Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 1-48 van 1034

nisbets

Producten 1-48 van 1034

Olympia Milan chafing dish set GN 1/1
33% korting
33% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 63,99
Op voorraad
Olympia Milan chafing dish set GN 1/1 (2 stuks)
slechts € 37,00 per stuk
slechts € 37,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 73,99
Excl. BTW
( € 37,00 per stuk )
Was € 107,99
Op voorraad
Olympia Milan chafing set 1/1 GN (4 stuks)
slechts € 33,00 per stuk
slechts € 33,00 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 131,99
Excl. BTW
( € 33,00 per stuk )
Was € 184,99
Op voorraad
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex centrefeed 2-laags handdoekrollen blauw 120m (6 stuks)

Aantal vellen: 480. 175 mm breed. 2-laags gerecycled papier. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 22,99
Op voorraad
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 65mm
9% korting
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 65mm

Capaciteit: 9 L. Diepte: 65mm. 201 RVS

9% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Wrapmaster vershoudfolie navulling 45cm (3 stuks)
slechts € 13,33 per stuk
slechts € 13,33 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 13,33 per stuk )
Was € 64,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronormdeksel
29% korting
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronormdeksel

GN 1/1. Vol formaat. Compatibel met alle Vogue gastronormbakken in 1/1 formaat

29% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelvorken 205mm (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Aantal per verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 4,79
Op voorraad
Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 8,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronorm bak 20 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrijstalen 1/1 gastronorm bak 20 mm

530(W)x325(H)x20(D) mm. 1/1 GN. 3 L. 201 roestvrij staal

LOW PRICE
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,69
Op voorraad
Vogue RVS afruimwagen 3 etages groot
28% korting
Vogue RVS afruimwagen 3 etages groot

Afmetingen: 930(H) x 535(B) x 855(D) mm | Capaciteit: 128 kg

28% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 152,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/6 bak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/6 bak 150mm

Capaciteit: 2,2L. Diepte: 150mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Buffalo koffiepercolator 15L
17% korting
Buffalo koffiepercolator 15L

1500W | 15L/100 kopjes

17% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 143,99
Op voorraad
Vogue transparante knijpsausfles 994 ml
Tot 33% korting
Vogue transparante knijpsausfles 994 ml

Capaciteit: 994 ml. Materiaal: polyethyleen

Tot 33% korting
Vanaf
€ 1,49
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo Soepketel Zwart 10 L
33% korting
Buffalo Soepketel Zwart 10 L

230V. Capaciteit: 10 L. 375(H)x 330(Ø)mm

33% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 89,99
Op voorraad
Vogue tafelmodel blikopener 51 cm
14% korting
Vogue tafelmodel blikopener 51 cm

Roestvrij staal | Afmeting: 530(H)mm | Opent blikken tot 355 mm hoog

14% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 69,99
Op voorraad
Olympia brandpasta gel 3 uur (12 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 12 vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)
LOW PRICE
Jantex Centrefeed witte rollen 2 laags 120m (6 stuks)

2 laags. Rollengte: 120m. Velbreedte: 175mm. FSC Mix

LOW PRICE
Pak van 6 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 2,50 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue roestvrij staal 1/3 gastronorm bak 150 mm
LOW PRICE
Vogue roestvrij staal 1/3 gastronorm bak 150 mm

Capaciteit: 5,7 L. Diepte: 150 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Olympia glazen voorraadpot 29,3(h) x 20(Ø)cm 6,35L
20% korting
20% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Vogue doorzichtige knijpfles voor saus 681ml
Tot 34% korting
Vogue doorzichtige knijpfles voor saus 681ml

Capaciteit: 681ml | Polyethyleen

Tot 34% korting
Vanaf
€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue hittebestendige pannenlikker 25cm
41% korting
Vogue hittebestendige pannenlikker 25cm

Lengte 250mm ongeveer 254mm. Hittebestendig tot 260°C

41% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Vogue RVS 1/1 GN bak 40 mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/1 GN bak 40 mm

530(W)x325(H)x40(D)mm. 1/1 GN. 5,8Ltr. RVS 201

LOW PRICE
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Wrapmaster huishoudfolie navulling 30x30,5cm (3 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Was € 47,49
Op voorraad
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)

215(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Was € 6,69
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser
7% korting
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser

Verwijderbare 'dag van de week' labelset van 25,4 mm en dispenser

7% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 64,49
Op voorraad
Bolero aluminium stapelstoelen (4 stuks)
vanaf € 65,00 per stuk
Bolero aluminium stapelstoelen (4 stuks)

Aluminium frame en zitting. Zithoogte: 45 cm. Stapelbaar

vanaf € 65,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 259,99
Excl. BTW
( € 65,00 per stuk )
Op voorraad
Jantex Jumbo 2-laags toiletpapier 300m rol (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw zwart
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 100mm
26% korting
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 100mm

Capaciteit: 13,5 L. Diepte: 100 mm. 201 roestvast staal.

26% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 16,29
Op voorraad
Vogue voorrraadrek met 4 schappen 91,5x45,7cm
Tot 13% korting
Vogue voorrraadrek met 4 schappen 91,5x45,7cm

Afmeting: 1853(H) x 915(W) x 460(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 13% korting
Vanaf
€ 92,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials Enkele Deur Barkoeler 98L
17% korting
17% korting
€ 249,99
Excl. BTW
Was € 299,99
Niet op voorraad
Wrapmaster foliedispenser 45cm
19% korting
Wrapmaster foliedispenser 45cm

Foliedispenser 52cm. Geschikt voor folies/papier M810, J371, GH029, GM215

19% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Vogue Roomijsbakken 2L (15 stuks)
slechts € 0,67 per stuk
Vogue Roomijsbakken 2L (15 stuks)

Kunststof | Deksels apart verkrijgbaar (CS829)

slechts € 0,67 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,67 per stuk )
Was € 11,19
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 gastronorm deksel transparant
23% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 gastronorm deksel transparant

GN 1/1. Volledig formaat. Transparant. 530(B) X 325(D)mm

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Buffalo draagbare sous vide
30% korting
Buffalo draagbare sous vide

1,5kW. Maximale capaciteit: 40 Ltr

30% korting
€ 159,99
Excl. BTW
Was € 229,99
Op voorraad
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)
slechts € 0,34 per stuk
Vogue ijscontainerdeksel voor 2L en 4L (15 stuks)

Past op 2Ltr (CS828) en 4Ltr (CS827) containers

slechts € 0,34 per stuk
Pak van 15 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,34 per stuk )
Was € 5,39
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/2 gastronormbak 65 mm
37% korting
Vogue roestvrijstalen 1/2 gastronormbak 65 mm

Inhoud: 4 L. Diepte: 65 mm. Roestvrij staal 201

37% korting
€ 6,29
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 150mm
32% korting
Vogue RVS gastronormbak GN 1/1 150mm

Capaciteit: 20L. Diepte: 150mm. RVS 201

32% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Olympia Kelso koffie lepels 115mm (12 stuks)

115mm (L). 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,59
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 1,99
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare houdbaarheidsetiketten (500 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 500 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Whites tailleschort zwart
11% korting
Whites tailleschort zwart

Polykatoen. Afmeting: 750(W) x 373(L)mm. Zakken: 2

11% korting
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 9,49
Op voorraad
Jantex vuilniszakhouder
14% korting
14% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 69,99
Op voorraad
Slipbuster Lite unisex instappers zwart
15% korting
Slipbuster Lite unisex instappers zwart

Maten: 36 tot en met 47. UK maten: 3 tot en met 12 | S1 FO SR classificatie

15% korting
Vanaf
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 46,99
Eazyzap energiezuinige LED insectenverdelger 50m²
Nieuw
27% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenverdelger 50m²

Ecolampen: 2 x 4.5W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

27% korting
€ 36,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)

28,35 ml / 30 ml. Aantal stuks: 12.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,49
Op voorraad
Nisbets Essentials theelepels 18/0 (120 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 120 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 12,19
Op voorraad
Schneider geperforeerde aluminium bakplaat 600 x 400 mm
14% korting
14% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 20,99
Op voorraad