Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 673-720 van 1034

nisbets

Producten 673-720 van 1034

Polar C-serie Eco aanrecht IJs machine 11kg
29% korting
Polar C-serie Eco aanrecht IJs machine 11kg

Kogelijs. 130W. Handmatig vullen. 1kg Opslag. R600a

29% korting
€ 187,99
Excl. BTW
Was € 264,99
Niet op voorraad
Polar U-serie Counter Fridge 4 Drawers & 1 Door
15% korting
Polar U-serie Counter Fridge 4 Drawers & 1 Door

300W. Net capacity: 194Ltr. 4 drawers, 1 shelf

15% korting
€ 2.039,99
Excl. BTW
Was € 2.399,99
Op voorraad
Polar G-serie staande koelkast zwart 537L
20% korting
Polar G-serie staande koelkast zwart 537L

Capaciteit: 537L. 353W. 4 verstelbare schappen

20% korting
€ 1.080,99
Excl. BTW
Was € 1.350,99
Op voorraad
Polar U-serie snelkoeler/snelvriezer met touchscreen 40/28kg
15% korting
15% korting
€ 4.999,99
Excl. BTW
Was € 5.899,99
Op voorraad
Vogue RVS Gastronorm bakrek lang
16% korting
Vogue RVS Gastronorm bakrek lang

214(H)x246(B)x980(L)mm

16% korting
€ 119,99
Excl. BTW
Was € 142,99
Op voorraad
Bakpapier navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
slechts € 9,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 26,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Was € 33,99
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel zwart (2 stuks)
vanaf € 115,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel zwart (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Hoogte: 94cm.

vanaf € 115,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 229,99
Excl. BTW
( € 115,00 per stuk )
Op voorraad
Buffalo digitale planetaire mixer 30L
9% korting
9% korting
€ 1.649,99
Excl. BTW
Was € 1.815,99
Niet op voorraad
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 26cm
22% korting
Vogue aluminium koekenpan Teflon anti-aanbaklaag geschikt voor inductie 26cm

240(Ø)mm. Aluminium. Inductie compatibel. Anti-aanbaklaag

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad
Olympia Athena ovale coupeborden
slechts € 6,34 per stuk
Olympia Athena ovale coupeborden

Verkrijgbaar in 2 afmetingen

slechts € 6,34 per stuk
Vanaf
€ 37,99
Excl. BTW
( € 6,34 per stuk )
Olympia Kristallon PP Rechthoekig Dienblad Rood 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Olympia Harley opscheplepels 195mm (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Olympia Harley theelepels 140mm (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 7,39
Op voorraad
Polar G-serie gekoelde saladette 240L
10% korting
Polar G-serie gekoelde saladette 240L

RVS. Geschikt voor GN. 2 deuren.

10% korting
€ 825,99
Excl. BTW
Was € 917,99
Niet op voorraad
Vogue RVS deksel 20cm
Vogue RVS deksel 20cm

200(Ø)mm. RVS. Compatibel met: FC095.

€ 6,89
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Polar C-serie lage Koelkast Roestvrij Staal 150L
15% korting
Polar C-serie lage Koelkast Roestvrij Staal 150L

150W. Totale bruikbare capaciteit: 64 Ltr. R600a

15% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 589,99
Op voorraad
Buffalo food warmer met gantry 2x GN 1/1
28% korting
Buffalo food warmer met gantry 2x GN 1/1

1kW. 2 lampen. Ruimte voor 2x 1/1GN

28% korting
€ 262,99
Excl. BTW
Was € 366,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm
Nieuw
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder geel 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: geel

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)
slechts € 1,30 per stuk
Olympia Toughened gehard glas tumbler glazen 290ml 10oz (12 stuks)

290ml / 10oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue Enkele spoelbak met afdruipblad links 1000 mm
Nieuw
44% korting
Vogue Enkele spoelbak met afdruipblad links 1000 mm

Afmeting: 1000(B) x 600(D) mm | Zelfmontage

44% korting
€ 399,99
Excl. BTW
Was € 709,99
Op voorraad
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,52m
Tot 15% korting
Bolero ABS rechthoekige inklapbare tafel 1,52m

Materiaal: ABS en staal. Afmeting: 1,52m.

Tot 15% korting
Vanaf
€ 131,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas kunststof snijplankenrek met sleuven van 6x1,4cm
19% korting
19% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 15,99
Niet op voorraad
Buffalo tafelmodel planetaire mixer 9L
18% korting
Buffalo tafelmodel planetaire mixer 9L

550W. Capaciteit: 9 liter. Drie snelheden

18% korting
€ 644,99
Excl. BTW
Was € 784,99
Op voorraad
Polar G-serie 900mm barkoeling enkele deur 138L zwart
25% korting
Polar G-serie 900mm barkoeling enkele deur 138L zwart

Hoogte: 900mm | 180W | Enkele klapdeur

25% korting
€ 467,99
Excl. BTW
Was € 626,99
Op voorraad
Polar C-serie onderbouw vitrine koelkast 150L wit
22% korting
22% korting
€ 439,99
Excl. BTW
Was € 560,99
Op voorraad
Polar C Series dubbele deur koelkast 744L
25% korting
Polar C Series dubbele deur koelkast 744L

390W. Breedte: 1215mm. Capaciteit: 744L

25% korting
€ 1.299,99
Excl. BTW
Was € 1.739,99
Niet op voorraad
Polar G-serie slush ijsmachine 2x 12L
20% korting
20% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
Olympia broodmand met hoes vierkant
17% korting
17% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 7,19
Op voorraad
Polar U-serie dubbele deur Pizzacounter met Granieten Blad en Deegladen 290L
16% korting
16% korting
€ 1.937,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Op voorraad
Jantex roestvrijstalen papieren handdoekdispenser
26% korting
Jantex roestvrijstalen papieren handdoekdispenser

Materiaal: Roestvrij staal. Satijnen afwerking

26% korting
€ 39,99
Excl. BTW
Was € 53,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine met deksel 10x GN 1/4
6% korting
6% korting
€ 724,99
Excl. BTW
Was € 769,99
Niet op voorraad
Olympia broodmand met hoes rond
14% korting
14% korting
€ 5,99
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven
10% korting
Hygiplas zware snijplankhouder 10 sleuven

Roestvrij staal. Tien sleuven. Geschikt voor planken tot 30mm dik

10% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 38,99
Op voorraad
Bolero Bistro stalen stoel zwart (4 stuks)
vanaf € 42,50 per stuk
Bolero Bistro stalen stoel zwart (4 stuks)

Stalen frame en zitting. Zithoogte: 45cm. Stapelbaar.

vanaf € 42,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 169,99
Excl. BTW
( € 42,50 per stuk )
Op voorraad
Polar U-serie compatibele slush maker met laag suiker- en alcoholgehalte 2X 12L
27% korting
27% korting
€ 1.727,99
Excl. BTW
Was € 2.365,99
Op voorraad
Polar G-serie tafelmodel Ijs vriezer 4X Napoli Pannen
7% korting
7% korting
€ 920,99
Excl. BTW
Was € 988,99
Op voorraad
Buffalo Digitale Ondercounter Vaatwasser Met Afvoerpomp 500mm Mand 3.6Kw
9% korting
9% korting
€ 1.563,99
Excl. BTW
Was € 1.723,99
Niet op voorraad
Polar G-serie dubbele deur bier- en wijnkoelkast
22% korting
Polar G-serie dubbele deur bier- en wijnkoelkast

150W. 13 wijnrekken en 4 vlakke planken

22% korting
€ 1.399,99
Excl. BTW
Was € 1.784,99
Niet op voorraad
Polar U-serie 2-deurs gekoelde saladette 405L
6% korting
Polar U-serie 2-deurs gekoelde saladette 405L

Vermogen: 300W | Capaciteit: 12x GN 1/6 | Koelmiddel: R290

6% korting
€ 1.777,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad
Polar U-Serie vleesrijpingskast
10% korting
Polar U-Serie vleesrijpingskast

160W. Capaciteit: 400Ltr

10% korting
€ 2.601,99
Excl. BTW
Was € 2.890,99
Op voorraad
Bolero RVS tafelvoet vierkant 68x40cm
Tot 5% korting
Tot 5% korting
Vanaf
€ 97,49
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero opklapbare imitatiehout stoelen (2 stuks)
vanaf € 45,50 per stuk
Bolero opklapbare imitatiehout stoelen (2 stuks)

Stalen frame. Immitatiehouten zitting. Zithoogte: 48cm. 2 stuks.

vanaf € 45,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 90,99
Excl. BTW
( € 45,50 per stuk )
Op voorraad
Vogue aluminium anti-aanbak teflon platinum plus koekenpan 30cm
18% korting
Vogue aluminium anti-aanbak teflon platinum plus koekenpan 30cm

Maat: 30cm. Materiaal: Aluminium. Geschikt voor inductie.

18% korting
€ 30,99
Excl. BTW
Was € 37,99
Niet op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 10x GN 1/4
9% korting
9% korting
€ 687,99
Excl. BTW
Was € 759,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen 1/4 Gastronormbak 200 mm
48% korting
Vogue roestvrijstalen 1/4 Gastronormbak 200 mm

Capaciteit: 5.2 L. Diepte: 200 mm. 201 roestvrij staal

48% korting
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie wit
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie wit

Universele maat. kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Polar G-serie vis koelvitrine 225L
25% korting
25% korting
€ 1.427,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Op voorraad