Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 721-768 van 1034

nisbets

Producten 721-768 van 1034

Polar C-serie wijnkoeling 28 flessen
Nieuw
40% korting
40% korting
€ 230,99
Excl. BTW
Was € 387,99
Op voorraad
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 1,21 per stuk
Olympia Henley dessertvork 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,21 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 14,49
Excl. BTW
( € 1,21 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Polar G-serie enkeldeurs slanke GN vrieskast
21% korting
21% korting
€ 1.419,99
Excl. BTW
Was € 1.799,99
Op voorraad
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 2 lades 6x GN 1/1
22% korting
Polar U-serie compacte koel-vrieswerkbank 2 lades 6x GN 1/1

500W | Capaciteit: 6x GN 1/1 150mm | R290

22% korting
€ 2.199,99
Excl. BTW
Was € 2.814,99
Op voorraad
Polar U-serie 2-deurs gekoelde saladette 527L
30% korting
Polar U-serie 2-deurs gekoelde saladette 527L

Vermogen: 450W | Capaciteit: 16x GN1/6 | Koelmiddel: R290

30% korting
€ 1.402,99
Excl. BTW
Was € 1.999,99
Op voorraad
Buffalo slanke verwarmde multideck
28% korting
Buffalo slanke verwarmde multideck

Capaciteit: 220Ltr. Vermogen: 1,65kW

28% korting
€ 1.237,99
Excl. BTW
Was € 1.713,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine met deksel 6x GN 1/4
19% korting
Polar G-serie opzetkoelvitrine met deksel 6x GN 1/4

110W | Capaciteit: 6 x 1/4GN | R600a

19% korting
€ 528,99
Excl. BTW
Was € 649,99
Niet op voorraad
Buffalo vrijstaande planetaire mixer 29L
3% korting
Buffalo vrijstaande planetaire mixer 29L

1.5kW. Capaciteit: 29 liter. Drie snelheden

3% korting
€ 1.999,90
Excl. BTW
Was € 2.070,99
Op voorraad
RVS flessenbak 107cm
17% korting
RVS flessenbak 107cm

15,5(h)x10,8(b)x107(l)cm

17% korting
€ 33,99
Excl. BTW
Was € 40,99
Op voorraad
Bolero Terracotta vierkante stalen lattentafel - 700 mm
13% korting
Bolero Terracotta vierkante stalen lattentafel - 700 mm

710 (H) x 700 (B) x 700 (D) mm. Afzonderlijk verkocht

13% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 126,99
Op voorraad
Polar G-Serie rechtopstaande display koeling 368L zwart
4% korting
4% korting
€ 866,99
Excl. BTW
Was € 899,99
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 350ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Was € 27,99
Op voorraad
Polar U-serie energiezuinige Enkele deur staand display vriezer
20% korting
20% korting
€ 2.692,99
Excl. BTW
Was € 3.365,99
Op voorraad
Polar G-serie staande vriezer zwart 537L
20% korting
Polar G-serie staande vriezer zwart 537L

Capaciteit: 537L. 510W. 4 verstelbare schappen

20% korting
€ 1.247,99
Excl. BTW
Was € 1.560,99
Op voorraad
Polar G-serie staande barkoeling/display koeling met schuifdeuren 490L zwart
13% korting
13% korting
€ 1.299,99
Excl. BTW
Was € 1.499,99
Niet op voorraad
Bolero afzetpaal met rode band
25% korting
25% korting
€ 77,99
Excl. BTW
Was € 103,99
Op voorraad
Olympia Kings Theelepel (12 stuks)
slechts € 0,63 per stuk
Olympia Kings Theelepel (12 stuks)

140(L)mm. Materiaal: 18/0 roestvrij staal

slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 9,49
Op voorraad
Polar U-serie vrieswerkbank 417L
20% korting
Polar U-serie vrieswerkbank 417L

RVS. Geschikt voor GN. 3 deuren.

20% korting
€ 1.759,99
Excl. BTW
Was € 2.199,99
Niet op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met klapdeuren zwart 208L
Nieuw
26% korting
26% korting
€ 570,99
Excl. BTW
Was € 769,99
Op voorraad
Bolero gietijzeren tafelvoet 73x61cm
Tot 10% korting
Bolero gietijzeren tafelvoet 73x61cm

Gietijzer. 735(H) x 610(Ø)mm. Standaard hoogte

Tot 10% korting
Vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia Henley soeplepels 180mm (12 stuks)

180(L)mm. 18/0 RVS. Hoogglans afwerking

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 18,39
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan rechtzijde 150x60cm
29% korting
29% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 819,99
Op voorraad
Bolero Perth inklapbare terrasstoelen Zwart (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero Perth inklapbare terrasstoelen Zwart (2 stuks)

800(H)x387(B)x471(D)mm. Zithoogte: 440mm. Poedergecoat staal

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
Buffalo Dubbele Ronde Belgische Wafelmaker
27% korting
Buffalo Dubbele Ronde Belgische Wafelmaker

2kW. Maakt tot 60x 180mm diameter wafels/uur

27% korting
€ 274,99
Excl. BTW
Was € 376,99
Niet op voorraad
Polar G-serie staande barkoeling/display koeling 307L zwart
35% korting
35% korting
€ 791,99
Excl. BTW
Was € 1.213,99
Op voorraad
Buffalo in hoogte verstelbare salamander grill
19% korting
19% korting
€ 468,99
Excl. BTW
Was € 580,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 8x GN 1/3
9% korting
9% korting
€ 897,99
Excl. BTW
Was € 987,99
Op voorraad
Buffalo staafmixer variabele snelheid 400mm as
33% korting
33% korting
€ 191,99
Excl. BTW
Was € 284,99
Op voorraad
Polar G-serie staande gastronorm vriezer met staldeur 600L
11% korting
Polar G-serie staande gastronorm vriezer met staldeur 600L

480W. Bruikbare inhoud: 387Ltr. Geschikt voor 2/1GN bakken

11% korting
€ 1.519,99
Excl. BTW
Was € 1.714,99
Niet op voorraad
Polar G-serie 1-deurs vrieswerkbank saladette 88L
Nieuw
3% korting
Polar G-serie 1-deurs vrieswerkbank saladette 88L

235W | Netto capaciteit 72L | R600a

3% korting
€ 1.121,99
Excl. BTW
Was € 1.159,99
Op voorraad
Vogue conservenpot 0,5L
23% korting
Vogue conservenpot 0,5L

Inhoud: 0,5L. Materiaal: glas.

23% korting
€ 4,79
Excl. BTW
Was € 6,19
Op voorraad
Buffalo warmhoudvitrine 46L
30% korting
Buffalo warmhoudvitrine 46L

Vermogen: 500W. Capaciteit: 4x GN 1/3.

30% korting
€ 329,99
Excl. BTW
Was € 468,99
Op voorraad
Olympia Harley dessertvork 180mm (12 stuks)
slechts € 0,87 per stuk
slechts € 0,87 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 10,39
Excl. BTW
( € 0,87 per stuk )
Was € 13,29
Op voorraad
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)

230ml / 8oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Polar U Series smalle koelwerkbank met dubbele deur
13% korting
Polar U Series smalle koelwerkbank met dubbele deur

300W. Netto capaciteit: 155L. 2 schappen

13% korting
€ 1.299,99
Excl. BTW
Was € 1.499,99
Op voorraad
Polar G-serie laag model barkoeling 128L
Nieuw
24% korting
24% korting
€ 458,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen voorbereidingstafel met opstaande rand 1200 mm
Tot 24% korting
Tot 24% korting
Vanaf
€ 259,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Jantex Kentucky rolemmer met wringer geel 20L
36% korting
36% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 55,99
Op voorraad
Bolero kunstlederen stoel met ronde rug (2 stuks)
vanaf € 140,00 per stuk
Bolero kunstlederen stoel met ronde rug (2 stuks)

Frame: berkenhout. Zitting: kunstleer. Zithoogte: 51cm.

vanaf € 140,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 279,99
Excl. BTW
( € 140,00 per stuk )
Niet op voorraad
Polar G-serie gekoelde saladette 254L
21% korting
Polar G-serie gekoelde saladette 254L

RVS. Geschikt voor GN. 2 deuren.

21% korting
€ 869,99
Excl. BTW
Was € 1.099,99
Op voorraad
Buffalo digitale barblender 2,5L
40% korting
Buffalo digitale barblender 2,5L

Digitale bediening | Zonder geluidskap

40% korting
€ 172,99
Excl. BTW
Was € 285,99
Op voorraad
Bolero Wilgstructuur Rechthoekige Wilg Midden Vouwtafel 6Ft
50% korting
50% korting
€ 48,99
Excl. BTW
Was € 97,99
Op voorraad
Polar G-serie barkoeling met klapdeur RVS 138L
Nieuw
10% korting
10% korting
€ 611,99
Excl. BTW
Was € 682,99
Op voorraad
Polar G-serie energiezuinige tapas display koelkast
28% korting
28% korting
€ 649,99
Excl. BTW
Was € 897,99
Op voorraad
Buffalo Bistro Dubbele Geribbelde Contactgrill
31% korting
Buffalo Bistro Dubbele Geribbelde Contactgrill

Vermogen: 2.9kW. Dubbele grill. Geribbelde boven- en onderplaten

31% korting
€ 280,99
Excl. BTW
Was € 409,99
Op voorraad
Bolero Perth Pavement Style Klapstoelen Met Houteffect (2 stuks)
slechts € 30,00 per stuk
slechts € 30,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 30,00 per stuk )
Was € 68,99
Niet op voorraad
Olympia Kristallon antislip dienblad 36cm
Tot 27% korting
Tot 27% korting
Vanaf
€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue pizzaschep 132cm
22% korting
Vogue pizzaschep 132cm

Large. 132cm lang met een 30,5x35,5cm blad.

22% korting
€ 24,99
Excl. BTW
Was € 31,99
Op voorraad