Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (33)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Blauw (8)
  • Rood (8)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 289-336 van 377

nisbets

Producten 289-336 van 377

Jantex Kentucky rolemmer met wringer geel 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Buffalo Bistro Dubbele Geribbelde Contactgrill
31% korting
Buffalo Bistro Dubbele Geribbelde Contactgrill

Vermogen: 2.9kW. Dubbele grill. Geribbelde boven- en onderplaten

31% korting
€ 280,99
Excl. BTW
Was € 409,99
Op voorraad
Olympia Kristallon antislip dienblad 36cm
Tot 27% korting
Tot 27% korting
Vanaf
€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue pizzaschep 132cm
22% korting
Vogue pizzaschep 132cm

Large. 132cm lang met een 30,5x35,5cm blad.

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Olympia Kings steakmessen 23,8cm (12 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
slechts € 1,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm wit
4% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm wit

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Wit voor zuivel

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)

170(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Niet op voorraad
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm
3% korting
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 2,17L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

3% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g

Compatibel met Jantex Mopheft HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm
32% korting
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm

Diepte 150 mm. Roestvast staal 201

32% korting
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 65,99
Op voorraad
Olympia antislip dienblad 30,5cm
16% korting
16% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kings koffielepels 11,2cm (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Was € 7,59
Op voorraad
Vogue aluminium bakplaat 52x42cm
4% korting
Vogue aluminium bakplaat 52x42cm

20(H) x 521(B) x 419(D)mm. Aluminium

4% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,56 per stuk
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,56 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,69
Excl. BTW
( € 0,56 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
Vogue RVS deksel GN 2/1
13% korting
Vogue RVS deksel GN 2/1

GN 2/1. Met handgreep.

13% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Olympia Kings dessertlepels 17,8cm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Gastro M geperforeerde RVS GN 1/1 bak 10cm diep
23% korting
Gastro M geperforeerde RVS GN 1/1 bak 10cm diep

GN 1/1. 10cm diep. Geperforeerd.

23% korting
€ 42,39
Excl. BTW
Was € 54,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder wit 102mm
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder wit 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: wit

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 200mm (2 stuks)
slechts € 21,50 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 200mm (2 stuks)

Inhoud: 25,6 liter GN 1/1. Diepte: 200 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 21,50 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 21,50 per Unit )
Was € 50,99
14 dagen levertijd
Hygiplas broodmes 21,6cm paars
Nieuw
23% korting
Hygiplas broodmes 21,6cm paars

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 106,5 g. Paars voor allergenen

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Niet op voorraad
Nisbets Essentials koksklompen zwart 36/37
€ 26,49
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue softgrip vleesmes 20,5cm
14% korting
Vogue softgrip vleesmes 20,5cm

Lengte: 20,5cm. Materiaal: RVS met hoog koolstofgehalte.

14% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Kings dessertvorken 18,4cm (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 11,29
Niet op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Rood 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Rood 450g

Compatibel met Jantex Mopsteel HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Vogue conservenpot 0,75L
21% korting
Vogue conservenpot 0,75L

Inhoud: 0,75L. Materiaal: glas.

21% korting
€ 5,49
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)

220(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Olympia Harley soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia Kings dessertmessen 22cm massief heft 22,3cm (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder 102mm paars
Nieuw
Tot 34% korting
Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie rood
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie rood

Universele maat. kleur: rood. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten industriële tafel 180x90cm
Tot 10% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten industriële tafel 180x90cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x180(b)x90(d)cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 339,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo dubbele inductie friteuse 2x 3000W
Nieuw
13% korting
Buffalo dubbele inductie friteuse 2x 3000W

2 x 3kW | Capaciteit per tank 7,5L

13% korting
€ 565,99
Excl. BTW
Was € 649,99
Op voorraad
Polar G-serie staande koelkast met dubbele deur wit 1152L
Nieuw
10% korting
10% korting
€ 1.399,99
Excl. BTW
Was € 1.549,99
Op voorraad
Buffalo Bistro Dubbele Contactgrill Glad/Glad
23% korting
Buffalo Bistro Dubbele Contactgrill Glad/Glad

Power: 2.9kW. Dubbele grill. Gladde boven- en onderplaten

23% korting
€ 308,99
Excl. BTW
Was € 399,99
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank 4 laden 240L
19% korting
Polar G-serie koelwerkbank 4 laden 240L

RVS. Geschikt voor GN 1/1. 4 laden.

19% korting
€ 1.535,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Niet op voorraad
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
Vogue conservenpotten 12,5cl (6 stuks)

Capaciteit: 125ml. Materiaal: Glas. Verpakkingseenheid: 6 stuks

slechts € 1,84 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 10,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 13,99
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel met afdruiprek links

Zelfmontage | Breedtes: 1000 tot 1200 mm

Vanaf
Bolero stalen en acaciahouten banken 100cm (2 stuks)
vanaf € 100,00 per stuk
Bolero stalen en acaciahouten banken 100cm (2 stuks)

Stalen frame. Houten zitting. 45(h)x100(b)x35(d)cm. 2 stuks.

vanaf € 100,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 189,99
Excl. BTW
( € 95,00 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie Gastro 1-deurs koeling met glazen deur 600L
29% korting
29% korting
€ 1.053,99
Excl. BTW
Was € 1.479,99
Op voorraad
Vogue RVS braadpan 320 mm
27% korting
Vogue RVS braadpan 320 mm

320(Ø)mm. 8L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M952.

27% korting
€ 63,99
Excl. BTW
Was € 87,99
Op voorraad
Bolero Rond Tafelblad Urban Dark 60cm
Tot 37% korting
Bolero Rond Tafelblad Urban Dark 60cm

Stijl: Urban Dark. Afmeting: 60(Ø)cm. Voorgeboord.

Tot 37% korting
Vanaf
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie dubbeldeurs counter koelkast 282L
Polar U-serie dubbeldeurs counter koelkast 282L

300W. Bruikbare capaciteit: 190Ltr. R600a

€ 1.539,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie 3-deurs vrieswerkbank en achteropstand 417L
15% korting
15% korting
€ 1.954,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Niet op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 6 laden
37% korting
37% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 2.529,99
Niet op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer met wringer groen 20Ltr
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/2 bak 10cm diep
23% korting
Gastro M RVS GN 1/2 bak 10cm diep

GN 1/2. 10cm diep. Inhoud: 7,2L.

23% korting
€ 18,39
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad