Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 865-912 van 1034

nisbets

Producten 865-912 van 1034

Polar U-serie koelwerkbank 4 lades & 2 deuren
4% korting
Polar U-serie koelwerkbank 4 lades & 2 deuren

300W. Nettocapaciteit: 284Ltr. 4 lades, 2 legborden

4% korting
€ 2.499,99
Excl. BTW
Was € 2.600,99
Op voorraad
Buffalo Multifunctionele Groentebereidingsmachine
22% korting
22% korting
€ 550,99
Excl. BTW
Was € 708,99
Niet op voorraad
Polar U-serie premium 3-deurs barkoeling 355L
17% korting
17% korting
€ 1.251,99
Excl. BTW
Was € 1.499,99
Niet op voorraad
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 2 lades 4x GN 1/1
23% korting
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 2 lades 4x GN 1/1

460W | Capaciteit: 4x GN 1/1 150mm | Koelmiddel: R290

23% korting
€ 1.699,99
Excl. BTW
Was € 2.199,99
Niet op voorraad
Bolero Sevilla Vierkante Parasol 2X3M Crème
43% korting
Bolero Sevilla Vierkante Parasol 2X3M Crème

Kleur: Crème. Afmeting: 2(H)x3(B)m

43% korting
€ 73,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Niet op voorraad
Buffalo inductie soeppan fornuis 8kW
14% korting
Buffalo inductie soeppan fornuis 8kW

8kW. Geschikt voor pannen tot 559mm

14% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 1.050,99
Op voorraad
Polar G-serie vis koelvitrine 175L
34% korting
34% korting
€ 1.192,99
Excl. BTW
Was € 1.799,99
Op voorraad
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)
vanaf € 39,00 per stuk
Bolero opklapbare stoelen wit (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen en staal. Zithoogte: 44,5cm.

vanaf € 39,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 77,99
Excl. BTW
( € 39,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel met afdruiprek links

Zelfmontage | Breedtes: 1000 tot 1200 mm

Vanaf
Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank zwart 400L
20% korting
Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank zwart 400L

Capaciteit: 400L. 235W. 3 verstelbare schappen

20% korting
€ 954,99
Excl. BTW
Was € 1.192,99
Niet op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 8x GN 1/4
17% korting
17% korting
€ 581,99
Excl. BTW
Was € 699,99
Niet op voorraad
Polar G-serie slush ijsmachine 3x 12L
35% korting
35% korting
€ 1.699,99
Excl. BTW
Was € 2.599,99
Op voorraad
Polar U-Series ijsblokjesmachine gourmet 85kg output
22% korting
Polar U-Series ijsblokjesmachine gourmet 85kg output

Spray ijsblokjes. 1kW. Automatische vulling. 40kg opslag

22% korting
€ 2.160,99
Excl. BTW
Was € 2.753,99
Op voorraad
Polar G-serie tafelmodel snelkoeler/snelvriezer 8kg/5kg
8% korting
8% korting
€ 2.294,99
Excl. BTW
Was € 2.499,99
Op voorraad
Polar U-serie premium ijsmachine met een vermogen van 21 kg
26% korting
Polar U-serie premium ijsmachine met een vermogen van 21 kg

Sproei-systeem. 300W. Automatisch vullen. 4 kg opslag

26% korting
€ 929,99
Excl. BTW
Was € 1.254,99
Op voorraad
Bolero vierkante essen en aluminium tafel 70cm
Tot 10% korting
Bolero vierkante essen en aluminium tafel 70cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 72(h)x70(Ø)cm.

Tot 10% korting
Vanaf
€ 159,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie deli koelvitrine 385L
23% korting
Polar U-serie deli koelvitrine 385L

333W. Capaciteit: 385Ltr. Breedte: 1200mm

23% korting
€ 2.465,99
Excl. BTW
Was € 3.199,99
Op voorraad
Buffalo Digitale planetaire mixer 10L
6% korting
6% korting
€ 899,99
Excl. BTW
Was € 956,99
Niet op voorraad
Bolero opklapbare terrasstoelen grijs (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare terrasstoelen grijs (2 stuks)

Stalen frame en zitting. Zithoogte: 44cm. 2 stuks.

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero stalen en acaciahouten banken 100cm (2 stuks)
vanaf € 100,00 per stuk
Bolero stalen en acaciahouten banken 100cm (2 stuks)

Stalen frame. Houten zitting. 45(h)x100(b)x35(d)cm. 2 stuks.

vanaf € 100,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 189,99
Excl. BTW
( € 95,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero rechthoekige inklapbare tafel 6ft wit
13% korting
Bolero rechthoekige inklapbare tafel 6ft wit

738(H)x1821(L)x751(B)mm. RVS frame. Polyethyleen blad

13% korting
€ 129,99
Excl. BTW
Was € 149,99
Op voorraad
Polar G-Series verticale schuifdeur display koeling met lichtbak 950L zwart
40% korting
40% korting
€ 1.207,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Niet op voorraad
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 70cm
20% korting
Bolero vierkant tafelblad Rustic Oak 70cm

Stijl: Rustic Oak. Afmeting: 70x70cm. Voorgeboord.

20% korting
€ 67,99
Excl. BTW
Was € 84,99
Op voorraad
Polar C-serie energie-efficiënte koelkast met gebogen deur wit 86L
30% korting
30% korting
€ 390,99
Excl. BTW
Was € 560,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar G-serie Gastro 1-deurs koeling met glazen deur 600L
29% korting
29% korting
€ 1.053,99
Excl. BTW
Was € 1.479,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine met deksel 7x GN 1/4
20% korting
20% korting
€ 537,99
Excl. BTW
Was € 669,99
Niet op voorraad
Vogue RVS braadpan 320 mm
27% korting
Vogue RVS braadpan 320 mm

320(Ø)mm. 8L. RVS. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel M952.

27% korting
€ 63,99
Excl. BTW
Was € 87,99
Op voorraad
Bolero ronde parasol zwart 3m
Tot 30% korting
Bolero ronde parasol zwart 3m

Kleur: zwart. Afmeting: 2,52(h)x3(Ø)m

Tot 30% korting
Vanaf
€ 90,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero ronde parasol grijs 300cm
Tot 14% korting
Bolero ronde parasol grijs 300cm

Grijs | 2,52(H) x 3(Ø)m

Tot 14% korting
Vanaf
€ 95,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie gekoelde tapasvitrine 5xGN 1/3
26% korting
26% korting
€ 727,99
Excl. BTW
Was € 979,99
Op voorraad
Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank met marmeren werkblad 368L
23% korting
Polar G-serie 3-deurs koelwerkbank met marmeren werkblad 368L

Netto capaciteit 308L | 235W | Geschikt voor 9x GN 1/1 | R600a

23% korting
€ 928,99
Excl. BTW
Was € 1.199,99
Op voorraad
Bolero hoge kunstlederen barkruk met rugleuning donkerbruin
Tot 29% korting
Bolero hoge kunstlederen barkruk met rugleuning donkerbruin

Berkenhouten frame. Donkerbruin. Zithoogte: 76cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 129,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar U-serie energiezuinige staande koelkast met dubbele deur 1400L
12% korting
12% korting
€ 3.071,99
Excl. BTW
Was € 3.499,99
Op voorraad
Bolero Rond Tafelblad Urban Dark 60cm
Tot 37% korting
Bolero Rond Tafelblad Urban Dark 60cm

Stijl: Urban Dark. Afmeting: 60(Ø)cm. Voorgeboord.

Tot 37% korting
Vanaf
€ 49,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie rechtopstaande gekoelde bardisplay met 2 klapdeuren
32% korting
32% korting
€ 1.086,99
Excl. BTW
Was € 1.600,99
Op voorraad
Polar U-serie energiezuinige staande vriezer met één deur 700 L
15% korting
15% korting
€ 2.417,99
Excl. BTW
Was € 2.849,99
Niet op voorraad
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen stoelen met houten zitting (4 stuks)
vanaf € 53,75 per stuk
Bolero Bistro gegalvaniseerd stalen stoelen met houten zitting (4 stuks)

Gegalvaniseerd staal | Essenhouten zitting | Stapelbaar | Zithoogte 445mm

vanaf € 53,75 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 214,99
Excl. BTW
( € 53,75 per stuk )
Op voorraad
Polar U-serie enkeldeurs staande koelkast 560L
34% korting
Polar U-serie enkeldeurs staande koelkast 560L

250W. Bruikbare capaciteit: 408Ltr. 2/1GN compatibel

34% korting
€ 1.245,99
Excl. BTW
Was € 1.899,99
Niet op voorraad
Polar U-serie 3-deurs vrieswerkbank en achteropstand 417L
15% korting
15% korting
€ 1.954,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Niet op voorraad
Polar C Series dubbeldeurs koelkast 744L
31% korting
Polar C Series dubbeldeurs koelkast 744L

390W. Breedte: 1215mm. Capaciteit: 744L

31% korting
€ 1.099,99
Excl. BTW
Was € 1.599,99
Op voorraad
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)
vanaf € 35,50 per stuk
Bolero Bistro stalen hoge krukken gun metal (4 stuks)

Gepoedercoat staal. Zithoogte: 770mm. Stapelbaar.

vanaf € 35,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 141,99
Excl. BTW
( € 35,50 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie koelwerkbank met 6 laden
37% korting
37% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 2.529,99
Niet op voorraad
Bolero ronde parasol zwart 2,5 meter
Tot 8% korting
Bolero ronde parasol zwart 2,5 meter

Kleur: zwart. Afmeting: 2,37(h)x2,5(Ø)m

Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer met wringer groen 20Ltr
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Polar U-serie enkele deur bakkerijvriezer
22% korting
Polar U-serie enkele deur bakkerijvriezer

750W. Capaciteit: tot 18 trays. R290

22% korting
€ 1.830,99
Excl. BTW
Was € 2.349,99
Op voorraad
Polar U-Serie koelwerkbank met 2 deuren en 2 laden 242L
35% korting
Polar U-Serie koelwerkbank met 2 deuren en 2 laden 242L

300W. Twee verstelbare roosters. Gastronorm-compatibel

35% korting
€ 1.498,99
Excl. BTW
Was € 2.299,99
Op voorraad
Polar G-serie display vriezer met lichtkoof 412L
22% korting
22% korting
€ 1.411,99
Excl. BTW
Was € 1.799,99
Op voorraad
Polar C-serie tafelmodel vriezer wit 140L
8% korting
8% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Niet op voorraad