Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (466)
  • Zwart (179)
  • Wit (126)
  • Helder (60)
  • Bruin (42)
  • Grijs (41)
  • Blauw (29)
  • Rood (23)
  • Groen (16)
  • Paars (14)
  • Geel (10)
  • Crème (4)
  • Oranje (4)
  • Decoratief (3)
  • Gestreept (3)
  • Koper (3)
  • Bont (2)
  • Beige (1)
  • Roze (1)

Star Buys

Producten 625-672 van 1034

nisbets

Producten 625-672 van 1034

Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
Olympia steakmes houten heft 21,5cm (12 stuks)

21,5cm. Gekarteld lemmet. 12 stuks. Materiaal: 18/0 RVS

slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Buffalo Programmeerbare Commerciële Magnetron 25L 1000W
Nieuw
33% korting
Buffalo Programmeerbare Commerciële Magnetron 25L 1000W

1kW. 13A. Capaciteit: 25L. Programmeerbaar

33% korting
€ 239,99
Excl. BTW
Was € 359,99
Niet op voorraad
Bolero ronde stalen opklapbare tafel rood 59,5cm
Tot 8% korting
Bolero ronde stalen opklapbare tafel rood 59,5cm

Stalen frame en blad. 71(h)x59,5(Ø)cm.

Tot 8% korting
Vanaf
€ 56,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Olympia steakvork met houten heft (12 stuks)
slechts € 1,67 per stuk
slechts € 1,67 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 19,99
Excl. BTW
( € 1,67 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
Olympia Emaille mok 35cl (6 stuks)

35cl. Verpakkingseenheid: 6.

slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 16,39
Op voorraad
Buffalo soepketel RVS 10L
26% korting
26% korting
€ 74,99
Excl. BTW
Was € 100,99
Op voorraad
Polar U-serie dubbele staande vriezer met dubbele deur 1300L
21% korting
Polar U-serie dubbele staande vriezer met dubbele deur 1300L

480 W. Capaciteit: 954 liter. Geschikt voor 2/1 GN (Gastronorm)

21% korting
€ 2.447,99
Excl. BTW
Was € 3.099,99
Verwacht op 10/10/26
Polar G-serie 2-deurs koelwerkbank 240L
19% korting
Polar G-serie 2-deurs koelwerkbank 240L

155W | Netto capaciteit 201L | R600a

19% korting
€ 729,99
Excl. BTW
Was € 899,99
Op voorraad
Bolero stapelbare vierkante RVS tafel 70cm
Tot 39% korting
Bolero stapelbare vierkante RVS tafel 70cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x70(b)x70(d)cm.

Tot 39% korting
Vanaf
€ 67,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Fiesta Recyclable koffiebekers enkelwandig kraft 340ml (1000 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Was € 68,49
Op voorraad
Polar G-Serie pizzabereiding koelwerkbank 390L
25% korting
Polar G-Serie pizzabereiding koelwerkbank 390L

235W. Werkblad van roestvrij staal. R600a

25% korting
€ 1.203,99
Excl. BTW
Was € 1.611,99
Niet op voorraad
Polar C-serie onderbouw koelkast wit - 150L
10% korting
Polar C-serie onderbouw koelkast wit - 150L

150W. Totale bruikbare capaciteit: 64 Ltr. R600a

10% korting
€ 485,99
Excl. BTW
Was € 539,99
Niet op voorraad
Bolero essenhouten opklapbare terrastafel vierkant 60cm
Tot 12% korting
Bolero essenhouten opklapbare terrastafel vierkant 60cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 73(h)x60(b)x60(b)cm

Tot 12% korting
Vanaf
€ 124,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie Gekoelde Buffetbar zwart
4% korting
Polar G-serie Gekoelde Buffetbar zwart

170W. Capaciteit: 4x 1/1GN

4% korting
€ 2.294,99
Excl. BTW
Was € 2.399,99
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen koekenpan met Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag 28cm
5% korting
Vogue roestvrijstalen koekenpan met Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag 28cm

280(Ø)mm. 2.97 L. Roestvrij staal. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: M951.

5% korting
€ 34,99
Excl. BTW
Was € 36,99
Op voorraad
Polar G-serie opzetkoelvitrine 9x GN 1/3
4% korting
4% korting
€ 958,99
Excl. BTW
Was € 999,99
Op voorraad
Buffalo vleessnijmachine 25cm snijblad
8% korting
8% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 540,99
Op voorraad
Buffalo 8L Pastakoker
9% korting
Buffalo 8L Pastakoker

Capaciteit: 8 liter

9% korting
€ 399,99
Excl. BTW
Was € 438,99
Op voorraad
Magimix Gelato Expert 11680 ijsmachine
Nieuw
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages
13% korting
Vogue rek voor pizzaplaten 11 etages

11 hoog met 6cm tussenruimte tussen de etages.

13% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 52,99
Op voorraad
Araven ingrediëntenbak 22L
32% korting
Araven ingrediëntenbak 22L

GN 1/1. Inhoud: 22L.

32% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 35,49
Op voorraad
Polar U-serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417L
19% korting
Polar U-serie Koelwerkbank met Drie Deuren en Opstand 417L

350W. Totale bruikbare inhoud: 358Ltr. R600a

19% korting
€ 1.599,99
Excl. BTW
Was € 1.979,99
Op voorraad
Polar G-serie koelvitrine 6x GN 1/4
14% korting
Polar G-serie koelvitrine 6x GN 1/4

1400mm | Voor saladette G623

14% korting
€ 535,99
Excl. BTW
Was € 624,99
Niet op voorraad
Olympia Bead dessertmes (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met blinde klapdeuren zwart 208L
Nieuw
25% korting
25% korting
€ 599,99
Excl. BTW
Was € 799,99
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan rechterzijde 180x60cm
27% korting
27% korting
€ 609,99
Excl. BTW
Was € 839,99
Op voorraad
Polar G-serie display vrieskist 270L
Nieuw
6% korting
Polar G-serie display vrieskist 270L

250 W | 1195 mm breed | R290

6% korting
€ 713,99
Excl. BTW
Was € 759,99
Niet op voorraad
Polar G-serie Enkeldeurs slanke GN kastkoelkast
22% korting
22% korting
€ 1.215,99
Excl. BTW
Was € 1.549,99
Op voorraad
Polar G-serie display koeling 218L wit
38% korting
Polar G-serie display koeling 218L wit

Wit. 1 glazen deur. R600a.

38% korting
€ 599,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Niet op voorraad
Vogue bonnenhouder 45,5cm
38% korting
Vogue bonnenhouder 45,5cm

46cm / 455mm | Biedt plaats aan 3 tot 4 bonnen

38% korting
€ 7,49
Excl. BTW
Was € 11,99
Op voorraad
Vogue RVS werktafel zonder achteropstand 90x150x60cm
Tot 18% korting
Tot 18% korting
Vanaf
€ 269,99
Excl. BTW
Op voorraad
Samsung Magnetron voor licht gebruik met handmatige bediening 26L 1100W CM1099
15% korting
15% korting
€ 369,99
Excl. BTW
Was € 434,99
Op voorraad
Polar U-serie Energiezuinige 3-deurs Koelwerkbank 474L
10% korting
10% korting
€ 2.615,99
Excl. BTW
Was € 2.899,99
Op voorraad
Vogue RVS werktafel zonder achteropstand 90x60x60cm
Tot 10% korting
Tot 10% korting
Vanaf
€ 215,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)
vanaf € 0,84 per stuk
Olympia brandpasta 2 uur (12 stuks)

57(H)x62(Ø)mm. Verpakkingshoeveelheid: 12 stuks

vanaf € 0,84 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
( € 0,75 per stuk )
Op voorraad
Vogue roestvrijstalen werktafel 1200 mm
Tot 15% korting
Vogue roestvrijstalen werktafel 1200 mm

Zelfmontage. Breedte: 1200 mm

Tot 15% korting
Vanaf
€ 249,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 20cm
31% korting
Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 20cm

200(Ø)mm. 800ml. Aluminium. Geschikt voor inductie. Anti-aanbaklaag

31% korting
€ 17,99
Excl. BTW
Was € 25,99
Op voorraad
Polar U-serie 6-Pan IJs Vitrine Kast vriezer
2% korting
Polar U-serie 6-Pan IJs Vitrine Kast vriezer

880W. Capaciteit: 6x 1/3GN of 6 Napoli bakken

2% korting
€ 3.626,99
Excl. BTW
Was € 3.699,99
Op voorraad
Olympia RVS antislip dienblad rond 35,5cm
18% korting
18% korting
€ 12,49
Excl. BTW
Was € 15,29
Op voorraad
Olympia emaille rechthoekige schalen 280 x 190 mm (6 stuks)
slechts € 3,50 per stuk
slechts € 3,50 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 20,99
Excl. BTW
( € 3,50 per stuk )
Was € 26,99
Op voorraad
Polar U-serie Geventileerde 2-deurs saladette 257L
10% korting
Polar U-serie Geventileerde 2-deurs saladette 257L

Capaciteit: 257L. 870(H)x903(B)x700(D)mm

10% korting
€ 963,99
Excl. BTW
Was € 1.069,99
Op voorraad
Vogue RVS spoeltafel dubbele spoelbak aan linkerzijde 150x60cm
Nieuw
29% korting
29% korting
€ 579,99
Excl. BTW
Was € 819,99
Op voorraad
Bolero gepolijste RVS afzetpaal met zwarte band 3m (2 stuks)
slechts € 45,00 per Unit
Bolero gepolijste RVS afzetpaal met zwarte band 3m (2 stuks)

Hoogte: 965mm. Materiaal: RVS. 3m zwarte band

slechts € 45,00 per Unit
Pak van 2 slechts
€ 89,99
Excl. BTW
( € 45,00 per Unit )
Was € 103,99
Niet op voorraad
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek donkerbruin - (2 stuks)
vanaf € 83,00 per stuk
Bolero eigentijdse kunstlederen eetkamerstoel antiek donkerbruin - (2 stuks)

Berkenhouten frame. Antiek donkerbruin kunstleder. Zithoogte: 51cm.

vanaf € 83,00 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 165,99
Excl. BTW
( € 83,00 per stuk )
Op voorraad
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm
Tot 29% korting
Bolero rechthoekige stalen en acaciahouten tafel 120x80cm

Stalen frame. Houten blad. 74(h)x120(b)x80(d)cm.

Tot 29% korting
Vanaf
€ 164,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm
Tot 43% korting
Bolero rechthoekige klaptafel wit 152cm

737(H) x 1520(B) x 753(D) mm. Per stuk verkocht

Tot 43% korting
Vanaf
€ 84,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G Serie Saladette koelwerkbank 368L
29% korting
29% korting
€ 819,99
Excl. BTW
Was € 1.159,99
Niet op voorraad
Olympia Kristallon polypropyleen dienblad grijs 45 x 35cm
12% korting
12% korting
€ 3,79
Excl. BTW
Was € 4,29
Op voorraad