Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 529-576 van 1034

nisbets

Producten 529-576 van 1034

Vogue houten handvat aluminium pizza schep 31x36cm
17% korting
Vogue houten handvat aluminium pizza schep 31x36cm

Bladlengte 30,5x35,5mm / Totale lengte 66cm

17% korting
€ 19,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Jantex zwart Deksel Voor 60/80L Slimme afvalbak
8% korting
Jantex zwart Deksel Voor 60/80L Slimme afvalbak

Compatibel met Jantex Slim Bins - FX149/DX965/DX966

8% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia glazen karaffen 1L (6 stuks)
slechts € 2,27 per stuk
Olympia glazen karaffen 1L (6 stuks)

1,03 liter | 1 liter. Aantal stuks: 6

slechts € 2,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,59
Excl. BTW
( € 2,27 per stuk )
Was € 16,99
Op voorraad
Buffalo dubbele milkshake mixer
18% korting
18% korting
€ 158,99
Excl. BTW
Was € 192,99
Op voorraad
Jantex Z vouw papieren handdoekjes Groen 1 laags 3000 vellen
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 3000 slechts
€ 29,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 42,99
Op voorraad
Olympia Solar wijnglazen 41cl x48 (24 stuks)
slechts € 1,92 per stuk
Olympia Solar wijnglazen 41cl x48 (24 stuks)

410 ml | 24 stuks | Aanbevolen serveereenheid 250 ml

slechts € 1,92 per stuk
Pak van 24 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 1,92 per stuk )
Was € 57,99
Op voorraad
Olympia Bead koffielepels 120mm (12 stuks)
slechts € 0,44 per stuk
Olympia Bead koffielepels 120mm (12 stuks)

120(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,44 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,19
Excl. BTW
( € 0,44 per stuk )
Was € 6,59
Op voorraad
Olympia Rocks Tumblers 28,5cl (48 Stuks)
slechts € 1,05 per stuk
slechts € 1,05 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 61,99
Op voorraad
Bolero Geborsteld Stalen Prullenbak Met Open Bovenkant Deksel 70L
25% korting
25% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 119,99
Op voorraad
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)
vanaf € 39,75 per stuk
Bolero Bistro hoge krukken met rugleuning met houten zitting Gun Metal (4 stuks)

Stalen frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 755mm. FSC 100%

vanaf € 39,75 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 158,99
Excl. BTW
( € 39,75 per stuk )
Op voorraad
Vogue RVS pastamandje 18cm
17% korting
Vogue RVS pastamandje 18cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 18(Ø)cm.

17% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 25,5cm
21% korting
Vogue gietijzeren inductie koekenpan 25,5cm

Gietijzer | 25,5(Ø)cm | Geschikt voor inductie

21% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,39
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie zwart
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie zwart

Universele maat. kleur: zwart. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Matfer Bourgeat plaatstalen bakplaat GN1/1
8% korting
Matfer Bourgeat plaatstalen bakplaat GN1/1

Materiaal: plaatstaal. Afmeting: 53(b)x32,5(d)cm.

8% korting
€ 16,99
Excl. BTW
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue Bistro broodmes 20,5cm
21% korting
21% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 18,99
Op voorraad
Hygiplas Click PP GN-bak 1/3 met deksel & 7 kleurclips 150 mm 5,3L (set van 4)
slechts € 7,25 per Unit
slechts € 7,25 per Unit
Pak van 4 slechts
€ 28,99
Excl. BTW
( € 7,25 per Unit )
Was € 36,99
14 dagen levertijd
Fiesta recyclebare koffiebekers enkelwandig zwart 340 ml (1000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 72,49
Op voorraad
Hygiplas koksmes 25,5cm blauw
26% korting
Hygiplas koksmes 25,5cm blauw

Lengte: 25,5cm. Materiaal: RVS. Blauw voor rauwe vis.

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Whites standaard sloof wit
Tot 17% korting
Whites standaard sloof wit

Kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 91,5(b)x76,2(l)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS inductie steelpan 3L
25% korting
Vogue RVS inductie steelpan 3L

200(Ø)mm. 3L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M949.

25% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Bolero markeringskoord zwart
61% korting
Bolero markeringskoord zwart

Zinken uiteinden. Lengte: 1,5m.

61% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 25,49
Op voorraad
Vogue RVS pastamand 15(Ø)cm
25% korting
Vogue RVS pastamand 15(Ø)cm

RVS | 16,5(H) x 15(Ø)cm | Voor K762

25% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue vierkante gietijzeren inductie grillpan 24,1cm
7% korting
Vogue vierkante gietijzeren inductie grillpan 24,1cm

Gietijzer | 24,1(b)x24,1(d)cm | Geschikt voor inductie

7% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare barkruk (2 stuks)

Stalen frame met kunststof zitting | Zithoogte 720mm

slechts € 37,50 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 84,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 100mm
31% korting
31% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia steakmessen met ronde punt hout (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbroek houtskool maat M
9% korting
9% korting
€ 20,99
Excl. BTW
Was € 22,99
Op voorraad
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertlepels 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Bolero 'D' Vorm Geborsteld Stalen Prullenbak Met Open Deksel 86L
14% korting
14% korting
€ 102,99
Excl. BTW
Was € 119,99
Niet op voorraad
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)

Maten: XS-XL. Materiaal: polykatoen.

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Olympia Enamel dinerborden 245mm (6 stuks)
slechts € 3,34 per stuk
Olympia Enamel dinerborden 245mm (6 stuks)

245(Ø)mm (9¾") geëmailleerd. Vlekbestendig

slechts € 3,34 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 3,34 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Bolero Rattan Rechthoekige Opvouwbare Tafel Zwart 6Ft
26% korting
26% korting
€ 48,99
Excl. BTW
Was € 65,99
Op voorraad
Buffalo heetwaterdispenser 4,7L
36% korting
36% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 93,99
Op voorraad
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)
slechts € 2,20 per stuk
Vogue Roomijsbakken 10L (40 stuks)

Capaciteit 10 L. Materiaal Kunststof

slechts € 2,20 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 2,20 per stuk )
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue RVS opscheplepel 1L
33% korting
Vogue RVS opscheplepel 1L

Materiaal: RVS | Capaciteit: 1 liter | Lengte: 160mm

33% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue RVS deksel 40cm
8% korting
Vogue RVS deksel 40cm

400(Ø)mm. RVS.

8% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Vogue glasrek 16 vakken
Tot 9% korting
Vogue glasrek 16 vakken

100(H)x500(W)x500(D)mm. Geschikt voor glazen tot 113mm breed

Tot 9% korting
Vanaf
€ 18,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Rosario Tumblers 350ml (6 Stuks)
slechts € 2,67 per stuk
slechts € 2,67 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 15,99
Excl. BTW
( € 2,67 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 24cm
27% korting
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 1,1L. Aluminium. Geschikt voor inductie. Anti-aanbaklaag

27% korting
€ 21,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)

Verpakkingseenheid: 500. Kleur: Wit en Bourgondië

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 79,49
Niet op voorraad
Vogue RVS deksel 14cm
28% korting
Vogue RVS deksel 14cm

140(Ø)mm. RVS. Compatibel met: M922.

28% korting
€ 5,29
Excl. BTW
Was € 7,39
Op voorraad
Olympia Enamel dinerborden 300mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 200mm
32% korting
Vogue RVS GN 2/1 bak 200mm

Diepte: 200 mm. Roestvrij staal 201

32% korting
€ 57,99
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
Olympia Harley koffielepels (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Bolero Valletta Grijs Latten Tuin tafel 780mm
44% korting
44% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 83,99
Niet op voorraad
Olympia Buckingham dessertlepels 180mm (12 stuks)
slechts € 0,57 per stuk
Olympia Buckingham dessertlepels 180mm (12 stuks)

180mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,57 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,79
Excl. BTW
( € 0,57 per stuk )
Was € 11,59
Op voorraad
Buffalo voedselstomer 6L 1000W
57% korting
57% korting
€ 69,99
Excl. BTW
Was € 162,99
Op voorraad
Olympia Bead steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,74 per stuk
Olympia Bead steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Getand lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,74 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 20,79
Excl. BTW
( € 1,74 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad