Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (89)
  • Helder (56)
  • Zwart (55)
  • Wit (32)
  • Bruin (30)
  • Blauw (12)
  • Rood (11)
  • Grijs (7)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Goud (4)
  • Bont (3)
  • Crème (3)
  • Beige (2)
  • Decoratief (2)
  • Geel (2)
  • Oranje (2)
  • Paars (1)

Buitenmeubilair uitverkoop

Producten 97-144 van 330

nisbets

Producten 97-144 van 330

Vogue roestvrijstalen keukenschap 150cm
Vogue roestvrijstalen keukenschap 150cm

Afmeting: 1500(B) x 300(D) mm. Materiaal: roestvrij staal. Beugels meegeleverd. Maximale belasting: 50 kg.

€ 164,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Antislip blauwe wegwerpspuitzakken (100 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
Vogue Antislip blauwe wegwerpspuitzakken (100 stuks)

Afmeting per zak: 510 x 460 mm | Polyethyleen

slechts € 0,18 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Op voorraad
Olympia condimenthouder met 6 vakken roestvrij staal
13% korting
Olympia condimenthouder met 6 vakken roestvrij staal

6x 0,57 L. Afmeting: 76(H)x 460(B)x 152(D)mm. Materiaal: roestvrij staal

13% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Bolero stapelbare aluminium stoelen (4 stuks)
vanaf € 67,50 per stuk
Bolero stapelbare aluminium stoelen (4 stuks)

Aluminium frame en zitting | Zithoogte: 45cm | Stapelbaar.

vanaf € 67,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 269,99
Excl. BTW
( € 67,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)
vanaf € 77,50 per stuk
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)

Aluminium frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 730 mm. Stapelbaar

vanaf € 77,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 309,99
Excl. BTW
( € 77,50 per stuk )
Op voorraad
Europochette zwart bestekzakje met wit servet (500 stuks)
slechts € 0,14 per stuk
Europochette zwart bestekzakje met wit servet (500 stuks)

Verpakkingshoeveelheid: 500. Kleur: Zwart en wit

slechts € 0,14 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 69,99
Excl. BTW
( € 0,14 per stuk )
Was € 79,49
Op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 610 mm
33% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 610 mm

610 mm | Biedt plaats aan 4 tot 5 bonnen

33% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 14,99
Op voorraad
Vogue voorraadrek met 4 schappen 122x61cm
Tot 17% korting
Vogue voorraadrek met 4 schappen 122x61cm

Afmeting: 1853(H) x 1220(B) x 610(D) mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 17% korting
Vanaf
€ 169,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites Boston unisex koksbuis korte mouw wit

Kleur: Wit. Maten: XS t/m XXL.

Vanaf
€ 10,59
Excl. BTW
Vogue torenrek van draad met 4 etages 610x610mm
26% korting
Vogue torenrek van draad met 4 etages 610x610mm

Afmetingen: 1830(H) x 610(W) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

26% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 135,99
Op voorraad
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m
22% korting
Vogue aluminiumfolie 44cm x 75m

44(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

22% korting
€ 13,99
Excl. BTW
Was € 17,89
Op voorraad
Olympia rubber barmat 450 x 300mm
Olympia rubber barmat 450 x 300mm

445(B) x 300(D)mm / 44,5 x 29,8 cm

€ 17,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Zware theedoek Blauw
Tot 9% korting
Vogue Zware theedoek Blauw

Afmeting: 762 x 508 mm | Polykatoen

Tot 9% korting
Vanaf
€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Donderdag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse hamburgerdoosjes 152mm (500 stuks)
slechts € 0,20 per stuk
slechts € 0,20 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 95,99
Excl. BTW
( € 0,20 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met klapdeuren zwart 198L
Nieuw
12% korting
12% korting
€ 659,99
Excl. BTW
Was € 749,99
Op voorraad
Olympia RVS standaard voor wijnkoeler K406
22% korting
22% korting
€ 36,49
Excl. BTW
Was € 46,99
Op voorraad
Whites halterschort kobaltblauw
Whites halterschort kobaltblauw

Polykatoen. Afmetingen 710(b) x 960(l) mm

Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS keukenschap 90cm
Vogue RVS keukenschap 90cm

Afmeting: 900(B) x 300(D)mm. Materiaal: roestvast staal. Beugels inbegrepen. Maximale belasting: 50kg.

€ 88,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites halterschort marineblauw
Tot 13% korting
Whites halterschort marineblauw

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia acryl zout en pepermolen 102 mm
LOW PRICE
Olympia acryl zout en pepermolen 102 mm

102(H)x 61(Ø)mm/ 10.16x 6.35 cm.

LOW PRICE
€ 4,69
Excl. BTW
Was € 5,79
Op voorraad
Olympia longdrinkglazen 285ml zonder vulstreep (48 stuks)
slechts € 0,82 per stuk
slechts € 0,82 per stuk
Pak van 48 slechts
€ 38,99
Excl. BTW
( € 0,82 per stuk )
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia bonprikker
17% korting
Olympia bonprikker

150(H) x 150(Ø). RVS

17% korting
€ 1,49
Excl. BTW
Was € 1,79
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 590ml
11% korting
11% korting
€ 7,99
Excl. BTW
Was € 8,99
Op voorraad
Whites polykatoen halterschort grijs
Whites polykatoen halterschort grijs

Polykatoen. Afmetingen: 710(b) x 960(l)mm

Vanaf
€ 6,59
Excl. BTW
Op voorraad
Lunchservet wit 330 x 330 mm 1 laags 1/4 vouw (5000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Lunchservet wit 330 x 330 mm 1 laags 1/4 vouw (5000 stuks)

1 laags. Afmeting: 330(B) x 330(L) mm. Verpakkingsgrootte: 5000 vellen

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 5000 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Olympia geborsteld RVS wijn- en champagnekoeler 19cm
22% korting
Olympia geborsteld RVS wijn- en champagnekoeler 19cm

19(h)x19(Ø)cm | Geschikt voor K407, CD957 en DP115

22% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 16,69
Op voorraad
Hygiplas kleurgecodeerde rode serveertang 300mm
LOW PRICE
Hygiplas kleurgecodeerde rode serveertang 300mm

Lengte: 300mm | Roestvrij staal met rode greep voor gebruik met rauw vlees

LOW PRICE
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse maaltijddozen 182mm (250 stuks)
slechts € 0,24 per stuk
slechts € 0,24 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 58,99
Excl. BTW
( € 0,24 per stuk )
Op voorraad
Vogue stalen draad wandrek 61cm
18% korting
Vogue stalen draad wandrek 61cm

Afmeting: 610(B) x 360(D)mm. Materiaal: chroomgecoat staal. Maximale belasting: 30kg.

18% korting
€ 34,49
Excl. BTW
Was € 41,99
Op voorraad
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)
vanaf € 80,50 per stuk
Bolero aluminium en essenhouten stoelen (4 stuks)

Aluminium frame. Essenhouten zitting. Zithoogte: 43,5cm. Stapelbaar.

vanaf € 80,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 321,99
Excl. BTW
( € 80,50 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia karaf 0,5L (6 stuks)
slechts € 1,39 per stuk
slechts € 1,39 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 8,29
Excl. BTW
( € 1,39 per stuk )
Was € 9,99
Op voorraad
Duralex Picardie Tumblers 13cl (6 Stuks)
slechts € 1,32 per stuk
slechts € 1,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 7,89
Excl. BTW
( € 1,32 per stuk )
Op voorraad
Vogue stalen draad wandplank 120cm
23% korting
Vogue stalen draad wandplank 120cm

Afmetingen: 1220(B) x 360(D)mm. Materiaal: verchroomd staal. Maximale belasting: 30kg.

23% korting
€ 43,99
Excl. BTW
Was € 56,99
Op voorraad
Nisbets Essentials enkele friteuse 5L 3000W
12% korting
12% korting
€ 114,99
Excl. BTW
Was € 129,99
Op voorraad
Vogue RVS wandplank 60x30cm
Vogue RVS wandplank 60x30cm

Afmeting: 600(B) x 300(D)mm. Materiaal: RVS. Beugels inbegrepen. Maximale belasting: 50kg.

€ 78,99
Excl. BTW
Op voorraad
Whites Halterschort Olijfgroen
Whites Halterschort Olijfgroen

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Vanaf
€ 6,59
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Compostable biologisch afbreekbare bamboeprikkers met krul (100 stuks)
slechts € 0,05 per stuk
slechts € 0,05 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 4,19
Excl. BTW
( € 0,05 per stuk )
Op voorraad
Vogue RVS 2 laags afruimwagen Groot
41% korting
Vogue RVS 2 laags afruimwagen Groot

Materiaal: RVS. Afmetingen: 930(H) x 855(B) x 535(D) mm. Capaciteit: 128 kg

41% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 168,99
Op voorraad
Vogue GN gastronorm regaalwagen 15 etages
11% korting
Vogue GN gastronorm regaalwagen 15 etages

Materiaal: RVS. Afmeting: 171,5(h)x68(b)x58,5(d)cm. Capaciteit: 15 bakken.

11% korting
€ 329,99
Excl. BTW
Was € 369,99
Op voorraad
Polar C-Serie wijnkoelkast voor 51 flessen
Nieuw
36% korting
Polar C-Serie wijnkoelkast voor 51 flessen

85W. Geschikt voor maximaal 51 wijnflessen. R600a

36% korting
€ 313,99
Excl. BTW
Was € 489,99
Op voorraad
Olympia RVS pomp thermoskan 2,5L
Tot 22% korting
Tot 22% korting
Vanaf
€ 18,39
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Rosario wijnglazen 250ml (6 stuks)
slechts € 3,75 per stuk
slechts € 3,75 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 22,49
Excl. BTW
( € 3,75 per stuk )
Was € 25,99
Niet op voorraad
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m
19% korting
Vogue aluminiumfolie 29cm x 75m

30(b)cmx75(l)m. Met gekartelde scheurrand.

19% korting
€ 9,99
Excl. BTW
Was € 12,39
Op voorraad
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal
LOW PRICE
Olympia wijn en champagnekoeler van geborsteld roestvast staal

200(H) x 120(Ø)mm. Dubbelwandige isolatie

LOW PRICE
Vanaf
€ 8,89
Excl. BTW
Op voorraad
Whites unisex geldschort zwart
Whites unisex geldschort zwart

Kleur: zwart. Materiaal: polyester/katoen. Afmeting: 45(b)x30,5(l)cm.

€ 6,59
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Niet op voorraad
Olympia cocktail mixglas 57cl
17% korting
17% korting
€ 7,09
Excl. BTW
Was € 8,59
Op voorraad

Buitenmeubilair uitverkoop