Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (89)
  • Helder (56)
  • Zwart (55)
  • Wit (32)
  • Bruin (30)
  • Blauw (12)
  • Rood (11)
  • Grijs (7)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Goud (4)
  • Bont (3)
  • Crème (3)
  • Beige (2)
  • Decoratief (2)
  • Geel (2)
  • Oranje (2)
  • Paars (1)

Buitenmeubilair uitverkoop

Producten 49-96 van 330

nisbets

Producten 49-96 van 330

Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)
vanaf € 1,25 per stuk
Olympia vloeibare brandpasta met lont 4 uur (12 stuks)

57(H)x86(Ø)mm. Materiaal: RVS. Aantal stuks: 12

vanaf € 1,25 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 13,79
Excl. BTW
( € 1,15 per stuk )
Op voorraad
Geproduceerd op etiketten (14000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
Geproduceerd op etiketten (14000 stuks)

Te gebruiken met J329 etikettenpistool. Gratis inktrol bij elke etiketten stuks

slechts € 0,01 per stuk
Pak van 14000 slechts
€ 49,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 54,99
Op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 1220 mm
3% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 1220 mm

1220 mm | Biedt plaats aan 10 tot 11 bonnen

3% korting
€ 28,99
Excl. BTW
Was € 29,99
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met schuifdeuren zwart 208L
Nieuw
14% korting
14% korting
€ 659,99
Excl. BTW
Was € 769,99
Op voorraad
Olympia Boston shotglazen 6cl (12 stuks)
slechts € 0,45 per stuk
slechts € 0,45 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,29
Excl. BTW
( € 0,45 per stuk )
Was € 6,19
Op voorraad
Vogue voorraadrek met 4 schappen 122x45,7cm
Tot 16% korting
Vogue voorraadrek met 4 schappen 122x45,7cm

Afmetingen: 1853(H) x 1220(B) x 460(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 16% korting
Vanaf
€ 149,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Zaterdag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Nisbets Essentials ijsmachine 20 kg opbrengst
Nieuw
10% korting
Nisbets Essentials ijsmachine 20 kg opbrengst

Kogelvormig ijs. Handmatige vulling. R600a

10% korting
€ 179,99
Excl. BTW
Was € 199,99
Niet op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Maandag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Maatschenker driepoot 5cl
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie ijsblokjesmachine 20kg output
36% korting
Polar G-serie ijsblokjesmachine 20kg output

Output: 20kg per 24 uur. Opslag: 4kg.

36% korting
€ 439,99
Excl. BTW
Was € 689,99
Op voorraad
Polar G Serie backbar koeler met scharnierende deuren 330L
Nieuw
29% korting
29% korting
€ 685,99
Excl. BTW
Was € 969,99
Op voorraad
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)
slechts € 1,53 per stuk
Olympia geharde Orleans longdrinkglazen 430 ml (12 stuks)

430 ml | 430 ml. Aantal per verpakking: 12

slechts € 1,53 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 18,29
Excl. BTW
( € 1,53 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Vogue bonnenhouder aluminium 915 mm
4% korting
Vogue bonnenhouder aluminium 915 mm

91,5 cm / 915 mm | Houdt 6 tot 7 bonnen

4% korting
€ 23,99
Excl. BTW
Was € 24,99
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Zondag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas Verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Vrijdag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas kleurcode serveertang RVS geel 30cm
LOW PRICE
Hygiplas kleurcode serveertang RVS geel 30cm

300mm | RVS | Geel voor gevogelte

LOW PRICE
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Polypropyleen Mobiele Trolley Klein
22% korting
Vogue Polypropyleen Mobiele Trolley Klein

Materiaal: polypropyleen. Afmetingen: 950(H) x 825(B) x 412(D)mm. Capaciteit: 130 kg

22% korting
€ 66,99
Excl. BTW
Was € 85,99
Op voorraad
Whites bistroschort zwart
Tot 17% korting
Whites bistroschort zwart

Polykatoen. Afmeting: 900(B) x 800(L)mm

Tot 17% korting
Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue afruimwagen van roestvrij staal met 3 etages middelgroot
37% korting
Vogue afruimwagen van roestvrij staal met 3 etages middelgroot

Materiaal: roestvrij staal. Afmetingen: 855(H) x 810(B) x 455(D) mm. Capaciteit: 128 kg

37% korting
€ 99,99
Excl. BTW
Was € 158,99
Op voorraad
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)
LOW PRICE
Fiesta Composteerbare papieren rietjes zwart (250 stuks)

210(L)mm | 210 mm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

LOW PRICE
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,29
Op voorraad
Olympia RVS sausschaaltjes 7cl (12 stuks)
slechts € 0,50 per stuk
slechts € 0,50 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 5,89
Excl. BTW
( € 0,50 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Bolero aluminium en polyrotan stoelen zwart (4 stuks)
vanaf € 70,00 per stuk
Bolero aluminium en polyrotan stoelen zwart (4 stuks)

Aluminium frame. Zitting van PE vlechtwerk. Zithoogte: 450mm. Stapelbaar

vanaf € 70,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 275,99
Excl. BTW
( € 69,00 per stuk )
Op voorraad
Vogue bakpapier 29cm x 50m
Vogue bakpapier 29cm x 50m

29(b)cmx50(l)m | Per stuk

€ 6,39
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Gastronorm rekwagen 7 niveaus
24% korting
Vogue Gastronorm rekwagen 7 niveaus

RVS | Afmetingen 900(H) x 380(B) x 557(D) mm | Capaciteit 7 GN bakken

24% korting
€ 139,99
Excl. BTW
Was € 183,99
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw wit
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Fiesta composteerbare papieren cocktail roerrietjes zwart (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 3,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 4,69
Op voorraad
Vogue vierlaags draadstelling set 1525x610mm
Tot 16% korting
Vogue vierlaags draadstelling set 1525x610mm

Afmetingen: 1853(H) x 1525(B) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 16% korting
Vanaf
€ 209,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue zware theedoek rood
Tot 9% korting
Vogue zware theedoek rood

Afmetingen: 762 x 508 mm (76 x 51 cm) | polykatoen

Tot 9% korting
Vanaf
€ 0,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue bakpapier 44cm x 50m
LOW PRICE
Vogue bakpapier 44cm x 50m

44(b)cmx50(l)m | Per stuk

LOW PRICE
€ 8,39
Excl. BTW
Was € 9,39
Op voorraad
Olympia Hawthorne RVS cocktail zeef/strainer 4 tanden
€ 4,19
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero ronde parasol creme 3m
Tot 2% korting
Bolero ronde parasol creme 3m

Kleur: crème. Afmeting: 2,52(h)x3(Ø)m

Tot 2% korting
Vanaf
€ 119,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Vogue RVS serveerwagen 2 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm
26% korting
Vogue RVS serveerwagen 2 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm

Materiaal: RVS. Afmeting: 825(H) x 710(B) x 405(D) mm. Capaciteit: 128 kg

26% korting
€ 79,99
Excl. BTW
Was € 107,99
Op voorraad
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta Compostable papieren rietjes rode strepen (250 stuks)

210(L)mm | 21 cm. Aantal stuks: 250. FSC 100%

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 340ml
19% korting
19% korting
€ 6,49
Excl. BTW
Was € 7,99
Op voorraad
Olympia Nostalgische zout en peperstrooiers (12 stuks)
slechts € 0,79 per stuk
slechts € 0,79 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 9,39
Excl. BTW
( € 0,79 per stuk )
Op voorraad
Olympia hi-ball longdrinkglazen 360ml (12 stuks)
slechts € 1,38 per stuk
slechts € 1,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,49
Excl. BTW
( € 1,38 per stuk )
Was € 19,99
Op voorraad
Olympia condimentenhouder met 3 vakken RVS
13% korting
Olympia condimentenhouder met 3 vakken RVS

3 x 1,14 liter. Afmetingen: 76(H)x 460(W)x 152(D)mm. Materiaal: RVS

13% korting
€ 26,89
Excl. BTW
Was € 30,99
Op voorraad
Bolero Perth terrasstijl klapstoelen Rood (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero Perth terrasstijl klapstoelen Rood (2 stuks)

800(H)x387(W)x471(D)mm. Zithoogte: 440mm. Poedergecoat staal

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
Polar G-serie 2-deurs barkoeling met schuifdeuren zwart 198L
Nieuw
27% korting
27% korting
€ 549,99
Excl. BTW
Was € 749,99
Op voorraad
Maatschenker driepoot 3,5cl
€ 5,09
Excl. BTW
Op voorraad
Etiketteertang 16 cijfers
12% korting
Etiketteertang 16 cijfers

Voor gebruik met J330 etiketten

12% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 101,99
Op voorraad
Whites halterschort Bordeaux
Tot 13% korting
Whites halterschort Bordeaux

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L)mm

Tot 13% korting
Vanaf
€ 8,99
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero aluminium en PE rotan stoelen naturel (4 stuks)
vanaf € 50,00 per stuk
Bolero aluminium en PE rotan stoelen naturel (4 stuks)

Aluminium frame. PE rotan zitting. Zithoogte: 450mm. Stapelbaar

vanaf € 50,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 199,99
Excl. BTW
( € 50,00 per stuk )
Op voorraad
Olympia glazen kannen 0,5L (6 stuks)
slechts € 2,00 per stuk
slechts € 2,00 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 11,99
Excl. BTW
( € 2,00 per stuk )
Was € 14,99
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant tan 43cm
4% korting
4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Vogue kunststof dunnage vloerrek (2 stuks)
slechts € 8,35 per stuk
Vogue kunststof dunnage vloerrek (2 stuks)

Materiaal: polypropyleen. Afmetingen: 40(H) x 335(B) x 335(D)mm. Aantal stuks: 2

slechts € 8,35 per stuk
Pak van 2 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 8,35 per stuk )
Op voorraad
Vogue voorraadrek 4 etages 183(H) x 91,5(B) x 61(D)cm
Tot 22% korting
Vogue voorraadrek 4 etages 183(H) x 91,5(B) x 61(D)cm

Afmetingen: 1853(H) x 915(B) x 610(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 22% korting
Vanaf
€ 104,99
Excl. BTW
Op voorraad

Buitenmeubilair uitverkoop