Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (89)
  • Helder (56)
  • Zwart (55)
  • Wit (32)
  • Bruin (30)
  • Blauw (12)
  • Rood (11)
  • Grijs (7)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Goud (4)
  • Bont (3)
  • Crème (3)
  • Beige (2)
  • Decoratief (2)
  • Geel (2)
  • Oranje (2)
  • Paars (1)

Buitenmeubilair uitverkoop

Producten 193-240 van 330

nisbets

Producten 193-240 van 330

Whites halterschort blauw-wit gestreept met zak
Whites halterschort blauw-wit gestreept met zak

Polykatoen. Afmeting: 71,1(b)x96,5(l)cm.

Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Krantenprint frietpapier (1100 stuks)
slechts € 0,10 per stuk
slechts € 0,10 per stuk
Pak van 1100 slechts
€ 107,99
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Op voorraad
Glasrek ijzer 41cm
Glasrek ijzer 41cm

3,6(h)x11,5(b)x41(d)cm

€ 9,09
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas kleurcode serveertang bruin 30cm
Hygiplas kleurcode serveertang bruin 30cm

RVS. Lengte: 300mm. Bruin handvat. Voor het serveren van groenten.

€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Maatschenker hendel 3,5cl
LOW PRICE
LOW PRICE
€ 9,19
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels zaterdag 50x50mm (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week sticker zondag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Vetvrij papier krantopdruk 27x42cm (500 stuks)
slechts € 0,12 per stuk
slechts € 0,12 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 0,12 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Recyclable gerecyclede lunch servetten 33x33cm 2laags 1/4 vouw kraft (2000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Buffalo dubbele milkshake mixer
18% korting
18% korting
€ 158,99
Excl. BTW
Was € 192,99
Op voorraad
Olympia Rocks Tumblers 28,5cl (48 Stuks)
slechts € 1,05 per stuk
slechts € 1,05 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 61,99
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie zwart
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie zwart

Universele maat. kleur: zwart. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Tosti papier (100 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Tosti papier (100 stuks)

GN 1/2. 100 stuks.

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Op voorraad
Whites slagersstreep halterschort blauw/wit
LOW PRICE
Whites slagersstreep halterschort blauw/wit

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

LOW PRICE
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue kunststof opbergdoos
LOW PRICE
Vogue kunststof opbergdoos

Capaciteit: 18Ltr. Afmeting: 130(H) x 545(B) x 380(D)mm

LOW PRICE
€ 8,99
Excl. BTW
Was € 11,19
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 17,9cm (50 stuks)
slechts € 0,10 per stuk
slechts € 0,10 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,79
Excl. BTW
( € 0,10 per stuk )
Op voorraad
Whites standaard sloof wit
Tot 17% korting
Whites standaard sloof wit

Kleur: wit. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 91,5(b)x76,2(l)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas kleurgecodeerde serveertang zwart 405mm
€ 6,59
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia acaciahouten plank rond 35,5mm
23% korting
23% korting
€ 20,39
Excl. BTW
Was € 26,49
Op voorraad
Olympia cocktaillepel zwart
Olympia cocktaillepel zwart

3,4(b)x29(l)cm. Zwart.

€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection cognacglazen 40cl (6 stuks)
slechts € 3,14 per stuk
slechts € 3,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,79
Excl. BTW
( € 3,14 per stuk )
Op voorraad
Bolsius Lowboy kaarsen rood (12 stuks)
slechts € 2,84 per stuk
Bolsius Lowboy kaarsen rood (12 stuks)

Brandtijd: 75 uur. 12 stuks.

slechts € 2,84 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 33,99
Excl. BTW
( € 2,84 per stuk )
Op voorraad
Vetvrij papier zonder opdruk 25,5x40,6cm (500 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)
slechts € 9,00 per stuk
Nisbets Essentials koksbuis wit (2 stuks)

Maten: XS-XL. Materiaal: polykatoen.

slechts € 9,00 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 17,99
Excl. BTW
( € 9,00 per stuk )
Gerecyclede servetten van kraftpapier 2-laags (2000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 75,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week etiketten woensdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten theelepels (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,79
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta recyclebare servetten 40x40cm 2-laags 1/8 vouw wit (2000 stuks)
slechts € 0,04 per stuk
slechts € 0,04 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 67,99
Excl. BTW
( € 0,04 per stuk )
Op voorraad
RVS fijne zeef/strainer 20(L) x 7,5(Ø)cm
12% korting
RVS fijne zeef/strainer 20(L) x 7,5(Ø)cm

45(H) x 75(B) x 200(D)mm | RVS

12% korting
€ 4,99
Excl. BTW
Was € 5,69
Op voorraad
Bolero vierkante opklapbare stalen tafel turquoise 60cm
Bolero vierkante opklapbare stalen tafel turquoise 60cm

Stalen frame en blad. 71(h)x60(b)x60(d)cm.

Vanaf
€ 64,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels maandag 50x50mm (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Voorgeperforeerde vershoudfolie 45cmx500m (3 stuks)
slechts € 17,33 per stuk
slechts € 17,33 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 51,99
Excl. BTW
( € 17,33 per stuk )
Op voorraad
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Europochette Bourgondië Bestekzakje met Wit Servet (500 stuks)

Verpakkingseenheid: 500. Kleur: Wit en Bourgondië

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 79,49
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 26cm (50 stuks)
slechts € 0,19 per stuk
slechts € 0,19 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 9,19
Excl. BTW
( € 0,19 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadozen 23cm (100 stuks)

237(L)x237(B)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 100 stuks. FSC Recycled

slechts € 0,28 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 27,49
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Papieren placemat lichtbruin (500 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
RVS barmaatje 17,5cl
€ 6,49
Excl. BTW
Niet op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten dessertlepels 16,6cm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels donderdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels dinsdag (500 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Hygiplas verwijderbare dag van de week labels dinsdag (500 stuks)

Label afmetingen: 50(B)x50(L)mm. Kleur: geel

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 13,49
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare voedselbakjes (50 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 4,39
Olympia Kristallon polycarbonaat kan 0,9L
53% korting
53% korting
€ 1,80
Excl. BTW
Was € 3,79
Op voorraad
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta composteerbare papieren rietjes groen gestreept (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboe spiesjes 120mm (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,69
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chime Crystal Champagne glazen 225 ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)
slechts € 3,27 per stuk
Olympia Chime wijnglazen 62cl (6 stuks)

620ml. 6 stuks. Aanbevolen schenkmaat: 250ml

slechts € 3,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,59
Excl. BTW
( € 3,27 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Europochette Bari Rood Bestekzakje met Servet (100 stuks)
slechts € 0,15 per stuk
Europochette Bari Rood Bestekzakje met Servet (100 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 100. Kleur: Rood

slechts € 0,15 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 14,99
Excl. BTW
( € 0,15 per stuk )
Was € 17,49
Op voorraad
Whites halterschort wit
Tot 13% korting
Whites halterschort wit

Polykatoen. Afmeting: 710(b) x 960(l)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad

Buitenmeubilair uitverkoop