maar ook blijft voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen, wat onmisbaar is voor de consistentie en uitstekende service in uw horecaonderneming.