Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 97-144 van 1034

nisbets

Producten 97-144 van 1034

Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Taverna gekartelde steakmessen met zwarte handgrepen (12 stuks)

Lengte: 217 mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal en polyoxymethyleen

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Polar G-serie laag model barkoeling drie schuifdeuren 320L
Nieuw
20% korting
20% korting
€ 799,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Niet op voorraad
Jantex pedaalemmer 87Ltr zwart
31% korting
Jantex pedaalemmer 87Ltr zwart

Handsfree bediening. Materiaal: Polypropyleen. 820(H)x495(B)x400(D)mm

31% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 159,99
Op voorraad
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)
LOW PRICE
Olympia Kelso tafelmessen (12 stuks)

215(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS. Verpakking: 12 stuks

LOW PRICE
Pak van 12 slechts
€ 5,49
Excl. BTW
( € 0,46 per stuk )
Was € 6,69
Op voorraad
Olympia Kristallon grote stapelbare PP bestekbak
22% korting
22% korting
€ 6,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen diepe bouillonpan 24 cm
29% korting
Vogue roestvrijstalen diepe bouillonpan 24 cm

240(Ø)mm. 10,5 liter. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

29% korting
€ 41,99
Excl. BTW
Was € 58,99
Op voorraad
Buffalo bain marie
12% korting
Buffalo bain marie

1,2kW natte warmte. Capaciteit: 1x GN 1/1

12% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 124,99
Op voorraad
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS
16% korting
Caterlite broodrooster 4 sleuven RVS

4 sleuven. Kleur: RVS. Vermogen: 1,8kW.

16% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 71,49
Op voorraad
Vogue RVS afruimwagen met 2 niveaus Middelgroot
39% korting
Vogue RVS afruimwagen met 2 niveaus Middelgroot

Materiaal: roestvast staal. Afmetingen: 855(H)x810(B)x455(D)mm. Capaciteit: 128kg

39% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 147,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen GN 1/3 gastronormdeksel
17% korting
Vogue roestvrijstalen GN 1/3 gastronormdeksel

GN 1/3. Derde maat. Compatibel met alle Vogue GN 1/3 gastronormbakken

17% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Olympia Buckingham tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,71 per stuk
slechts € 0,71 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,71 per stuk )
Was € 13,49
Op voorraad
Hygiplas recht schilmesje 8,5cm zwart
31% korting
Hygiplas recht schilmesje 8,5cm zwart

Lengte: 8,5cm. Materiaal: RVS

31% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 2,89
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm
4% korting
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm

Lengte: 43,2 cm. Per stuk verkocht

4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Vogue RVS geperforeerde 1/1 gastronormbak 150mm
4% korting
Vogue RVS geperforeerde 1/1 gastronormbak 150mm

Capaciteit: 20Ltr. Diepte: 150mm. 201 RVS

4% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Jantex C vouw papieren handdoeken wit 2 laags (2295 vellen)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 2295 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 36,49
Op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Groen (5 stuks)

400(L)x400(B)mm. Aantal in verpakking: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Verwacht op 09/10/26
Vogue RVS GN 1/3 bak 65mm
43% korting
Vogue RVS GN 1/3 bak 65mm

Capaciteit: 2,5 L. Diepte: 65 mm. RVS 201

43% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 8,79
Op voorraad
Nisbets Essentials insectenverdelger 16W
Nieuw
25% korting
Nisbets Essentials insectenverdelger 16W

2x 8W UV-lampen | 50m² dekking

25% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm
38% korting
Nisbets Essentials polypropyleen 1/2 gastronorm bak zonder deksel 15cm

Inhoud: 8,9L. GN 1/2. Half formaat. Zonder deksel

38% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Buffalo heteluchtoven 21L 25,5(h) x 33,5(b) x 35,5(d)cm
Nieuw
41% korting
41% korting
€ 304,99
Excl. BTW
Was € 519,99
Op voorraad
Vogue Bistro koksmes 207mm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Rowlett handmixer
12% korting
Rowlett handmixer

800W | 220-240V

12% korting
€ 52,99
Excl. BTW
Was € 59,99
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²
Nieuw
8% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²

Eco lampen: 2 x 10W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

8% korting
€ 67,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Polar C Serie staande vrieskast 600L
10% korting
Polar C Serie staande vrieskast 600L

350W. Totale bruikbare inhoud: 469 Ltr. R600a. CD085

10% korting
€ 1.214,99
Excl. BTW
Was € 1.349,99
Op voorraad
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm
Tot 24% korting
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS 1/6 gastronormbak 100 mm
LOW PRICE
Vogue RVS 1/6 gastronormbak 100 mm

Capaciteit: 1,7 liter. Diepte: 100 mm. RVS 201

LOW PRICE
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 7,79
Op voorraad
Vogue glazenrek 49 vakken
Tot 9% korting
Vogue glazenrek 49 vakken

100(H)x500(B)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 66mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 245ml (24 stuks)

245 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 175ml

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 39,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)
slechts € 0,35 per stuk
Olympia Kelso tafellepels (12 stuks)

205(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 0,35 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,35 per stuk )
Was € 5,29
Op voorraad
Vogue Geïsoleerde EPP Voedsel Transport Box 46L GN Formaat
17% korting
17% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)
slechts € 16,00 per stuk
Bolero polypropyleen klapstoelen zwart (10 stuks)

880(H)x440(W)x480(D)mm. Zithoogte: 440mm. Stalen frame. Polypropyleen zitting en rugleuning

slechts € 16,00 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 159,99
Excl. BTW
( € 16,00 per stuk )
Was € 228,99
Op voorraad
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl
22% korting
Beaumont gegalvaniseerd stalen champagnebowl

220(H) x 490(B) x 365(D)mm. Met draaggrepen.

22% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm
11% korting
Vogue houten snijplank 45,5 x 61cm

4,5(h)x61(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

11% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Buffalo digitale vacumeermachine 6,5L
18% korting
Buffalo digitale vacumeermachine 6,5L

Vermogen: 350W. Capaciteit: 6,5L. Sealbreedte: 300mm.

18% korting
€ 469,99
Excl. BTW
Was € 569,99
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 6 uur (12 stuks)
vanaf € 1,59 per stuk
vanaf € 1,59 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)

310ml | ca. 298ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Fiesta herbruikbare deksels voor ijsbakken 1,2L (40 stuks)
Nieuw
slechts € 0,22 per stuk
slechts € 0,22 per stuk
Pak van 40 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,22 per stuk )
Was € 10,19
14 dagen levertijd
Polar G-serie barkoeling met klapdeur zwart 138L
Nieuw
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Vogue roestvast staal 1/2 gastronormbak 100 mm
LOW PRICE
Vogue roestvast staal 1/2 gastronormbak 100 mm

Inhoud: 6,2 L. Diepte: 100 mm. 201 roestvast staal

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Dynamic Dynamix staafmixer DMX160 - MX050
8% korting
8% korting
€ 173,99
Excl. BTW
Was € 189,99
Op voorraad
Magimix 5200XL Zwart (M)
13% korting
Magimix 5200XL Zwart (M)

Kommen van 3,6 L, 2,6 L en 1,2 L

13% korting
€ 419,99
Excl. BTW
Was € 479,99
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,83m
Tot 25% korting
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,83m

Materiaal: ABS en staal. Afmeting: 1,83m.

Tot 25% korting
Vanaf
€ 149,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue glazenkorf met 36 compartimenten
Tot 9% korting
Vogue glazenkorf met 36 compartimenten

Afmeting: 10(h)x50(b)x50(d)cm

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS serveerwagen 3 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm
LOW PRICE
Vogue RVS serveerwagen 3 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm

Afmetingen: 825(H) x 710(B) x 405(D) mm | Capaciteit: 128 kg

LOW PRICE
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)
vanaf € 1,25 per stuk
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)

57(H)x86(Ø)mm. Materiaal: RVS. Aantal stuks: 12

vanaf € 1,25 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 13,79
Excl. BTW
( € 1,15 per stuk )
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED vliegenlamp 100m²
Nieuw
25% korting
Eazyzap energiezuinige LED vliegenlamp 100m²

Eco lampen: 2 x 7 W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

25% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 60,99
Niet op voorraad
Jantex Microvezeldoeken Blauw 400x400mm (5 Stuks)
slechts € 0,80 per Unit
Jantex Microvezeldoeken Blauw 400x400mm (5 Stuks)

400(L)x400(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 5

slechts € 0,80 per Unit
Pak van 5 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,80 per Unit )
Was € 5,99
Op voorraad