Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (33)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Blauw (8)
  • Rood (8)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 241-288 van 377

nisbets

Producten 241-288 van 377

Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)

35cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Buffalo soepketel RVS 10L
26% korting
26% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 100,99
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs koelwerkbank 240L
19% korting
Polar G-serie 2-deurs koelwerkbank 240L

155W | Netto capaciteit 201L | R600a

19% korting
€ 729,99
Excl. BTW
Was € 899,99
Op voorraad
Bolero essenhouten opklapbare terrastafel vierkant 60cm
Tot 12% korting
Bolero essenhouten opklapbare terrastafel vierkant 60cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 73(h)x60(b)x60(b)cm

Tot 12% korting
Vanaf
€ 124,99
Excl. BTW
Op voorraad
Magimix Gelato Expert 11680 ijsmachine
Nieuw
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages
13% korting
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages

11 hoog met 6cm tussenruimte tussen de etages.

13% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Araven ingrediëntenbak 22L
32% korting
Araven ingrediëntenbak 22L

GN 1/1. Inhoud: 22L.

32% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 35,49
Op voorraad
Polar U-serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417L
19% korting
Polar U-serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417L

350W. Totale bruikbare inhoud: 358Ltr. R600a

19% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.979,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertmes (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan rechterzijde 180x60cm
27% korting
27% korting
€ 609,99
Excl. BTW
Was € 839,99
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 10cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 10cm diep

GN 1/1. 10cm diep. Inhoud: 15L.

€ 33,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue bonnenhouder 45,5cm
38% korting
Vogue bonnenhouder 45,5cm

46cm / 455mm | Biedt plaats aan 3 tot 4 bonnen

38% korting
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/2 bak 6,5cm diep
22% korting
Gastro M RVS GN 1/2 bak 6,5cm diep

GN 1/2. 65cm diep. Inhoud: 4,7L.

22% korting
€ 14,39
Excl. BTW
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue RVS werktafel zonder achteropstand 90x60x60cm
Tot 10% korting
Tot 10% korting
Vanaf
€ 215,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)
vanaf € 0,84 per stuk
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)

57(H)x62(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12 stuks

vanaf € 0,84 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1 (2 stuks)
slechts € 37,00 per stuk
slechts € 37,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 37,00 per stuk )
Was € 107,99
Op voorraad
Bolero ronde klaptafel graniet 73,5(h)x60(Ø)cm
Tot 8% korting
Bolero ronde klaptafel graniet 73,5(h)x60(Ø)cm

Materiaal: polypropyleen en staal. Afmeting: 73,5(h)x60(Ø)cm

Tot 8% korting
Vanaf
€ 35,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS antislip dienblad rond 35,5cm
18% korting
18% korting
€ 12,49
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan linkerzijde 150x60cm
Nieuw
29% korting
29% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 819,99
Op voorraad
Bolero gepolijste RVS afzetpaal met zwarte band 3m (2 stuks)
slechts € 45,00 per Unit
Bolero gepolijste RVS afzetpaal met zwarte band 3m (2 stuks)

Hoogte: 965mm. Materiaal: RVS. 3m zwarte band

slechts € 45,00 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 45,00 per Unit )
Was € 103,99
Niet op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm
Tot 29% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x120(b)x80(d)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 164,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm
Tot 43% korting
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm

737(H) x 1520(B) x 753(D) mm. Per stuk verkocht

Tot 43% korting
Vanaf
€ 84,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials inductie kookpan 32cm 12L
Nisbets Essentials inductie kookpan 32cm 12L

32(Ø)cm | Geschikt voor inductie

€ 44,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar C-serie Eco aanrecht IJs machine 11kg
29% korting
Polar C-serie Eco aanrecht IJs machine 11kg

Kogelijs. 130W. Handmatig vullen. 1kg Opslag. R600a

29% korting
€ 187,99
Excl. BTW
Was € 264,99
Niet op voorraad
Bakpapier navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
slechts € 9,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 26cm
22% korting
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 26cm

240(Ø)mm. Aluminium. Inductie compatibel. Anti-aanbaklaag

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Vogue RVS deksel 20cm
Vogue RVS deksel 20cm

200(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FC095.

€ 6,89
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Polar C-serie lage Koelkast Roestvrij Staal 150L
15% korting
Polar C-serie lage Koelkast Roestvrij Staal 150L

150W. Totale bruikbare capaciteit: 64 Ltr. R600a

15% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 589,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm
Nieuw
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: geel

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Hygiplas kunststof snijplankenrek met sleuven van 6x1,4cm
19% korting
19% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Niet op voorraad
Olympia broodmand met hoes vierkant
17% korting
17% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Op voorraad
Jantex roestvrijstalen papieren handdoekdispenser
26% korting
Jantex roestvrijstalen papieren handdoekdispenser

Materiaal: Roestvrij staal. Satijnen afwerking

26% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 53,99
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes rond
14% korting
14% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven
10% korting
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven

Roestvrij staal. Tien sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik

10% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 4cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 4cm diep

GN 1/1. 4cm diep. Inhoud: 6L.

€ 26,99
Excl. BTW
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie wit
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie wit

Universele maat. kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak afdruiprek links en rechts 210x60cm
Nieuw
€ 958,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 1,21 per stuk
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,49
Excl. BTW
( € 1,21 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
RVS flessenbak 107cm
17% korting
RVS flessenbak 107cm

15,5(h)x10,8(b)x107(l)cm

17% korting
€ 33,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Was € 27,99
Op voorraad
Bolero afzetpaal met rode band
25% korting
25% korting
€ 77,99
Excl. BTW
Was € 103,99
Op voorraad
Polar U-serie vrieswerkbank 417L
20% korting
Polar U-serie vrieswerkbank 417L

RVS. Geschikt voor GN. 3 deuren.

20% korting
€ 1.759,99
Excl. BTW
Was € 2.199,99
Niet op voorraad
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan rechtzijde 150x60cm
29% korting
29% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 819,99
Op voorraad
Polar G-serie staande gastronorm vriezer met staldeur 600L
11% korting
Polar G-serie staande gastronorm vriezer met staldeur 600L

480W. Bruikbare inhoud: 387Ltr. Geschikt voor 2/1GN bakken

11% korting
€ 1.519,99
Excl. BTW
Was € 1.714,99
Niet op voorraad
Vogue conservenpot 0,5L
23% korting
Vogue conservenpot 0,5L

Inhoud: 0,5L. Materiaal: glas.

23% korting
€ 4,79
Excl. BTW
Was € 6,19
Op voorraad
Olympia Harley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad