Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 49-96 van 1034

nisbets

Producten 49-96 van 1034

Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,68 per stuk
Olympia Buckingham tafelvorken (12 stuks)

200(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,68 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,09
Excl. BTW
( € 0,68 per stuk )
Was € 13,69
Op voorraad
Olympia Buckingham theelepels (12 stuks)
slechts € 0,40 per stuk
slechts € 0,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,40 per stuk )
Was € 7,99
Op voorraad
Buffalo hittebestendige warmtelamp E27
28% korting
Buffalo hittebestendige warmtelamp E27

Past op CN316, DB455, DF626, DL492, DL493, DR573, DR574, DR575, DR576, DR577, DR578, DR579, DR755, DR756, DR757, DR758, DR759, DY460, DY461, DY462, DY463, DY464, DY465, GC887, GC888, GD867 en DB455

28% korting
€ 13,69
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Buffalo Premium professionele rijstkoker 6 L
12% korting
Buffalo Premium professionele rijstkoker 6 L

Energiebesparend. Rijstcapaciteit: 13 L gekookt / 6 L ongekookt

12% korting
€ 149,99
Excl. BTW
Was € 169,99
Niet op voorraad
Hygiplas koksmes zwart 25 cm
26% korting
Hygiplas koksmes zwart 25 cm

Lemmetlengte: 25,4 cm. Gewicht: 210 g

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Bolero vierkante HDPE klaptafel 86cm
Tot 23% korting
Bolero vierkante HDPE klaptafel 86cm

Materiaal: polyethyleen en staal. Afmeting: 740(H) x 860(B) x 860(D)mm

Tot 23% korting
Vanaf
€ 42,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo variabele snelheid staafmixer 500mm schacht
21% korting
21% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 304,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm
25% korting
Nisbets Essentials Aluminium Antiaanbak Teflon Koekenpan 28cm

Afmeting: 28cm. Inhoud: 1,8Ltr. Materiaal: Aluminium.

25% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 Gastronorm 200 mm
25% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/1 Gastronorm 200 mm

Capaciteit: 25,6 liter | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar, FA826

25% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Op voorraad
Vogue RVS serveertang 25,5cm
40% korting
40% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Vogue RVS 1/2 Gastronormbak 150mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/2 Gastronormbak 150mm

Capaciteit: 9 L. Diepte: 150mm. 201 RVS

LOW PRICE
€ 10,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken rood 10 stuks
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken rood 10 stuks

Afmeting: 760 x 510 mm (76,2 x 50,8 cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia pompkan 5L
Tot 17% korting
Olympia pompkan 5L

5L. Vacuüm geïsoleerd

Tot 17% korting
Vanaf
€ 24,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken zwart (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken zwart (10 stuks)

Afmetingen: 760 x 510 mm (76,2 x 50,8 cm) | polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde witte thermometer
LOW PRICE
Hygiplas Easytemp kleurgecodeerde witte thermometer

Temperatuurbereik: -50°C tot 300°C | geschikt voor gebruik met banket en zuivelproducten

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Olympia shotglazen 2,5cl (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm
23% korting
Hygiplas broodmes zwart 20,5cm

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 110g

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Hygiplas recht schilmesje 8,5cm zwart
31% korting
Hygiplas recht schilmesje 8,5cm zwart

Lengte: 8,5cm. Materiaal: RVS

31% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 2,89
Op voorraad
Vogue Gastronorm rek trolley met 20 niveaus
LOW PRICE
Vogue Gastronorm rek trolley met 20 niveaus

Roestvast staal | Afmetingen: 1700(H) x 380(W) x 557(D)mm | Capaciteit: 20 GN bakken

LOW PRICE
€ 279,90
Excl. BTW
Was € 387,99
Op voorraad
Hygiplas koelkast en vriezer wijzerplaatthermometer
14% korting
Hygiplas koelkast en vriezer wijzerplaatthermometer

Temperatuurbereik: -30°C tot 30°C

14% korting
€ 2,99
Excl. BTW
Was € 3,49
Op voorraad
Vogue RVS dunschiller
LOW PRICE
Vogue RVS dunschiller

113(L) x 52(B)mm | RVS

LOW PRICE
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 2,29
Op voorraad
Buffalo oliepomp vacumeermachine 9L
43% korting
Buffalo oliepomp vacumeermachine 9L

800W. Capaciteit: 9L. Maximale zakbreedte: 300mm

43% korting
€ 712,99
Excl. BTW
Was € 1.254,99
Niet op voorraad
Buffalo bain marie met trays
25% korting
Buffalo bain marie met trays

1,2kW natte warmte. 2x GN 1/3 & 2x GN 1/6 tray inbegrepen

25% korting
€ 159,99
Excl. BTW
Was € 212,99
Op voorraad
Fiesta recyclebare koffiebekers enkelwandig zwart 225 ml (1000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 48,99
Op voorraad
Vogue hittebestendige pannenlikker rood 35,5cm
42% korting
42% korting
€ 5,49
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Vogue RVS inductie soeppan hoog 20,5L
35% korting
Vogue RVS inductie soeppan hoog 20,5L

300(Ø)mm. 20,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T134.

35% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Nisbets Essentials Tafelvorken (12 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
Nisbets Essentials Tafelvorken (12 stuks)

Lengte: 192 mm. Aantal stuks: 12

slechts € 0,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Was € 2,59
Op voorraad
Jantex C vouw papieren handdoeken wit 2 laags (2295 vellen)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 2295 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad
Nisbets Essentials Tafelmes (12 stuks)
slechts € 0,32 per stuk
Nisbets Essentials Tafelmes (12 stuks)

Lengte: 210mm. Aantal stuks: 12

slechts € 0,32 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 3,79
Excl. BTW
( € 0,32 per stuk )
Was € 3,99
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm rood
7% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm rood

Lengte lemmet: 76 mm. Gewicht: 20 g. Rood voor rauw vlees

7% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,69
Op voorraad
Buffalo houtskoolbarbecue
46% korting
46% korting
€ 161,99
Excl. BTW
Was € 300,99
Op voorraad
Vogue huishoudfolie 300m geschikt voor Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 11,67 per stuk
slechts € 11,67 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 34,99
Excl. BTW
( € 11,67 per stuk )
Was € 40,99
Op voorraad
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)

Afmeting: 50(H) x 75(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 16,29
Op voorraad
Vogue Wonderdry theedoeken blauw (10 stuks)
vanaf € 1,00 per stuk
Vogue Wonderdry theedoeken blauw (10 stuks)

Afmeting: 760 x 510mm (76 x 51cm) | Polykatoen

vanaf € 1,00 per stuk
Pak van 10 vanaf
€ 9,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Op voorraad
Buffalo planetaire mixer 20L
4% korting
Buffalo planetaire mixer 20L

20L | 1100W | 3 snelheden: 108, 195 en 355rpm

4% korting
€ 1.032,99
Excl. BTW
Was € 1.070,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm
32% korting
Nisbets Essentials polypropyleen GN 1/1 bak 10cm

Capaciteit: 13L | GN 1/1 | Deksel apart verkrijgbaar (FA826)

32% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,29
Op voorraad
Vogue vershoudfolie 44cm x 300m
LOW PRICE
Vogue vershoudfolie 44cm x 300m

44(b)cm x 300(l)m | Met gekartelde scheurrand

LOW PRICE
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,99
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen

Maten: XS-5XL. Kleur: zwart. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Jantex Smalle afvalbak Grijs 60L
18% korting
Jantex Smalle afvalbak Grijs 60L

600(H)x455(B)x312(D)mm

18% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Buffalo Barblender 2,5 L
25% korting
Buffalo Barblender 2,5 L

Krachtige 1,68 kW motor met variabele snelheid

25% korting
€ 189,99
Excl. BTW
Was € 253,99
Op voorraad
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart
Tot 9% korting
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart

Maten: XS tot 3XL | 66,0 tot 127,0 cm

Tot 9% korting
Vanaf
€ 19,49
Excl. BTW
Vogue RVS koekenpan 28 cm
31% korting
Vogue RVS koekenpan 28 cm

280(Ø)mm. 2,72 liter. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M951.

31% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)
slechts € 3,67 per stuk
Jantex blauwe centrefeedrollen 1 laags 285 m (6 stuks)

1 laags. Rollengte: 285 m. Velbreedte: 175 mm. FSC Mix

slechts € 3,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 3,67 per stuk )
Was € 29,99
Op voorraad
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm
Tot 24% korting
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex pedaalemmer 87Ltr zwart
31% korting
Jantex pedaalemmer 87Ltr zwart

Handsfree bediening. Materiaal: Polypropyleen. 820(H)x495(B)x400(D)mm

31% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 159,99
Op voorraad
Hygiplas waterdichte mini thermometer IP65
30% korting
Hygiplas waterdichte mini thermometer IP65

Bereik: -25°C tot +50°C. Met handige haak.

30% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad zwart 35,3x27,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen transparant 1/2 gastronorm deksel
33% korting
Nisbets Essentials polypropyleen transparant 1/2 gastronorm deksel

GN 1/2. Half formaat. Transparant. 32,5(l)x26,5(b)cm

33% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 3,69
Op voorraad