Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 385-432 van 1034

nisbets

Producten 385-432 van 1034

Vogue Roestvrijstalen Stoofpan 24cm
17% korting
Vogue Roestvrijstalen Stoofpan 24cm

240(Ø)mm. 7 liter. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

17% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Polar C-serie roestvrijstalen staande koelkast 400L
19% korting
Polar C-serie roestvrijstalen staande koelkast 400L

185W. Totale bruikbare capaciteit: 238Ltr. R600a

19% korting
€ 789,99
Excl. BTW
Was € 979,99
Niet op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting zwart (4 stuks)
vanaf € 45,00 per stuk
Bolero Bistro hoge krukken met houten zitting zwart (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal. Mango houten zitting. Stapelbaar. Zithoogte: 760mm

vanaf € 45,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 169,99
Excl. BTW
( € 42,50 per stuk )
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 250ml (6 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Was € 25,99
Niet op voorraad
Wrapmaster 1000 compacte foliedispenser
Wrapmaster 1000 compacte foliedispenser

36,3(b)cm. Geschikt voor folies CB624 en CB625.

€ 32,99
Excl. BTW
Was € 33,49
Op voorraad
Polar U-serie 3-deurs counter met euronorm opslag 634L
9% korting
9% korting
€ 1.999,99
Excl. BTW
Was € 2.199,99
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m
19% korting
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m

30(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

19% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,39
Op voorraad
Bolero gietijzeren tafelvoet 72x39cm
Tot 11% korting
Bolero gietijzeren tafelvoet 72x39cm

Gietijzer. 720(H)x 395(B)mm. Standaard hoogte

Tot 11% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Buffalo Bistro dubbele contactgrill
25% korting
Buffalo Bistro dubbele contactgrill

Vermogen: 2.9kW. Dubbele grill. Platte boven- en geribbelde bovenplaten

25% korting
€ 314,99
Excl. BTW
Was € 419,99
Op voorraad
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal
LOW PRICE
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal

200(H) x 120(Ø)mm. Dubbelwandige isolatie

LOW PRICE
Vanaf
€ 8,89
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue houten snijplank 30,5 x 45,5cm
11% korting
Vogue houten snijplank 30,5 x 45,5cm

4,5(h)x30,5(b)x45,5(d)cm. Voedselveilig.

11% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue siliconen bakmat met anti-aanbaklaag 585 x 385 mm
32% korting
32% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 21,99
Op voorraad
Samsung magnetron 26L 1850W handmatige bediening
6% korting
6% korting
€ 729,99
Excl. BTW
Was € 779,99
Niet op voorraad
Bolero Perth Pavement Style Ronde Tafel Donker Marineblauw
24% korting
Bolero Perth Pavement Style Ronde Tafel Donker Marineblauw

Stalen frame en bovenkant. 710(H) x 600(Ø)mm

24% korting
€ 31,99
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/9 gastronorm bak 65mm
47% korting
47% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 6,19
Op voorraad
Schneider Aluminium bakplaat 530x325mm
13% korting
Schneider Aluminium bakplaat 530x325mm

530(D) x 325(W)mm. Aluminium

13% korting
€ 12,59
Excl. BTW
Was € 14,49
Op voorraad
Vogue RVS Inductie Koekenpan 20cm
26% korting
Vogue RVS Inductie Koekenpan 20cm

200(Ø)mm. 1L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M949.

26% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 26,99
Op voorraad
Polar C-Series tafelblad ijsblokjesmachine 15kg output
20% korting
Polar C-Series tafelblad ijsblokjesmachine 15kg output

Bullet ijs. 110W. Handmatige vulling. 2kg opslag. R600a

20% korting
€ 287,99
Excl. BTW
Was € 359,99
Op voorraad
Polar G-serie RVS vrieskist met deksel 378L
14% korting
14% korting
€ 750,99
Excl. BTW
Was € 876,99
Op voorraad
Polar G-Series koelwerkbank 900mm driedubbele dichte deur zwart 330L
29% korting
29% korting
€ 712,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Niet op voorraad
Vogue slagroompatronen (10 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
Vogue slagroompatronen (10 stuks)

Past op CB162, K637 & GG485 slagroomspuiten. Aantal stuks: 10

slechts € 0,50 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 4,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel vriezer RVS 140L
25% korting
Polar C-serie tafelmodel vriezer RVS 140L

150W | Netto capaciteit 78L | R600a

25% korting
€ 495,99
Excl. BTW
Was € 659,99
Niet op voorraad
Bolero peukenzuil buitenasbak wandmodel
36% korting
Bolero peukenzuil buitenasbak wandmodel

Materiaal: RVS. Afmeting: 46(h)x7,5(Ø)cm.

36% korting
€ 49,99
Excl. BTW
Was € 77,99
Op voorraad
Hygiplas pizzawiel zwart 10cm
Tot 21% korting
Hygiplas pizzawiel zwart 10cm

Afmeting: 10cm. Kleur: zwart.

Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie aanrechtvoorbereidingskoelkast met deksel 5x 1/4gn
8% korting
8% korting
€ 577,99
Excl. BTW
Was € 629,99
Niet op voorraad
Polar U-Series enkele deur vrieskast 650L
30% korting
Polar U-Series enkele deur vrieskast 650L

380W. Bruikbare capaciteit: 408L. 2/1GN compatibel

30% korting
€ 1.617,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Verwacht op 16/10/26
Samsung CM1099 1100W light-duty magnetron programmeerbaar
4% korting
4% korting
€ 429,99
Excl. BTW
Was € 449,99
Op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer en wringer blauw 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Olympia Harley tafelmessen 230mm (12 stuks)
slechts € 1,42 per stuk
slechts € 1,42 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)
vanaf € 47,75 per stuk
Bolero Bistro hoge barkrukken met rugleuning, houten zitting, Zwart (4 stuks)

Stalen frame. Zitting van mangohout. Zithoogte: 755 mm. FSC 100%

vanaf € 47,75 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 190,99
Excl. BTW
( € 47,75 per stuk )
Op voorraad
Vogue RVS mengkom 4,8L
19% korting
Vogue RVS mengkom 4,8L

Afmeting: 343(Ø)mm | Inhoud: 4,8L

19% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Vogue afkoelrek 330 x 530mm
33% korting
Vogue afkoelrek 330 x 530mm

Afmetingen: 330(B) x 530(L)mm | GN 1/1

33% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Magimix voedselsnijder T190
5% korting
Magimix voedselsnijder T190

150W. Snijmachine - Zilver

5% korting
€ 149,99
Excl. BTW
Was € 157,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 2/3 gastronorm deksel
13% korting
Vogue roestvrijstalen 2/3 gastronorm deksel

GN 2/3. Twee derde formaat. Compatibel met alle Vogue gastronormbakken in 2/3 formaat

13% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 9,19
Op voorraad
Olympia Henley theelepels 145mm (12 stuks)
slechts € 0,67 per stuk
Olympia Henley theelepels 145mm (12 stuks)

145(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,99
Excl. BTW
( € 0,67 per stuk )
Was € 9,59
Op voorraad
Polar G-serie slush ijsmachine 1x 12L
€ 1.484,99
Excl. BTW
Was € 1.499,99
Op voorraad
Vogue opzetrand voor glazenrek 25 vakken
Tot 21% korting
Vogue opzetrand voor glazenrek 25 vakken

45(H)x500(W)x500(D)mm. Maximale glasdiameter: 93mm. Vaatwasmachinebestendig

Tot 21% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Nisbets Essentials vrieskist 93L 574mm
15% korting
15% korting
€ 279,99
Excl. BTW
Was € 329,99
Op voorraad
Bolero inklapbare ronde tafel 183cm
Tot 29% korting
Tot 29% korting
Vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley tafelmessen 230mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley tafelmessen 230mm (12 stuks)

230(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Polar C-serie display vriezer met glazen deur 365L
28% korting
28% korting
€ 1.001,99
Excl. BTW
Was € 1.399,99
Op voorraad
Polar G-Series vrieskist met deksel 581L
22% korting
22% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.152,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5L
19% korting
Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5L

280(Ø)mm. 9,5L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M951.

19% korting
€ 42,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Vogue springvorm met anti-aanbaklaag 260 mm
20% korting
20% korting
€ 10,39
Excl. BTW
Was € 12,99
Op voorraad
Polar G-serie Dual Zone Wijnkoelkast roestvrij staal 109 flessen
17% korting
Polar G-serie Dual Zone Wijnkoelkast roestvrij staal 109 flessen

150W. Houdt tot 109 flessen. Netto capaciteit: 326Ltr

17% korting
€ 1.299,99
Excl. BTW
Was € 1.560,99
Niet op voorraad
Buffalo milkshake mixer
7% korting
Buffalo milkshake mixer

80W. Enkelvoudige kop

7% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Vogue afkoelrek 600 x 400mm
8% korting
Vogue afkoelrek 600 x 400mm

Afmeting: 600(B) x 400(D)mm

8% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Bolero Sevilla Ronde Parasol 3M Diameter Zwart
20% korting
Bolero Sevilla Ronde Parasol 3M Diameter Zwart

Kleur: marineblauw. Afmeting: 3(Ø)m

20% korting
€ 111,99
Excl. BTW
Was € 139,99
Op voorraad