Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 769-816 van 1034

nisbets

Producten 769-816 van 1034

Polar C-serie Onderbouw display vriezer 150L
10% korting
Polar C-serie Onderbouw display vriezer 150L

270W. Bruikbare capaciteit: 129Ltr. R290. Wit

10% korting
€ 972,99
Excl. BTW
Was € 1.079,99
Op voorraad
Olympia Kings steakmessen 23,8cm (12 stuks)
slechts € 1,84 per stuk
slechts € 1,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 21,99
Excl. BTW
( € 1,84 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Bolero Geborsteld Stalen Prullenbak Met Swingdeksel 70L
17% korting
17% korting
€ 94,99
Excl. BTW
Was € 114,99
Op voorraad
Bolero Parijse Stijl PE Rotan Barkrukken Groen Stip Mix (2 stuks)
vanaf € 106,00 per Unit
vanaf € 106,00 per Unit
Pak van 2 vanaf
€ 211,99
Excl. BTW
( € 106,00 per Unit )
Op voorraad
Bolero Bistro vierkante tafel grijs 66cm
Tot 9% korting
Bolero Bistro vierkante tafel grijs 66cm

Stapelbaar frame en blad. 76(h)x66(b)x66(d)cm.

Tot 9% korting
Vanaf
€ 89,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas officemesje 7,5cm wit
4% korting
Hygiplas officemesje 7,5cm wit

Lemmetlengte: 76mm. Gewicht: 20g. Wit voor zuivel

4% korting
€ 2,49
Excl. BTW
Was € 2,59
Op voorraad
Bolero vierkante RVS bistrotafel 70cm
Tot 6% korting
Bolero vierkante RVS bistrotafel 70cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x70(b)x70(d)cm.

Tot 6% korting
Vanaf
€ 114,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue inmaakpotten 285ml (6 stuks)
slechts € 2,40 per stuk
Vogue inmaakpotten 285ml (6 stuks)

Capaciteit: 12 | 285ml. Materiaal: Glas. Aantal stuks: 6

slechts € 2,40 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 14,39
Excl. BTW
( € 2,40 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
Olympia Bead soeplepels 170mm (12 stuks)

170(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,59
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 12,29
Niet op voorraad
Hygiplas koksmes 25,5cm wit
26% korting
Hygiplas koksmes 25,5cm wit

Lengte: 25,5cm. Materiaal: RVS. Wit voor kaas en brood.

26% korting
€ 7,69
Excl. BTW
Was € 10,39
Op voorraad
Buffalo inductie warmhoudplaat 1000W
57% korting
57% korting
€ 46,99
Excl. BTW
Was € 109,99
Op voorraad
Buffalo 10L heetwaterdispenser met filter
Nieuw
€ 672,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm
3% korting
Vogue Platinum Plus Teflon anti-aanbak RVS koekenpan 24cm

240(Ø)mm. 2,17L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M950.

3% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 28,99
Op voorraad
Bolero vierkante opklapbare stalen tafel grijs 60cm
Tot 3% korting
Bolero vierkante opklapbare stalen tafel grijs 60cm

Stalen frame en blad. 71(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 3% korting
Vanaf
€ 64,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue aluminium inductiekoekenpan met Teflon antiaanbaklaag 28cm
20% korting
Vogue aluminium inductiekoekenpan met Teflon antiaanbaklaag 28cm

260(Ø)mm. Aluminium. Geschikt voor inductie. Antiaanbaklaag

20% korting
€ 27,99
Excl. BTW
Was € 34,99
Op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 305x415mm
13% korting
13% korting
€ 3,29
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Geel 450g

Compatibel met Jantex Mopheft HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Polar G-serie enkeldeurs saladette koelwerkbank
3% korting
Polar G-serie enkeldeurs saladette koelwerkbank

125W | 109L | GN 1/1 formaat bakhouder

3% korting
€ 774,99
Excl. BTW
Was € 799,99
Op voorraad
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm
32% korting
Vogue RVS GN 2/1 bak 150mm

Diepte 150 mm. Roestvast staal 201

32% korting
€ 44,99
Excl. BTW
Was € 65,99
Op voorraad
Buffalo uittrekbare koepelwarmtelamp zilver 2,5 kW
54% korting
Buffalo uittrekbare koepelwarmtelamp zilver 2,5 kW

250 W. Snoerlengte: 280 tot 1520 mm

54% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 77,99
Op voorraad
Buffalo 600-Serie Bain Marie
12% korting
Buffalo 600-Serie Bain Marie

1,5 kW. Breedte: 400 mm. Capaciteit: 1/1GN. LET OP: Alleen aanrechtmodel. Onderkast wordt apart verkocht..

12% korting
€ 412,99
Excl. BTW
Was € 468,99
Op voorraad
Olympia antislip dienblad 30,5cm
16% korting
16% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Olympia Kings koffielepels 11,2cm (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Was € 7,59
Op voorraad
Bolero zinken muurhaak
48% korting
Bolero zinken muurhaak

Voor blauw markeringskoord U917.

48% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 9,59
Op voorraad
Bolero lage gegalvaniseerd stalen kruk met houten zitting (4 stuks)
slechts € 37,50 per stuk
slechts € 37,50 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 149,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Was € 159,99
Op voorraad
Vogue aluminium bakplaat 52x42cm
4% korting
Vogue aluminium bakplaat 52x42cm

20(H) x 521(B) x 419(D)mm. Aluminium

4% korting
€ 22,99
Excl. BTW
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)
slechts € 0,56 per stuk
Olympia Buckingham dessertvorken 185mm (12 stuks)

185(L)mm. 18/0 RVS. Druppelvormig handvat

slechts € 0,56 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,69
Excl. BTW
( € 0,56 per stuk )
Was € 11,39
Op voorraad
Vogue RVS deksel GN 2/1
13% korting
Vogue RVS deksel GN 2/1

GN 2/1. Met handgreep.

13% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Bolero Sevilla Ronde Parasol 3M Diameter Marineblauw
45% korting
Bolero Sevilla Ronde Parasol 3M Diameter Marineblauw

Kleur: marineblauw. Afmeting: 3(Ø)m

45% korting
€ 76,99
Excl. BTW
Was € 139,99
Niet op voorraad
Bolero aluminium tafelvoet 68x 65cm
Tot 17% korting
Bolero aluminium tafelvoet 68x 65cm

Aluminium. 68(h)x65(b)cm. Standaard hoogte.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Kings dessertlepels 17,8cm (12 stuks)
slechts € 0,84 per stuk
slechts € 0,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,99
Excl. BTW
( € 0,84 per stuk )
Was € 12,29
Op voorraad
Bolero vierkant tafelblad wit 60cm
Tot 2% korting
Bolero vierkant tafelblad wit 60cm

Afmeting: 60x60cm. Voorgeboord.

Tot 2% korting
Vanaf
€ 37,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley tafellepels (12 stuks)
slechts € 1,25 per stuk
slechts € 1,25 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Bolero ronde stalen terrastafel grijs 60cm
Tot 4% korting
Bolero ronde stalen terrastafel grijs 60cm

Stalen frame en blad. 71(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 4% korting
Vanaf
€ 78,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS 2/1 gastronormbak 40 mm
25% korting
25% korting
€ 26,99
Excl. BTW
Was € 35,99
Op voorraad
Hygiplas pizzasnijder wit 102mm
Tot 34% korting
Hygiplas pizzasnijder wit 102mm

Materiaal: 10/0 RVS. Afmetingen 102mm. Kleur: wit

Tot 34% korting
Vanaf
€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 200mm (2 stuks)
slechts € 21,50 per Unit
Hygiplas Click Polypropyleen 1/1 Gastronormbak 200mm (2 stuks)

Inhoud: 25,6 liter GN 1/1. Diepte: 200 mm. Met deksel en 7 gekleurde clips.

slechts € 21,50 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 42,99
Excl. BTW
( € 21,50 per Unit )
Was € 50,99
14 dagen levertijd
Hygiplas broodmes 21,6cm paars
Nieuw
23% korting
Hygiplas broodmes 21,6cm paars

Lemmetlengte: 203mm. Gewicht: 106,5 g. Paars voor allergenen

23% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 6,49
Niet op voorraad
Olympia Harley steakmessen 225mm (12 stuks)
slechts € 1,92 per stuk
Olympia Harley steakmessen 225mm (12 stuks)

225(L)mm. Gekarteld lemmet. 18/0 RVS

slechts € 1,92 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 22,99
Excl. BTW
( € 1,92 per stuk )
Was € 28,99
Op voorraad
Buffalo verstelbare hittelamp zilverkleur
49% korting
Buffalo verstelbare hittelamp zilverkleur

250 W. Snoerlengte: 280 tot 1520 mm

49% korting
€ 30,99
Excl. BTW
Was € 60,99
Op voorraad
Polar glazen rand
51% korting
Polar glazen rand

Past op GM499

51% korting
€ 116,99
Excl. BTW
Was € 239,99
Op voorraad
Bolero afzetkoord 2,5m zwart
70% korting
70% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Vogue softgrip vleesmes 20,5cm
14% korting
Vogue softgrip vleesmes 20,5cm

Lengte: 20,5cm. Materiaal: RVS met hoog koolstofgehalte.

14% korting
€ 14,99
Excl. BTW
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Kings dessertvorken 18,4cm (12 stuks)
slechts € 0,75 per stuk
slechts € 0,75 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Was € 11,29
Niet op voorraad
Jantex Kentucky Mopkop Rood 450g
20% korting
Jantex Kentucky Mopkop Rood 450g

Compatibel met Jantex Mopsteel HX240

20% korting
€ 3,99
Excl. BTW
Was € 4,99
Op voorraad
Vogue conservenpot 0,75L
21% korting
Vogue conservenpot 0,75L

Inhoud: 0,75L. Materiaal: glas.

21% korting
€ 5,49
Excl. BTW
Was € 6,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia Henley dessertmessen 220mm (12 stuks)

220(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 25,99
Op voorraad