Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (165)
  • Wit (56)
  • Zwart (43)
  • Helder (33)
  • Bruin (19)
  • Paars (14)
  • Grijs (9)
  • Blauw (8)
  • Rood (8)
  • Geel (7)
  • Groen (6)
  • Bont (1)
  • Decoratief (1)
  • Gestreept (1)
  • Koper (1)
  • Roze (1)
LOW PRICE

We houden de prijzen laag op de producten die u het meest gebruikt.

Low Price

Producten 49-96 van 377

nisbets

Producten 49-96 van 377

Jantex rubberen antivermoeidheidsmat zwart 150 x 90cm
5% korting
5% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Jantex standaard 2-laags toiletpapier (40 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Jantex standaard 2-laags toiletpapier (40 stuks)

2-laags | Ca. 200 vellen per rol | 40 stuks.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw wit
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
Olympia Bead tafelvorken 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Buffalo rijstkoker 9L
11% korting
Buffalo rijstkoker 9L

2,85kW. Capaciteit: 20L gekookte rijst / 9L droge rijst

11% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 269,99
Op voorraad
RVS flessenbak 81,7cm
22% korting
RVS flessenbak 81,7cm

15,5(h)x81,7(b)x10,8(l)cm

22% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
Vogue diamanten slijpstaaf 30,5cm
23% korting
23% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Vogue bakpapier 44cm x 50m
LOW PRICE
Vogue bakpapier 44cm x 50m

44(b)cmx50(l)m | Per stuk

LOW PRICE
€ 8,39
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 3kg
27% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 3kg

Graduatie: 0.5g. kg of lb modus

27% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Geel (5 stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Geel (5 stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Verwacht op 09/10/26
Vogue RVS GN 2/1 bak 20mm
35% korting
35% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Hygiplas antibacteriële LDPE snijplanken set 450x300x10mm (Set van 6)
Nieuw
slechts € 7,50 per stuk
slechts € 7,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 44,99
Excl. BTW
( € 7,50 per stuk )
Was € 45,99
Niet op voorraad
Gastro M RVS gastronorm deksel GN 1/1
24% korting
24% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige Centraal Opvouwbare Tafel 6ft Zwart
44% korting
Bolero Rechthoekige Centraal Opvouwbare Tafel 6ft Zwart

738(H) x 1836(L) x 760(W)mm. Stalen frame. Polyethyleen blad

44% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Buffalo Enkele Friteuse 5L 2800W
23% korting
Buffalo Enkele Friteuse 5L 2800W

2.8kW. Oliecapaciteit: 5L

23% korting
€ 129,99
Excl. BTW
Was € 167,99
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 340ml
19% korting
19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit
33% korting
Bolero Rechthoekige middenvouwtafel 6ft wit

738(H)x1836(L)x760(W)mm. Maximaal draagvermogen: 200kg

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Vogue slagroomspuit 0,5L
22% korting
Vogue slagroomspuit 0,5L

Capaciteit 500ml. Te gebruiken met slagroompatronen CB163, CB439 of S659

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken groen (10 stuks)

Afmeting: 760 x 510mm (76,2 x 50,8 cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 20cm
Tot 21% korting
Tot 21% korting
Vanaf
€ 1,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 35cm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 4,79
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue spatel met rubber uiteinde 25cm
42% korting
42% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Olympia hi-ball longdrinkglazen 360ml (12 stuks)
slechts € 1,38 per stuk
slechts € 1,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,49
Excl. BTW
( € 1,38 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Caterlite ijscrusher
15% korting
Caterlite ijscrusher

80W. Vermaalt tot 12kg/uur

15% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm
Tot 29% korting
Bolero ronde stapelbare RVS tafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(Ø)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites halterschort zwart-wit gestreept
Tot 13% korting
Whites halterschort zwart-wit gestreept

Polykatoen. Afmetingen: 71(b)x97(l)cm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen
36% korting
Matfer Bourgeat bakkershandschoenen

Lengte: 42cm. Per paar verkrijgbaar.

36% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 42,49
Op voorraad
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm
9% korting
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm

Gietijzer | 20,3(Ø)cm | Geschikt voor inductie

9% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Olympia cocktailshaker RVS
22% korting
22% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 10,19
Op voorraad
Nisbets Essentials budget theelepels 18/0 135mm (12 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 0,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 1,39
Op voorraad
Gastro M RVS GN 1/1 bak 20cm diep
Gastro M RVS GN 1/1 bak 20cm diep

GN 1/1. 20cm diep. Inhoud: 30L.

€ 58,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS eierdop
21% korting
Olympia RVS eierdop

4,6(h)x4,9(Ø)cm

21% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,89
Op voorraad
Olympia glazen kannen 0,5L (6 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 14,99
Op voorraad
Bolero Hoge Kinderstoel antiek wit
Tot 11% korting
Bolero Hoge Kinderstoel antiek wit

Kleur: Antiek Wit. Materiaal: Hout. Zithoogte: 500mm.

Tot 11% korting
Vanaf
€ 54,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg
20% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 5kg

Aflezing: 1g. kg of lb modus

20% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm
Nieuw
5% korting
Wrapmaster foliedispenser 30,5cm

Foliedispenser 30,5cm. Geschikt voor folies/papier M809, J370, GM214

5% korting
€ 54,99
Excl. BTW
Was € 57,99
Op voorraad
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso dessertlepels (12 stuks)

175(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
Olympia Kelso soeplepels (12 stuks)

170(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,29 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,39
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Vogue RVS mengkom 12L
23% korting
Vogue RVS mengkom 12L

Afmetingen: 135(H) x 455(Ø)mm | Capaciteit: 12L

23% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm
35% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 gastronorm bak 15cm

Capaciteit: 19,5L. GN 1/1. Vol formaat. Zonder deksel

35% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m
22% korting
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m

44(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

22% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,89
Op voorraad
Vogue Elektronische Weegschaal 10kg
13% korting
Vogue Elektronische Weegschaal 10kg

Verdeling: 2g. kg of lb modus

13% korting
€ 25,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley tafelvork 200mm (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 10cm
31% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 10cm

Inhoud: 5,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

31% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Niet op voorraad
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm
11% korting
Vogue RVS inductie sauteuse 24cm

24(Ø)cm | RVS | Geschikt voor inductie

11% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Polar G-serie minibar koelkast
21% korting
Polar G-serie minibar koelkast

30L | Koelmiddel: R600a

21% korting
€ 189,99
Excl. BTW
Was € 239,99
Niet op voorraad
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)
slechts € 0,08 per stuk
Olympia theelichten 8 uur (75 stuks)

Brandtijd: 8 uur. 75 stuks.

slechts € 0,08 per stuk
Pak van 75 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,08 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser
16% korting
Jantex RVS centrefeed handdoekroldispenser

Materiaal: gepolijst RVS. Voor DL920, DL921, GD833, GD834, CF970 en CF971.

16% korting
€ 94,99
Excl. BTW
Was € 112,99
Op voorraad