Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (89)
  • Helder (56)
  • Zwart (55)
  • Wit (32)
  • Bruin (30)
  • Blauw (12)
  • Rood (11)
  • Grijs (7)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Goud (4)
  • Bont (3)
  • Crème (3)
  • Beige (2)
  • Decoratief (2)
  • Geel (2)
  • Oranje (2)
  • Paars (1)

Buitenmeubilair uitverkoop

Producten 145-192 van 330

nisbets

Producten 145-192 van 330

Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta composteerbare wegwerp houten vorken (100 stuks)

155(L)mm | 15,2 cm. Verpakkingshoeveelheid: 100

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Fiesta recyclebare cocktailservetten 24x24cm 2-laags 1/4 vouw zwart (4000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta recyclebare cocktailservetten 24x24cm 2-laags 1/4 vouw zwart (4000 stuks)

2-laags. 1/4 vouw. Verpakkingshoeveelheid: 4000 vellen

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 4000 slechts
€ 87,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Vogue afvalbak 29L
18% korting
Vogue afvalbak 29L

29 liter. Klipt zich vast aan karretjes CF101, CF102 en DF678

18% korting
€ 32,99
Excl. BTW
Was € 39,99
Op voorraad
Eazyzap lantaarn insectenverdelger voor binnen en buiten
Nieuw
€ 39,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection champagneglazen 20cl (6 stuks)
slechts € 2,95 per stuk
slechts € 2,95 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 17,69
Excl. BTW
( € 2,95 per stuk )
Op voorraad
Buffalo milkshake mixer
7% korting
Buffalo milkshake mixer

80W. Enkelvoudige kop

7% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Nisbets Essentials theedoeken (5 stuks)
slechts € 0,88 per stuk
Nisbets Essentials theedoeken (5 stuks)

Afmeting: 670 x 430 mm (66 x 43 cm) | Polykatoen

slechts € 0,88 per stuk
Pak van 5 slechts
€ 4,39
Excl. BTW
( € 0,88 per stuk )
Op voorraad
Aluminiumfolie navulling voor Vogue Wrap450 dispenser (3 stuks)
slechts € 20,00 per stuk
slechts € 20,00 per stuk
Pak van 3 slechts
€ 59,99
Excl. BTW
( € 20,00 per stuk )
Was € 71,99
Op voorraad
Olympia RVS thermoskan 1,5L
22% korting
22% korting
€ 15,49
Excl. BTW
Was € 19,79
Op voorraad
Geborstelde RVS wijnkoeler
Tot 22% korting
Geborstelde RVS wijnkoeler

19,6(h)x12(Ø)cm. Dubbelwandig.

Tot 22% korting
Vanaf
€ 10,59
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta recyclebare gerecyclede cocktailservetten 24x24cm 2laags 1/4 vouw kraft (4000 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 4000 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Op voorraad
Bolero vierkante parasol crèmekleur 2,5m
Bolero vierkante parasol crèmekleur 2,5m

Kleur: crème. Afmetingen: 2,7(h)x2,5(b)x2,5(l)m

Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Vogue halflinnen glazendoek/poleerdoek groen 76 x 51cm
Vanaf
€ 1,59
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue wieltjes voor vogue roestvrijstalen tafels (4 stuks)
slechts € 10,38 per stuk
Vogue wieltjes voor vogue roestvrijstalen tafels (4 stuks)

Voor Vogue roestvrijstalen tafels. Inclusief 2 geremde en 2 ongeremde wieltjes

slechts € 10,38 per stuk
Pak van 4 slechts
€ 41,49
Excl. BTW
( € 10,38 per stuk )
Was € 53,99
Op voorraad
Duralex Picardie drinkglazen 250 ml (6 stuks)
slechts € 2,14 per stuk
Duralex Picardie drinkglazen 250 ml (6 stuks)

250 ml. Verpakkingshoeveelheid: 6 stuks.

slechts € 2,14 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,79
Excl. BTW
( € 2,14 per stuk )
Op voorraad
Fiesta composteerbare onbedrukte pizzadozen 30,5 cm (100 stuks)
slechts € 0,39 per stuk
Fiesta composteerbare onbedrukte pizzadozen 30,5 cm (100 stuks)

311(L)x311(B)x46(D)mm. Aantal stuks: 100. FSC Recycled

slechts € 0,39 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 38,49
Excl. BTW
( € 0,39 per stuk )
Op voorraad
Whites halterschort donkergroen
Tot 13% korting
Whites halterschort donkergroen

Polykatoen. Afmeting: 71,1(b)x96,5(l)cm.

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia verchroomde stalen opvouwbare dienbladstandaard
16% korting
16% korting
€ 35,99
Excl. BTW
Was € 42,99
Op voorraad
Olympia frietbeker RVS 8,5(H)cm
15% korting
15% korting
€ 3,39
Excl. BTW
Was € 3,99
Op voorraad
Vogue RVS keukenplank 180x30cm
28% korting
Vogue RVS keukenplank 180x30cm

Afmeting: 1800(B) x 300(D)mm. Materiaal: RVS. Beugels meegeleverd. Maximale belasting: 50kg.

28% korting
€ 146,99
Excl. BTW
Was € 203,99
Op voorraad
Vogue poleerdoek blauw/wit 762 x 508mm
Vanaf
€ 1,59
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue metalen wandplank rooster 91cm
22% korting
Vogue metalen wandplank rooster 91cm

91(b)x36(d)cm | Verchroomd staal

22% korting
€ 37,49
Excl. BTW
Was € 47,99
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen met tekst 450ml (12 stuks)
Nieuw
slechts € 1,30 per stuk
slechts € 1,30 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 15,49
Excl. BTW
( € 1,30 per stuk )
Was € 19,49
Op voorraad
Fiesta composteerbare soepbekers 98mm 455ml (500 stuks)
slechts € 0,09 per stuk
slechts € 0,09 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 42,47
Excl. BTW
( € 0,09 per stuk )
Was € 74,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Bolero stalen en acaciahouten industriële banken 160cm (2 stuks)
vanaf € 157,50 per stuk
Bolero stalen en acaciahouten industriële banken 160cm (2 stuks)

Stalen frame | Houten zitting | 45(h)x160(b)x35(d)cm | 2 stuks

vanaf € 157,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 299,99
Excl. BTW
( € 150,00 per stuk )
Op voorraad
Maatschenker driepoot 2,5cl
€ 5,19
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue voorraadrek met 4 schappen 152,5x46cm
Tot 11% korting
Vogue voorraadrek met 4 schappen 152,5x46cm

Afmeting: 1853(H) x 1525(B) x 460(D) mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 11% korting
Vanaf
€ 189,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia RVS sausschaaltjes 11,5cl (12 stuks)
slechts € 0,96 per stuk
slechts € 0,96 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,49
Excl. BTW
( € 0,96 per stuk )
Op voorraad
Olympia acaciahouten plank rond 33cm
19% korting
19% korting
€ 17,29
Excl. BTW
Was € 21,39
Op voorraad
Professionele citroen-/limoensnijder
€ 62,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS serveertang 40,5cm
42% korting
42% korting
€ 3,49
Excl. BTW
Was € 5,99
Op voorraad
Hygiplas kleurgecodeerde blauwe serveertang 300 mm
LOW PRICE
Hygiplas kleurgecodeerde blauwe serveertang 300 mm

Roestvrij staal. Lengte: 300 mm. Blauwe handgreep voor rauwe vis.

LOW PRICE
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia glazen kannen met deksel 1L (6 stuks)
slechts € 3,27 per stuk
slechts € 3,27 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,59
Excl. BTW
( € 3,27 per stuk )
Was € 25,49
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis wit lange mouw
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis wit lange mouw

Maten: XS-5XL. Kleur: wit. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Glasrek ijzer 61cm
Glasrek ijzer 61cm

3,6(h)x15,5(b)x61(d)cm

€ 11,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero vierkante terrastafel met essenhouten blad 70cm
Tot 17% korting
Bolero vierkante terrastafel met essenhouten blad 70cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 72(h)x70(b)x70(d)cm.

Tot 17% korting
Vanaf
€ 124,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero vierkante terrastafel met essenhouten blad 60cm
Tot 23% korting
Bolero vierkante terrastafel met essenhouten blad 60cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 23% korting
Vanaf
€ 93,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection bierglazen 34cl (6 stuks)
slechts € 3,30 per stuk
slechts € 3,30 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 19,79
Excl. BTW
( € 3,30 per stuk )
Niet op voorraad
Vogue halflinnen glazendoek/poleerdoek rood 76 x 51cm
Vanaf
€ 1,59
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 24,8cm (250 stuks)
slechts € 0,29 per stuk
slechts € 0,29 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 71,99
Excl. BTW
( € 0,29 per stuk )
Op voorraad
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
Olympia Chime kristallen wijnglazen 365ml (6 stuks)

365ml. Aantal per verpakking: 6 stuks. Aanbevolen serveergrootte: 250ml

slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia rubberen barmat 678 x 81mm
Olympia rubberen barmat 678 x 81mm

678(B) x 81(D)mm Gewicht 300g

€ 5,29
Excl. BTW
Op voorraad
Bar liner op rol zwart 10m
€ 43,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS afruimwagen
17% korting
Vogue RVS afruimwagen

Materiaal: RVS. Afmeting: 90(h)x82(b)x44(d)cm.

17% korting
€ 176,99
Excl. BTW
Was € 212,99
Op voorraad
Olympia geharde sapglazen 200 ml (12 stuks)
slechts € 0,80 per stuk
slechts € 0,80 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,49
Excl. BTW
( € 0,80 per stuk )
Was € 11,29
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnproefglazen/portglazen 150ml (6 stuks)
slechts € 2,79 per stuk
slechts € 2,79 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 2,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia Crystal Bar Collection sherry-/portglazen 12cl (6 stuks)
slechts € 2,32 per stuk
slechts € 2,32 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 13,89
Excl. BTW
( € 2,32 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)
slechts € 0,60 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare kartonnen pizzadoos 35cm (50 stuks)

358(L)x358(W)x45(D)mm. Verpakkingshoeveelheid: 50 stuks. FSC Recycled

slechts € 0,60 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 29,59
Excl. BTW
( € 0,60 per stuk )
Niet op voorraad

Buitenmeubilair uitverkoop