Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (33)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Blauw (8)
  • Rood (8)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 1-48 van 377

nisbets

Producten 1-48 van 377

Nisbets Essentials Enkele Deur Barkoeler 98L
17% korting
17% korting
€ 249,99
Excl. BTW
Was € 299,99
Niet op voorraad
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)

Past op 2Ltr (CS828) en 4Ltr (CS827) containers

slechts € 0,34 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 5,39
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw zwart
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Wrapmaster foliedispenser 45cm
19% korting
Wrapmaster foliedispenser 45cm

Foliedispenser 52cm. Geschikt voor folies/papier M810, J371, GH029, GM215

19% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Nisbets Essentials koksbroeken
20% korting
Nisbets Essentials koksbroeken

Maten: XS tot en met 2XL

20% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Slipbuster Lite unisex instappers zwart
15% korting
Slipbuster Lite unisex instappers zwart

Maten: 36 tot en met 47. UK maten: 3 tot en met 12 | S1 FO SR classificatie

15% korting
Vanaf
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm
23% korting
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 110g

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm rood
7% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm rood

Lengte lemmet: 76 mm. Gewicht: 20 g. Rood voor rauw vlees

7% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,69
Op voorraad
Vogue RVS dunschiller
LOW PRICE
Vogue RVS dunschiller

113(L) x 52(B)mm | RVS

LOW PRICE
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Vogue ijscontainer 4L (15 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Vogue ijscontainer 4L (15 stuks)

Kunststof | Deksels apart verkrijgbaar (CS829)

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 14,59
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm
32% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm

Capaciteit: 13L | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar (FA826)

32% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm
25% korting
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm

Afmeting: 28cm. Inhoud: 1,8Ltr. Materiaal: Aluminium.

25% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 25,2(h)x20(Ø)cm 3,8L
17% korting
17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Fiesta Roomijsbakken 1,2L (40 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Fiesta Roomijsbakken 1,2L (40 stuks)

Capaciteit: 1.2L. Materiaal: Kunststof

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Jantex Smalle afvalbak Grijs 60L
18% korting
Jantex Smalle afvalbak Grijs 60L

600(H)x455(B)x312(D)mm

18% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart
Tot 9% korting
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart

Maten: XS tot 3XL | 66,0 tot 127,0 cm

Tot 9% korting
Vanaf
€ 19,49
Excl. BTW
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen

Maten: XS-5XL. Kleur: zwart. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Hygiplas waterdichte mini thermometer IP65
30% korting
Hygiplas waterdichte mini thermometer IP65

Bereik: -25°C tot +50°C. Met handige haak.

30% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen transparant 1/2 gastronorm deksel
33% korting
Nisbets Essentials polypropyleen transparant 1/2 gastronorm deksel

GN 1/2. Half formaat. Transparant. 32,5(l)x26,5(b)cm

33% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad
Polar G-serie laag model barkoeling drie schuifdeuren 320L
Nieuw
20% korting
20% korting
€ 799,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Niet op voorraad
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS
16% korting
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS

4 sleuven. Kleur: RVS. Vermogen: 1,8kW.

16% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 71,49
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)

400(L)x400(B)mm. Aantal in verpakking: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Verwacht op 09/10/26
Vogue RVS GN 1/3 bak 65mm
43% korting
Vogue RVS GN 1/3 bak 65mm

Capaciteit: 2,5 L. Diepte: 65 mm. RVS 201

43% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 8,79
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm
38% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm

Inhoud: 8,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

38% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Caterlite vleessnijmachine 19cm
38% korting
Caterlite vleessnijmachine 19cm

Vermogen: 200W. 19cm mes.

38% korting
€ 80,98
Excl. BTW
Was € 130,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Vogue Bistro koksmes 207mm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Rowlett handmixer
12% korting
Rowlett handmixer

800W | 220-240V

12% korting
€ 52,99
Excl. BTW
Was € 59,99
Op voorraad
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm
Tot 24% korting
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Geïsoleerde EPP Voedsel Transport Box 46L GN Formaat
17% korting
17% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl
22% korting
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl

220(H) x 490(B) x 365(D)mm. Met draaggrepen.

22% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm
11% korting
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm

4,5(h)x61(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

11% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Fiesta herbruikbare deksels voor ijsbakken 1,2L (40 stuks)
Nieuw
slechts € 0,22 per stuk
slechts € 0,22 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 10,19
14 dagen levertijd
Polar G-serie barkoeling met klapdeur zwart 138L
Nieuw
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Blauw 400x400mm (5 Stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Blauw 400x400mm (5 Stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Op voorraad
Hygiplas afneembare voedseletiketten dinsdag kleurcode geel (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 2cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 2cm diep

GN 1/1. 2cm diep. Inhoud: 3L.

€ 23,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue soft grip santoku mes 18cm
17% korting
Vogue soft grip santoku mes 18cm

Lengte lemmet: 178mm. Gewicht: 160g

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Anti-aanbak Teflon Koekenpan 24cm
22% korting
Nisbets Essentials Aluminium Anti-aanbak Teflon Koekenpan 24cm

Afmeting: 24cm. Inhoud: 1.1Ltr. Materiaal: Aluminium.

22% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Vogue RVS puntzeef 24cm
10% korting
10% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm
17% korting
Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm

Afmetingen: 20cm. Inhoud: 800ml. Materiaal: Aluminium.

17% korting
€ 10,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia glazen kannen 1L (6 stuks)
slechts € 3,42 per stuk
slechts € 3,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,49
Excl. BTW
( € 3,42 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Jantex roestvrijstalen zeepdispenser 1L
40% korting
40% korting
€ 32,99
Excl. BTW
Was € 54,99
Op voorraad
Vogue RVS pastamandje 12cm
17% korting
Vogue RVS pastamandje 12cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 12(Ø)cm.

17% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,39
Op voorraad
Vogue voorraadpotjes 200ml (6 stuks)
slechts € 2,14 per stuk
Vogue voorraadpotjes 200ml (6 stuks)

Capaciteit: 200ml. Materiaal: Glas. Aantal per verpakking: 6

slechts € 2,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,79
Excl. BTW
( € 2,14 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 12,5cl
15% korting
Vogue RVS opscheplepel 12,5cl

Materiaal: RVS. | Capaciteit: 12,5cl. | Lengte: 80mm

15% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 25cl
17% korting
Vogue RVS opscheplepel 25cl

Materiaal: RVS | Capaciteit: 25cl | Lengte: 100mm

17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Jantex standaard 2-laags toiletpapier (40 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Jantex standaard 2-laags toiletpapier (40 stuks)

2-laags | Ca. 200 vellen per rol | 40 stuks.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad