Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 577-624 van 1034

nisbets

Producten 577-624 van 1034

Bolero markeringskoord rood
62% korting
Bolero markeringskoord rood

Messing uiteinden. Lengte: 1,5m.

62% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Hygiplas Easytemp kleurcode thermometer paars
36% korting
Hygiplas Easytemp kleurcode thermometer paars

Bereik: -50 tot +300°C | Paars voor gebruik met allergenen

36% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 13,99
Op voorraad
Bolero zwart stalen afvalbak met open deksel
23% korting
Bolero zwart stalen afvalbak met open deksel

Materiaal: RVS en gepoedercoat staal. Inhoud: 40 liter.

23% korting
€ 70,99
Excl. BTW
Was € 91,99
Op voorraad
Buffalo soepketel koperafwerking
33% korting
Buffalo soepketel koperafwerking

230V. Capaciteit: 10L. 375(H) x 330(Ø) mm

33% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad
Bolero ronde stalen opklapbare tafel grijs 59,5cm
Tot 48% korting
Bolero ronde stalen opklapbare tafel grijs 59,5cm

Stalen frame en blad. 71(h)x59,5(Ø)cm.

Tot 48% korting
Vanaf
€ 31,99
Excl. BTW
Op voorraad
Europochette Bari Rood Bestekzakje met Servet (100 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
Europochette Bari Rood Bestekzakje met Servet (100 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 100. Kleur: Rood

slechts € 0,15 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 17,49
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 65mm
27% korting
Vogue RVS GN 2/1 bak 65mm

Diepte: 65mm. 201 roestvast staal

27% korting
€ 29,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Niet op voorraad
Whites halterschort wit
Tot 13% korting
Whites halterschort wit

Polykatoen. Afmeting: 710(b) x 960(l)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue deksel voor ijscontainer 10L (10 stuks)
Nieuw
slechts € 0,85 per stuk
slechts € 0,85 per stuk
Pak van 10 slechts
€ 8,49
Excl. BTW
( € 0,85 per stuk )
Was € 10,59
Op voorraad
Fiesta Recyclable bruine papieren tassen met platte handvatten klein (250 stuks)
slechts € 0,08 per Unit
slechts € 0,08 per Unit
Pak van 250 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 0,08 per Unit )
Was € 22,49
Op voorraad
Vogue slagroompatronen (50 stuks)
slechts € 0,44 per stuk
Vogue slagroompatronen (50 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. Geschikt voor slagroomspuiten CB162, K637 en GG485.

slechts € 0,44 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 0,44 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad
Buffalo heetwaterdispenser 4,7L handsfree
38% korting
38% korting
€ 57,99
Excl. BTW
Was € 93,99
Op voorraad
Vogue RVS deksel 32cm
2% korting
Vogue RVS deksel 32cm

320(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FB698.

2% korting
€ 15,99
Excl. BTW
Was € 16,39
Op voorraad
Olympia menumap Amerikaanse stijl zwart
21% korting
Olympia menumap Amerikaanse stijl zwart

Beschikbaar in A4 en A5. Toont 2 pagina's. Per stuk verkocht

21% korting
Vanaf
€ 2,59
Excl. BTW
Was € 3,29
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,00 per stuk
Olympia Kings serveerlepel (12 stuks)

200(L)mm. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,00 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 1,00 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Vogue RVS GN 1/6 bak 65mm
LOW PRICE
Vogue RVS GN 1/6 bak 65mm

Capaciteit: 1L. Diepte: 65mm. Roestvast staal 201

LOW PRICE
€ 4,19
Excl. BTW
Was € 6,79
Op voorraad
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille beker 310ml (6 stuks)

31cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
Hygiplas koksmes bruin 25cm
30% korting
Hygiplas koksmes bruin 25cm

Meslengte: 25cm. Gewicht: 204g. Bruin voor groenten

30% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder rood 102mm
Tot 21% korting
Hygiplas pizzasnijder rood 102mm

Afmetingen 102mm. Kleur: rood

Tot 21% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero RVS wandmodel asbak
61% korting
Bolero RVS wandmodel asbak

Materiaal: RVS. Afmeting: 412 (H) x 291 (W) x 198 (D) mm

61% korting
€ 28,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbroek blauw-wit geruit

Maten: XS tot 5XL | 66,0 tot 152,4 cm

Vanaf
€ 21,99
Excl. BTW
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 150mm (4 stuks)
Hygiplas Click Polypropyleen 1/2 Gastronormbak 150mm (4 stuks)

Inhoud: 8,9 liter, GN 1/2. Diepte: 150 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

Pak van 4 slechts
€ 36,79
Excl. BTW
( € 9,20 per Unit )
14 dagen levertijd
Olympia Harley dessertmessen RVS 205mm (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,20 per stuk
slechts € 1,20 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 1,20 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Jantex toiletrollen 2 laags (36 stuks)
slechts € 0,42 per stuk
Jantex toiletrollen 2 laags (36 stuks)

Ongeveer 320 2 laags vellen per rol. Velbreedte 92 mm. FSC Mix

slechts € 0,42 per stuk
Pak van 36 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,42 per stuk )
Was € 20,99
Op voorraad
Olympia sapglazen 13cl (12 stuks)
slechts € 0,59 per stuk
slechts € 0,59 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,99
Excl. BTW
( € 0,59 per stuk )
Was € 7,79
Op voorraad
Vanaf
€ 56,99
Excl. BTW
Was € 64,99
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)
slechts € 0,65 per stuk
Olympia Buckingham soeplepels (12 stuks)

175(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,65 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,69
Excl. BTW
( € 0,65 per stuk )
Was € 12,99
Op voorraad
Olympia Kristallon PP rechthoekig dienblad Rood 275x353mm
30% korting
Olympia Kristallon PP rechthoekig dienblad Rood 275x353mm

20(H) x 275(W) x 353(L)mm. 250g. Stapbaar

30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 34,5x26,5cm
30% korting
30% korting
€ 2,29
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw
4% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm blauw

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Blauw voor rauwe vis

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Fiesta Recyclebare koffiebekers enkelwandig zwart 225ml / 227ml (50 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 1,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Was € 3,49
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbroek zwart-wit geruit

Maten: XS tot en met 5XL | 66 cm tot en met 152 cm

Vanaf
€ 20,99
Excl. BTW
Whites Vegas unisex koksbuis korte mouw zwart 3XL
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Groen 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Groen 450g

Compatibel met Jantex Mopsteel HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Bolero ronde opklaptafel Ø153 cm wit
Tot 12% korting
Bolero ronde opklaptafel Ø153 cm wit

740(H) x 1530(Ø)mm. Per stuk verkocht

Tot 12% korting
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 40cm
17% korting
17% korting
€ 48,99
Excl. BTW
Was € 58,99
Op voorraad
Samsung Commerciële digitale magnetron 26 L 1850 W
6% korting
6% korting
€ 729,99
Excl. BTW
Was € 779,99
Niet op voorraad
Polar G Serie onderbouw ijsmachine 50kg opbrengst
25% korting
Polar G Serie onderbouw ijsmachine 50kg opbrengst

Kogelijs. 260W. Automatisch vullen. 10kg opslag. R290

25% korting
€ 749,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Op voorraad
Olympia RVS Ovale Serveerschaal 250 mm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 2,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-Serie backbar koeler met schuifdeuren 330L
Nieuw
11% korting
11% korting
€ 859,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Op voorraad
Vogue RVS inductie soeppan hoog 49L
21% korting
Vogue RVS inductie soeppan hoog 49L

400(Ø)mm. 49L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: T148.

21% korting
€ 128,99
Excl. BTW
Was € 163,99
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 340ml (48 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 45,99
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Was € 59,99
Op voorraad
Bolero inklapbare statafel 80cm
Tot 10% korting
Bolero inklapbare statafel 80cm

Materiaal: polypropyleen en staal. Hoogte: 110cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia ovale RVS serveerschaal 30cm
Tot 14% korting
Tot 14% korting
Vanaf
€ 3,79
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G Serie koelwerkbank met drie deuren 368L
22% korting
Polar G Serie koelwerkbank met drie deuren 368L

235W. Totale bruikbare capaciteit: 308 Ltr. R600a

22% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.149,99
Op voorraad
Olympia emaille soepborden 245mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
Olympia emaille soepborden 245mm (6 stuks)

245(Ø)mm | 24,45 cm. Aantal stuks: 6.

slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad