Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (33)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Blauw (8)
  • Rood (8)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 193-240 van 377

nisbets

Producten 193-240 van 377

Vogue Bistro broodmes 20,5cm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/3 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 5,3L (set van 4)
slechts € 7,25 per Unit
slechts € 7,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 28,99
Excl. BTW
( € 7,25 per Unit )
Was € 36,99
14 dagen levertijd
Gastro M geperforeerde RVS GN 1/2 bak 10cm diep
22% korting
Gastro M geperforeerde RVS GN 1/2 bak 10cm diep

GN 1/2. 10cm diep. Geperforeerd.

22% korting
€ 25,59
Excl. BTW
Was € 32,99
Op voorraad
Whites standaard sloof wit
Tot 17% korting
Whites standaard sloof wit

Kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 91,5(b)x76,2(l)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS pastamand 15(Ø)cm
25% korting
Vogue RVS pastamand 15(Ø)cm

RVS | 16,5(H) x 15(Ø)cm | Voor K762

25% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue vierkante gietijzeren inductie grillpan 24,1cm
7% korting
Vogue vierkante gietijzeren inductie grillpan 24,1cm

Gietijzer | 24,1(b)x24,1(d)cm | Geschikt voor inductie

7% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)

Stalen frame met kunststof zitting | Zithoogte 720mm

slechts € 37,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 84,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 100mm
31% korting
31% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia steakmessen met ronde punt hout (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbroek houtskool maat M
9% korting
9% korting
€ 20,99
Excl. BTW
Was € 22,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)

Maten: XS-XL. Materiaal: polykatoen.

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)
slechts € 2,20 per stuk
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)

Capaciteit 10 L. Materiaal Kunststof

slechts € 2,20 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 2,20 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 1L
33% korting
Vogue RVS opscheplepel 1L

Materiaal: RVS | Capaciteit: 1 liter | Lengte: 160mm

33% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue RVS deksel 40cm
8% korting
Vogue RVS deksel 40cm

400(Ø)mm. RVS.

8% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia Rosario Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)

Verpakkingseenheid: 500. Kleur: Wit en Bourgondië

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 79,49
Niet op voorraad
Vogue RVS deksel 14cm
28% korting
Vogue RVS deksel 14cm

140(Ø)mm. RVS. Compatibel met: M922.

28% korting
€ 5,29
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 200mm
32% korting
Vogue RVS GN 2/1 bak 200mm

Diepte: 200 mm. Roestvrij staal 201

32% korting
€ 57,99
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
Vogue hittebestendige lepelspatel 350 mm
15% korting
Vogue hittebestendige lepelspatel 350 mm

Lengte: 350 mm. Hitte en vlekbestendig en vaatwasmachinebestendig.

15% korting
€ 12,09
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurcode thermometer paars
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurcode thermometer paars

Bereik: -50 tot +300°C | Paars voor gebruik met allergenen

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Buffalo soepketel koperafwerking
33% korting
Buffalo soepketel koperafwerking

230V. Capaciteit: 10L. 375(H) x 330(Ø) mm

33% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 65mm
27% korting
Vogue RVS GN 2/1 bak 65mm

Diepte: 65mm. 201 roestvast staal

27% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Niet op voorraad
Vogue deksel voor ijscontainer 10L (10 stuks)
Nieuw
slechts € 0,85 per stuk
slechts € 0,85 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,85 per stuk )
Was € 10,59
Op voorraad
Fiesta Recyclable bruine papieren tassen met platte handvatten klein (250 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
slechts € 0,08 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 22,49
Op voorraad
Vogue RVS deksel 32cm
2% korting
Vogue RVS deksel 32cm

320(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FB698.

2% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 16,39
Op voorraad
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,00 per stuk
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)

200(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)

31cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 150mm (4 stuks)
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 150mm (4 stuks)

Inhoud: 8,9 liter, GN 1/2. Diepte: 150 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

Pak van 4 slechts
€ 36,79
Excl. BTW
( € 9,20 per Unit )
14 dagen levertijd
Olympia Harley dessertmessen RVS 205mm (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,20 per stuk
slechts € 1,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 1,20 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia sapglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 0,59 per stuk
slechts € 0,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per stuk )
Was € 7,79
Op voorraad
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)

175(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,65 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,69
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 12,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Vanaf
€ 26,49
Excl. BTW
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw
4% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Blauw voor rauwe vis

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis korte mouw zwart 3XL
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Groen 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Groen 450g

Compatibel met Jantex Mopsteel HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 6,5cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 6,5cm diep

GN 1/1. 6,5m diep. Inhoud: 9,75L.

€ 30,99
Excl. BTW
Op voorraad
Stapelbare deegkrat 60x40x13cm
Stapelbare deegkrat 60x40x13cm

Materiaal: polyethyleen

€ 27,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue geïsoleerde bezorgtas grijs 540x360x430mm
Nieuw
€ 45,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 340ml (48 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 59,99
Op voorraad
Vogue geïsoleerde bezorgtas grijs 380x305x380mm
Nieuw
38% korting
38% korting
€ 24,09
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero inklapbare statafel 80cm
Tot 10% korting
Bolero inklapbare statafel 80cm

Materiaal: polypropyleen en staal. Hoogte: 110cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/2 bak 15cm diep
23% korting
Gastro M RVS GN 1/2 bak 15cm diep

GN 1/2. 15cm diep. Inhoud: 10,8L.

23% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 30cm
Tot 14% korting
Tot 14% korting
Vanaf
€ 3,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)

21,5cm. Gekarteld lemmet. 12 stuks. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad